DieRoten.pl

Bild: Neuer otrzymał wolne

12.11.2021, 00:15:58
Photogenica

Niemiecka reprezentacja narodowa ma już za sobą swoje pierwsze spotkanie w ramach trzeciej w tym sezonie przerwy reprezentacyjnej.

Wczorajszego wieczoru niemiecka reprezentacja narodowa w pełni zasłużenie rozbiła na własnym podwórku Liechtenstein aż 9:0 i w godnym stylu pożegnała Joachima Loewa, dla którego był to pożegnalny mecz.

Jeśli mowa o zawodnikach rekordowego mistrza Niemiec, to od samego początku zagrali wczoraj Manuel Neuer, Leon GoretzkaLeroy Sane oraz Thomas Mueller. Przypominamy zarazem, że reszta graczy FCB z „Die Mannschaft” znajduje się w kwarantannie, po tym jak koronawirusem zakażony został Niklas Suele.

Za niespełna dwa dni, podopieczni Hansiego Flicka rozegrają swoje drugie i zarazem ostatnie spotkanie międzynarodowe w 2021 roku – rywalem naszych sąsiadów zza Odry będzie reprezentacja narodowa Armenii.

Jak poinformował niemiecki dziennik „Bild” – wolne w tym pojedynku otrzyma kapitan i numer jeden w bramce, czyli wspomniany wyżej Manuel Neuer. Powodem nie jest jednak kontuzja czy jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Celem jest kontrola obciążenia, zaś decyzja została podjęta wspólnie w porozumieniu Niemieckiego Związku Piłki Nożnej z Bayernem, tak aby 35-latek mógł w spokoju zregenerować się przed nadchodzącymi spotkaniami monachijczyków w Bundeslidze i Lidze Mistrzów.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)14.11.2021 14:45
I dobrze, niech wypoczywa.
12.11.2021 18:23
Dobra decyzja Flicka.
12.11.2021 10:36
i bardzo dobrze. Tomek czy Leon mam nadzieję, że nie będą musieli tam grać całego meczu.
12.11.2021 07:09