DieRoten.pl

Coraz więcej wiadomości i wypowiedzi jasno sugeruje, że po zakończeniu mistrzostw Europy w lipcu, nowym selekcjonerem Niemiec zostanie Hans-Dieter Flick.

Nie dalej jak wczoraj „Abendzeitung Muenchen” poinformowało, że 56-latek z pewnością zostanie nowym selekcjonerem, zaś dzisiejsze wypowiedzi Olivera Bierhoffa jasno sugerują, że Flick prędzej czy później zostanie ogłoszony nowym selekcjonerem Niemiec.

Podczas niedawnego wywiadu, menadżer niemieckiej reprezentacji narodowej potwierdził, że Niemiecki Związek Piłki Nożnej prowadzi obecnie dobre rozmowy z Hansim. Na domiar wszystkiego 53-latek dodał, iż jest bardzo pewny siebie w sprawie następcy Joachima Loewa.

− Mogę tylko powiedzieć, że wszyscy znają nasze nastawienie i moją osobistą opinię o Hansim Flicku. Mamy niesamowicie dobre i bliskie relacje. Oczywiście, że rozmawiamy. Prowadzimy dobre rozmowy – powiedział Bierhoff.

− Nie jest tajemnicą, że Hansi jest interesującym trenerem, a zainteresowanie nim rośnie wśród innych klubów i federacji. Dziś niczego nie możemy jeszcze ogłosić, ale jestem pewny siebie – podsumował Oliver Bierhoff.

Oliver Bierhoff potwierdził, że rozmowy z Hansim Flickiem są dobre i choć DFB nie może jeszcze niczego ogłosić, to Niemiec mimo wszystko pozostaje spokojny ws. obecnego jeszcze szkoleniowca Bayernu Monachium. Plan zakłada ogłoszenie następcy Loewa przed EURO.

źródło: Sport1

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)

reklama15.05.2021 14:20
Zapewne wszystko zakończy się powodzeniem :)
12.05.2021 17:46
Kwestia czasu gdy wszyscy odsłonią karty,które i tak już wszyscy znają.
12.05.2021 14:12
Miejsce Flicka jest w kadrze niemieckiej.
11.05.2021 23:28
Denerwują mnie takie wielkie tajemnice!! Przecież wszyscy wiedzą że właśnie Flick zastąpi Lowa a każdy wypowiada się tak wymijająco że aż nie chce się czytać!!
11.05.2021 22:25
Dali by już oficjalne info
11.05.2021 16:47
Tam jest jego miejsce, wraca do drużyny, którą przez lata budował. Jeśli nie Bayern to tylko DFB inaczej byśmy go nie puścili.
11.05.2021 12:51
Za rok Flick rzuci papiery w DFB, bo będzie zawiedziony, że nie może powoływać Alaby.