DieRoten.pl
Reklama

Bayern U-17 gromi 8:0 w pierwszym sparingu

fot. Tim S Peters / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli mowa o młodzieżowym zespole Bayernu do lat 17, to młodzi monachijczycy mają już za sobą kilka udanych sesji treningowych w ramach przygotowań do sezonu 2023/24.

Z kolei w ubiegły weekend młodzi monachijczycy rozegrali swoje pierwsze towarzyskie spotkanie w ramach przygotowań do nowego sezonu 2023/24. Rywalem FCB U-17 była ekipa Unionu Berlin.

Koniec końców Bayern do lat siedemnastu nie okazał litości swoim rywalom z Berlina i rozbił ich aż 8:0. Warto podkreślić, że dla Petera Gaydarova był to trenerski debiut w zespole U-17 (wcześniej trenował zawodników z grupy wiekowej U-16).

− To był udany pierwszy mecz testowy. Udało nam się dobrze wdrożyć nasze założenia treningowe w pracy z piłką, dzięki czemu szybko osiągnęliśmy dominację i stworzyliśmy kilka szans na zdobycie bramki – powiedział po meczu trener Gaydarov.

Co do bramek, na listę strzelców wpisali się Oluwaseyi Wilson, Felipe Chavez, David Daiber, Simon Zoels (2), Jussef Nasrawe oraz Sejdo Durakov (2). Niewykluczone, że wynik mógł być nawet wyższy, gdyby nie kiepska skuteczność „Bawarczyków” w wielu sytuacjach.

Wyjściowa XI Bayernu U-17:

Klanac - Ofli, Schaefer, Mijatovic, Barry - Chavez, Paylan, Olychenko - Oluwaseyi, Zoels, Durakov.

Młodych monachijczyków czekają jeszcze w sumie cztery sparingi w ramach przygotowań do sezonu 2023/24. Najbliższy z nich odbędzie się już w sobotę (15 lipca) o 13:00, kiedy to zawodnicy Bayernu do lat siedemnastu zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z MSK Zilina.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...