DieRoten.pl

Bild: Lucas wrócił do treningów biegowych!

05.08.2021, 11:27:28
FotoOlimpik

Kolejne bardzo dobre wiadomości napływają do nas prosto z ośrodka treningowego bawarskiego klubu, który przypomnijmy mieści się przy Saebener Strasse w Monachium.

Bayern Monachium rozpoczął dziś nad ranem kolejny trening w ramach przygotowań do nowego sezonu. Tym razem dziennikarze niemieckiego dziennika „Bild”, którzy obserwują trening monachijczyków z bliska donoszą, że kolejny krok w swojej rehabilitacji wykonał Lucas Hernandez.

Przypominamy, że Francuz nabawił się kontuzji kolana w trakcie mistrzostw Europy, zaś kilka tygodni temu był zmuszony przejść operację uszkodzonego stawu kolanowego.

Na całe szczęście proces leczenia przebiega pomyślnie i po otrzymaniu zielonego światła od sztabu medycznego, francuski defensor pojawił się dziś na murawie i odbył trening biegowy! W kolejnych dniach mistrz Świata z 2018 roku powinien sukcesywnie zwiększać obciążenie.

Dziennikarze wspomnianego wyżej źródła donoszą również, że po trzydniowej przerwie, do zajęć na murawie powrócił dziś Kingsley Coman (posiniaczone/stłuczone żebra). Skrzydłowy ma jednak nadal drobne problemy z oddychaniem, dlatego też jego trening biegowy jest lekki.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama05.08.2021 21:55
05.08.2021 17:50
Pozostaje życzyć zdrowia, bo umiejętności i mental ma na odpowiednim poziomie.
05.08.2021 11:44
uff, oby wrócił, bo jest niezbędny z tyłu.
05.08.2021 11:30
Wczoraj Davies wrócił do treningów z piłką, dzisiaj Lucas do treningów biegowych więc obaj naprawdę szybko wracają do zdrowia.