DieRoten.pl
Reklama

Blind: Wszyscy mi tutaj pomagają w FCB

fot.
Reklama

Nie dalej jak tydzień temu, Bayern Monachium oficjalnie ogłosił, że pozyskał nowego uniwersalnego obrońcę – Daleya Blinda.

Holenderski defensor od wielu tygodni pozostawał bez klubu, z czego też skorzystali „Bawarczycy”, zatrudniając go do końca sezonu 2022/2023. Jeśli mowa o możliwym przedłużeniu kontraktu, obie strony miały ustalić, że zasiądą do rozmów pod koniec kampanii.

Daley Blind ma już za sobą pierwsze sesje treningowe z monachijczykami oraz zimowy obóz przygotowawczy w Dosze, który przepracował w stu procentach. Podczas krótkiego wywiadu dla klubowej tv, reprezentant Holandii podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami.

− Moje pierwsze wrażenia z pobytu na obozie i po pierwszych dniach – wspaniałe. Bayern to świetna drużyna, która składa się ze wspaniałych ludzi – powiedział Blind.

− Jak sami dobrze wiecie, to wielki i topowy klub, więc masz tutaj wszystko, co tylko potrzebujesz jako piłkarz – dodał.

− Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tutaj być w Bayernie – podsumował Daley Blind.

Bardzo możliwe, że już dziś ujrzymy Blinda w akcji, albowiem o 18:00 monachijczycy zmierzą się w meczu towarzyskim z RB Salzburg. Bardzo możliwe, że Holender znajdzie się nawet w wyjściowej jedenastce.

Źródło: FCB TV
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...