DieRoten.pl
Reklama

Bono przeniesie się do Arabii Saudyjskiej

fot. Fotolia
Reklama

Poszukiwania nowego bramkarza w Bayernie Monachium trwają już od dłuższego czasu. Póki co w mediach pojawiają się kolejne spekulacje.

Choć potencjalnych celów transferowych FCB na pozycję bramkarza mogliśmy wymieć w ostatnich dniach już kilka, to część zawodników albo znalazła już nowe kluby, albo też jest w trakcie przenosin.

Mowa chociażby o takich golkiperach jak Robert Sanchez, David Raya czy też Kepa Arrizabalaga. Bardzo możliwe, że do grona tychże graczy dołączy także niebawem inny cel Bayernu Monachium, a będąc dokładniejszym Bono, który na co dzień występuje w Sevilli.

Bono przeniesie się do Arabii

Jak donoszą liczne media, choć Marokańczyk wydawał się być jednym z głównych kandydatów do wzmocnienia składu bramkarskiego FCB, to Bono powinien niebawem przenieść się do Arabii Saudyjskiej, a będąc dokładniejszym do saudyjskiego Al-Hilal.

Podczas gdy Bayern był niechętny do zapłacenia blisko 20 milionów euro, które oczekiwała Sevilla za swojego golkipera, to saudyjski klub nie miał z tym najmniejszego problemu i jest gotów spełnić żądania finansowe Hiszpanów – ostatecznie kwota powinna zamknąć się w okolicach 18-19 milionów euro.

Ortega wyrasta na faworyta

Tym samym nowym faworytem na liście Bayernu wydaje się być Stefan Ortega, który również dobrze wyobraża sobie transfer na Allianz Arenę. Mówi się, że obie strony pozostają już od kilku dni w stałym kontakcie i prowadzą rozmowy odnośnie przenosin tego lata.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...