DieRoten.pl
Reklama

Bierhoff zadowolony z rozwoju Wirtza, Musiali i Adeyemiego

fot.
Reklama

Niemiecka reprezentacja narodowa i kibice, mogą być bardzo spokojni, jeśli chodzi o przyszłość ich drużyny w przypadku ofensywnej siły.

Podczas gdy już teraz Niemcy mogą straszyć między innymi takimi zawodnikami jak Leroy Sane, Serge Gnabry i Kai Havertz, to do drzwi pierwszego zespołu zaczynają pukać już młodzi i niezwykle utalentowani piłkarze jak Jamal Musiala, Florian Wirtz oraz Karim Adeyemi.

Rozwój wspomnianej wyżej trójki jest niezwykły, zaś podczas niedawnego zgrupowania niemieckiej reprezentacji, Jamal zdobył nawet swojego debiutanckiego gola. Podczas ostatniego wywiadu dla magazynu „Kicker”, na temat wspomnianych wyżej graczy wypowiedział się Oliver Bierhoff, czyli menadżer „Die Mannschaft”.

− Wszyscy trzej mają niesamowite umiejętności, a Hansi zdołał w krótkim czasie dać tym zawodnikom przestrzeń i miejsce – powiedział Bierhoff.

− Jestem bardzo zadowolony z ich rozwoju, ponieważ Ci młodzi ludzie, z ich indywidualnymi mocnymi stronami i z ich własnym akcentem, są dokładnie tymi zawodnikami, których chcemy promować w ramach Projektu „Przyszłość” – mówił dalej.

− Nadal będą się rozwijać i starać się nie zadowalać rolą dodatkowego zawodnika, ale znaleźć miejsce w zespole. Mamy również Rauma i Schlotterbecka, którzy również są nadzieją na przyszłość – podsumował Oliver Bierhoff.

Warto przy okazji wspomnieć, że zarówno Florian Wirtz, jak i Karim Adeyemi od miesięcy mają znajdować się na celowniku Bayernu, jako cele transferowe na przyszłość.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...