DieRoten.pl
Reklama

Bayern potwierdza – Boateng nie wróci do klubu

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Choć jeszcze niedawno wszystko wskazywało, że do klubu powróci Jerome Boateng, Bayern postanowił nie zatrudniać swojego byłego defensora.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele informacji na temat możliwego powrotu Jerome’a Boatenga do klubu ze stolicy Bawarii. Przypominamy, że 35-latek w ostatnich dniach trenował aktywnie przy Saebener Strasse.

Niemniej jednak mimo wcześniejszych spekulacji, ostatecznie szefowie Bayernu Monachium postanowili, że Niemiec nie otrzyma kontraktu do końca bieżącego sezonu – zostało to potwierdzone dziś wieczorem za pośrednictwem oficjalnego serwisu „FCB.de”.

Obrońca, który od lipca 2023 roku pozostaje bez klubu (wcześniej grał dla Olympique Lyon) został poinformowany o decyzji zarządu FCB.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, Bayern zdecydował się nie podpisywać kontraktu z Boatengiem. Jednocześnie, jako zasłużony były zawodnik, otrzymał on szansę na dalsze utrzymanie sprawności w klubie. Boateng zaprezentował się w dobrej kondycji fizycznej – czytamy w oświadczeniu klubu.

Niemieckie media informują, że Boateng jest zawiedziony decyzją bawarskiego klubu, jako że bardzo liczył na otrzymanie szansy w bieżącym sezonie. Jak donosi „Sport1”, Jerome nie zamierza jednak kończyć swojej kariery piłkarskiej.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...