DieRoten.pl

Bild: Choupo-Moting przeziębiony

18.03.2022, 07:56:00

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników rekordowego mistrza Niemiec, gdzie trenerem jest 34-letni Julian Nagelsmann.

Niestety, ale sytuacja kadrowa monachijczyków z pewnością nie napawa zbyt wielkim optymizmem, albowiem w ostatnich dniach z kadry wypadało kilku kluczowych graczy. Ponadto niepewna pozostaje sytuacja kilku innych zawodników.

Podczas gdy Niklas Suele naderwał włókno mięśniowe w tylnej części uda, to Benjamin Pavard otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa w swoim organizmie.

Pod znakiem zapytania stoi występ Roberta Lewandowskiego, który w ubiegły wtorek doznał lekkiego urazu kolana. Co prawda Polak ma być gotowy na jutrzejszy bój z Unionem, ale kwestią otwartą pozostaje to, czy Julian Nagelsmann będzie chciał podejmować zbędne ryzyko.

Tym samym szansę teoretycznie mógłby otrzymać Eric Maxim Choupo-Moting, ale Kameruńczyk również nie trenował wczoraj z drużyną… Jakiś czas później niemiecki dziennik „Bild” potwierdził, że drugi napastnik jest przeziębiony, dlatego też opuścił zajęcia z kolegami.

Na ten moment nie wiadomo, czy 32-latek wróci dziś do treningów i będzie opcją na mecz z berlińczykami. W związku z tym Serge Gnabry został wczoraj na boisku po zajęciach i odbył ekstra 15-minutowy trening strzelecki, podczas którego pracował nad swoim wykończeniem.

źródło: Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)18.03.2022 18:45
Szkoda. Wiem że jest tylko rezerwowy ale teraz każdy gracz jest ważny!!
18.03.2022 11:40
To świetna wiadomość.... Skrzydłowy na dziewiątce, środkowy pomocnik na stoperze, a inny na wahadle typowa rzeczywistość w Bayernie.
18.03.2022 09:15
Dawać Vidovica w końcu.