DieRoten.pl

W najbliższy piątek (5 lutego) podopiecznych Hansiego Flicka czeka kolejne spotkanie w ramach rozgrywek niemieckiej Bundesligi. Rywalem FCB będzie Hertha BSC.

Dla monachijczyków będzie to zarazem swego rodzaju próba generalna przed Klubowymi Mistrzostwami Świata, które ruszają już 4 lutego. Przypominamy, że Bayern jako zwycięzca Ligi Mistrzów rozpocznie zmagania od półfinału.

Rywalem zespołu prowadzonego przez Hansiego Flicka będzie triumfator dwumeczu Al Ahly SC vs Al Duhail SC. Nie dalej jak wczoraj, na oficjalnej stronie „FIFA.com” znalazła się pełna kadra, która została zgłoszona przez „Bawarczyków” na KMŚ.

Jak już wiemy na liście tej znalazł się Leon Goretzka, który dopiero co kilka dni temu otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa w swoim organizmie… Wielu z nas zastanawia się tym samym, czy Niemiec będzie mógł polecieć z kolegami na Klubowe Mistrzostwa Świata.

Jak informuje dziennik „Bild” dziesięciodniowa kwarantanna 25-latka może dobiec końca w najbliższą sobotę, o ile ten otrzyma negatywny wynik. W takim wypadku udział Niemca na zawodach w Katarze stoi pod wielkim znakiem zapytania. Znacznie lepiej prezentuje się z kolei sytuacja Javiego Martineza.

Jeśli Hiszpan otrzyma negatywny wynik (przebywa na kwarantannie już od 23 stycznia), to jeszcze dziś będzie mógł wznowić treningi z resztą kolegów. Podczas gdy Goretzka może zostać w domu, to doświadczony weteran FCB powinien polecieć z kolegami na KMŚ.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama03.02.2021 10:56
różnicy w wyniku nie powinno to nam zrobić tyle, że szkoda samego Leona.
03.02.2021 09:16
Dadzą radę i bez niego. Przeciwnicy Bayernu będą, powiedzmy sobie szczerze, niższej klasy. Ten turniej to dobra okazja dla piłkarzy którzy mają coś do udowodnienia, chodzi oczywiście o Rocę, Sane czy Gnabrego.
02.02.2021 22:21
Jestem pewny że jeśli będzie choć cień szansy by Goretzka poleciał na mistrzostwa, to na pewno w tym turnieju zagra!!
02.02.2021 11:08
Spokojnie, bo z tego co "słyszałem" (nie powiem od kogo :P) i tak by nie zagrał bo mamy grać "rezerwowym" składem :P

Moim zdaniem zdąży i poleci razem z drużyną :)
02.02.2021 09:42
Będzie wynik negatywny w sobotę i zdąży.
02.02.2021 09:23
Może, ale to tacy przeciwnicy, że powinniśmy dać radę. Ja jednak myślę, że da radę. Inaczej może być dobre przetarcie dla Roki np.
02.02.2021 09:20
No to będzie wielka strata ...