DieRoten.pl

W lipcu 2017 roku do sztabu trenerskiego Carlo Ancelottiego dołączył Willy Sagnol, który miał pełnić funkcję asystenta włoskiego szkoleniowca.

reklama

Zwolnienie Carlo Ancelottiego oraz zatrudnienie nowego sztabu trenerskiego Bayernu Monachium sprawiło, że Sagnol nie został nawet uwzględniony jako asystent Juppa Heynckesa.

Francuz miał być zawiedziony faktem, że nie znalazł się w sztabie nowego trenera Bayernu – dlatego też włodarze czym prędzej chcieli wyjaśnić przyszłość Sagnola i zaproponować mu inną prace w monachijskim klubie.

Dziennikarze „Bilda” informują, że wczorajszego ranka miało odbyć się spotkanie pomiędzy Karlem-Heinzem Rummenigge a Willym Sagnolem, jednakże nie podjęto ostatecznej decyzji co do przyszłości Francuza w Bayernie.

− Wciąż nie doszliśmy do porozumienia. Czeka nas kolejny etap rozmów – powiedział prezes „Dumy Bawarii”.

W ubiegły piątek Sagnola poinformowano, że nie będzie częścią sztabu szkoleniowego Juppa Heynckesa, jednakże sam Willy preferuje kontynuować swoją pracę jako trener.

Z informacji „Bilda” wynika, że monachijczycy będą chcieli zaproponować Sagnolowi pracę w strukturach menadżerskich, zwłaszcza że jego kontrakt obowiązuje do 2019 roku. Wkrótce odbędą się kolejne rozmowy.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama13.10.2017 13:09
Przyszedł Jupp i zaciągnął za sobą swój zaufany sztab, nic dziwnego. Co do Sagnola to mam nadzieję że będzie piastował jakąś funkcję w naszym klubiem!
12.10.2017 21:24
Jeśli chce trenować to nie u nas, nowy trener dobrał swój sztab, czemu nie można się dziwić, i nie widział w nim Francuza, ma swoich zaufanych ludzi którym ufa, jeśli ma wydźwignąć nas z kryzysu to nie ma czasu na eksperymenty.
12.10.2017 11:10
Sagnol chce teroz "trenerki" to przez to odszedł z Bayernu by móc trenować, skauting czy bycie gdzieś za biurkiem go nie interesuje w obecnej chwili.
12.10.2017 09:46
Mega słabo to wszystko wyszło w stosunku do Sagnola, no ale takie realia obowiązuję w piłce. Fajnie jakby FCB wyszedł z tego z twarzą i zaproponował mu coś ciekawego.

reklama

reklama