DieRoten.pl
Reklama

Bayern podwyższa ofertę za Peretza

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Choć "Bawarczykom" nie udało się jeszcze zakontraktować nowego bramkarza, to dokładają starań, by tak się wkrótce stało.

O zainteresowaniu "Bawarczyków" Danielem Peretzem mówi się ostatnio bardzo dużo. To właśnie 23-latek ma być tym nowym bramkarzem, który przywędruje na Allianz Arenę. Jednakże nie jako nowy numer "1", a rezerwowy dla Svena Ulreicha, jako że – według przewidywań – już wkrótce między słupki FCB ma wrócić Manuel Neuer.

Problemy w negocjacjach?

Izraelskie ONE donosiło, że przeszkody – w postaci różnic w wycenie gracza – zostały już pokonane, a transfer ma być kwestią kilku godzin. Innego zdania jednak jest tz. Niemiecka gazeta informuje, że wciąż oferowane 5 milionów euro przez Bayern to dla Maccabi Tel Awiw trochę za mało. Klub Peretza ma oczekiwać wciąż 7 milionów za swojego gracza. Mimo to, jak zaznacza tz, bossowie mistrza Niemiec pozostają optymistyczni, że ruch uda się sfinalizować wkrótce.

Daniel Peretz

23-latek wyceniany jest przez serwis Transfermarkt na 4 miliony euro. W barwach Maccabi Tel Awiw wystąpił w 101 meczach, w których stracił 82 bramki i zanotował 44 czyste konta.

Źródło: tz
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...