DieRoten.pl

Bild: Musiala wznowił treningi z drużyną

01.06.2021, 17:48:03
Adidas

Bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego w Seefeld, gdzie niemiecka reprezentacja narodowa przygotowuje się do mistrzostw Europy.

Niemieckie media zgodnie informują, że po krótkiej przerwie, do treningów z drużyną powrócił dziś Jamal Musiala, który w ostatnich dniach borykał się z drobnymi problemami mięśniowymi.

W wyniku niegroźnego urazu 18-latek pracował indywidualnie pod czujnym okiem trenera od przygotowania fizycznego „Die Mannschaft”, zaś dzisiejszego późnego popołudnia zgodnie z niedawnymi zapowiedziami prasy i DFB, pomocnik otrzymał zielone światło na powrót do zajęć z kolegami.

Tym samym zawodnik Bayernu Monachium powinien być gotowy do gry w jutrzejszym meczu towarzyskim Niemców z Duńczykami, choć najpewniej znajdzie się na ławce rezerwowych.

Dziś nad ranem do zgrupowania dołączył również Leon Goretzka, który w ostatnich tygodniach borykał się z kontuzją uda. Na całe szczęście proces leczenia 26-latka przebiegł bardzo dobrze i lada dzień, Niemiec powinien wznowić treningi drużynowe (obecnie ma trenować indywidualnie).

źródło: Bild / AZ / Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)03.06.2021 09:27