DieRoten.pl

Po kilku dniach wolnego od treningów i codziennej rutyny przy Saebener Strasse, piłkarze rekordowego mistrza Niemiec powrócili już do zajęć i przygotowań do kolejnego boju.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych przy Saebener Strasse, zawodnicy rekordowego mistrza Niemiec pod czujnym okiem Hansiego Flicka i jego sztabu szkoleniowego, odbyli wczorajszego popołudnia pierwszą sesję treningową po kilku dniach przerwy.

Jak czytamy na oficjalnej stronie bawarskiego klubu, atmosfera w zespole była wręcz znakomita. Podczas zajęć skupiono się głównie na wytrzymałości oraz kondycji.

Dla zawodników „Gwiazdy Południa” był to zarazem ostatni trening przed wyjazdem do Grassau nad jeziorem Chiemsee (Górna Bawaria), gdzie wieczorem Robert Lewandowski i spółka zameldowali się w resorcie „Das Achental”.

Przypominamy, że monachijczycy w ramach obowiązkowego obozu (kwarantanny) spędzą tam 10 dni, do momentu rozegrania ostatniego spotkania ligowego. W najbliższą sobotę „Bawarczycy” rozegrają przedostatni mecz w tym sezonie – ich rywalem będzie SC Freiburg.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama15.05.2021 14:02
13.05.2021 12:20
Taki pracowity urlop:)
13.05.2021 09:41
Niesamowite widoki. Chętnie pojechałbym tam na urlop.