Bild: Ogromna frustracja w szatni Bayernu

Jak już dobrze wiemy podopieczni Niko Kovaca ponieśli wczorajszego wieczoru w Dortmundzie swoją trzecią porażkę w tym sezonie ligowym (poprzednie z Herthą oraz Gladbach).

Bayern rozegrał świetną pierwszą połowę, która zakończyła się w ostateczności prowadzeniem 1:0. Bramkę dla ekipy rekordowego mistrza Niemiec zdobył nie kto inny, a nasz rodak i najlepszy strzelec FCB w ostatnich latach – Robert Lewandowski.

Pierwsze 45 minut w wykonaniu zawodników "Gwiazdy Południa" bez dwóch zdań było najlepsze w tym sezonie, jednakże po zmianie stron, to Borussia Dortmund była już lepszą drużyną. Co prawda "Bawarczycy" po raz drugi wyszli na prowadzenie za sprawą "Lewego", ale to BVB zdobyło o jedną bramkę więcej...

Z informacji ujawnionych przez niemiecki "Bild am Sonntag" możemy się dowiedzieć, że poziom frustracji u zawodników bawarskiego klubu po meczu był ogromny. Środkowy defensor – Jerome Boateng – miał z wielkim impetem wparować do szatni swojej drużyny i huknąć drzwiami.

Chwilę potem można było usłyszeć uderzenie pewnego przedmiotu o ścianę, zaś jeden z zawodników miał krzyknąć: "Fuck off! Zawsze to samo gówno!". Niezadowolenie i złość piłkarzy FCB jest w pełni zrozumiała, albowiem mistrzowie Niemiec bez problemu mogli wywieźć z Dortmundu co najmniej jeden punkt...

Źródło: Bild.de