DieRoten.pl

Bild: Choupo-Moting opuścił wczorajszy trening

12.01.2021, 08:03:04
DieRoten.pl

Po tym jak monachijczycy otrzymali dzień wolnego w ubiegłą niedzielę, nie dalej jak wczoraj rano podopieczni Hansiego Flicka rozpoczęli przygotowania do kolejnego meczu.

Wczorajszy trening różnił się jednak od pozostałych – sztab szkoleniowy bawarskiego klubu w dużej mierze skupił się tym razem na taktyce oraz grze w obronie, która od dłuższego czasu pozostaje piętą achillesową Bayernu Monachium.

Choć trener Hansi Flick miał do swojej dyspozycji niemalże cały zespół, to oprócz Tanguya Nianzou w zajęciach zabrakło również sprowadzonego w letnim okienku transferowym Erica Maxima Choupo-Motinga (na zasadzie wolnego transferu, po tym jak wygasła jego umowa z PSG).

Póki co nie ustalono, jakie były powody absencji napastnika, ale jak podkreśla dziennik „Bild” – jego występ w środowym meczu z Kilonią stoi pod znakiem zapytania. Wcześniej spekulowano, że 31-latek mógłby zastąpić w wyjściowej jedenastce Roberta Lewandowskiego.

Na całe szczęście są też pozytywne informacje – po raz pierwszy po krótkiej przerwie spowodowanej bolesnym siniaku na goleniu, do treningów z kolegami powrócił wczoraj Serge Gnabry, który powinien być do dyspozycji Hansiego Flicka w jutrzejszym starciu z Holstein Kiel.

źródło: Bild.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama12.01.2021 22:13
Straszne, wybitny zawodnik. Żartuję, właśnie od tego jest, by Lewy nie musiał grać w takim meczu.
12.01.2021 17:51
Pech, nie dość że nie gra to jeszcze na treningach łapie kontuzje:(
12.01.2021 13:10
Może zobaczymy jakieś niekonwencjonalne rozwiązanie z nieoczywistym napastnikiem i pomimo ewentualnej absencji Motinga, Lewy odpocznie 20-30 minut :P
12.01.2021 11:09
rezerwy grają dzisiaj to kilka opcji odpada, nawet nie będzie komu z napastników jutro siedzieć na ławce.
12.01.2021 10:29
Lewemu przerwy nie służą więc może lepiej, że nie zagra Moting.