DieRoten.pl

Bayern nie wykupi raczej Coutinho, Sane wysyła pozytywne sygnały

13.02.2020, 08:47:35
FotoOlimpik

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze wiele długich miesięcy, to od wielu tygodni ponownie jesteśmy zasypywani ogromem plotek i doniesień transferowych.

Od pewnego czasu jednym z głównych tematów związanych z Bayernem jest przyszłość Philippe Coutinho, który jak wiemy został latem wypożyczony z Barcelony. Mistrzowie Niemiec co prawda zapewnili sobie opcję do wykupu, ale kwota ta została ustalona na 120 milionów euro.

Choć ostatnio niemiecki dziennik „Sport Bild” zakomunikował, że Hiszpanie zredukowali wspomnianą sumę do 80 milionów euro, to rzecznik prasowy „Dumy Katalonii” na życzenie „SPOX” zdementował te plotki. Tym samym 120 mln € z pewnością jest zbyt dużą sumą dla ludzi z Monachium, którzy w dodatku mają trudności w komunikacji z agentami Brazylijczyka.

Z dalszych informacji „SPOX” oraz „Goal” możemy dowiedzieć się, że przed oficjalnym wypożyczeniem Coutinho, monachijczycy byli skłonni do 2-letniego wypożyczenia 27-latka, podobnie jak było to w przypadku Realu i Jamesa Rodrigueza. Klub ze stolicy Bawarii chciał tym samym, aby Philippe miał więcej czasu na aklimatyzację.

Niestety mówi się, że agent brazylijskiego pomocnika – Kia Joorabchian – oczekiwał niezwykle wysokiej prowizji, dlatego też „Bawarczycy” ostatecznie zrezygnowali z dwuletniej opcji. Barcelona również była niechętna na 2-letnie wypożyczenie – Hiszpanie preferowali natychmiastowy transfer, lecz ani Bayern, ani żaden inny zainteresowany klub nie chciał spełnić horrendalnych żądań finansowych Barcy.

Na ten moment wykupienie Coutinho wydaje się bardzo mało prawdopodobne, choć sam zawodnik czuje się bardzo dobrze w Monachium. Niemniej jednak najbliższe miesiące będą dla 27-latka decydujące – jego gra i występy będą miały decydujący wpływ na ewentualną decyzję monachijczyków.

Leroy Sane nadal wymarzonym celem Bayernu

Dziennikarze „SPOX” oraz „Goal” potwierdzają również, że Leroy Sane w dalszym ciągu jest wymarzonym celem transferowym bawarskiego klubu. Zmiana agencji przez niemieckiego skrzydłowego nie skomplikuje w dużym stopniu jego przenosin do Monachium. Faktem jest jednak to, że „Bawarczycy” muszą zaczynać negocjacje od zera.

Niemniej jednak sam zawodnik po raz kolejny wysłał pozytywne sygnały w stronę Bayernu. Mówi się również, że mistrzowie Niemiec w dalszym ciągu będą odgrywać kluczową rolę w pokerze o Kaia Havertza z Bayeru Leverkusen. Mimo wszystko wspomniane wyżej źródło raz jeszcze podkreśla, że absolutnym priorytetem FCB jest nowy skrzydłowy – Sane.

źródło: Spox

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (12)

reklama15.02.2020 06:00
Przyjdzie w lato. Wykluczenie MC tylko zwiększa prawdopodobieństwo.
14.02.2020 18:30
Edmund nawet nie wiesz o co nam chodzi a już atakujesz. I skąd wiesz że je czytamy? To że jest wpis nie znaczy że ktoś to czyta. Chodzi o to że codziennie są te same artykuły a nowości brak, tylko tyle.
14.02.2020 05:40
@karl1985 @josh1982
Nie interesuje was jakiś artykuł to go nie czytajcie i już. Nie ma obowiązku czytania wszystkiego co się pojawia na stronie.

Zamiast docenić to że komuś się chce prowadzić tą stronę to wy narzekacie.
13.02.2020 18:10
karl1985, ale tak jest nie tylko z tym artykułem!! Też zaczyna coraz bardziej mnie to irytować, w kółko jedno a to samo a konkretów brak!!
13.02.2020 14:46
W ogóle podawanie ciągle podobnych newsów praktycznie nie ma sensu. W ostatnich tygodniach oprócz zmiany agencji przez Sane praktycznie nic nowego się nie pojawiło żeby ciągle podawać te same informacje. Ani sie nikt nie wypowiedział, ani żadne nowe plotki. Masło maślane
13.02.2020 14:26
Takie newsy, że wysyła sygnały, gdzie jest to niczym nawet niepotwierdzone nie mają większego sensu. Bo co on na FB do Brazzo napisał? Czy strzałkę puścił do któregoś z zawodników z naszej szatni??

Brakuje jakichś konkretów.. jakiejś wypowiedzi od samego Sane, albo jego agenta. Takie newsy, że wysyła sygnały, gdzie jest to niczym nawet niepotwierdzone nie mają większego sensu. Ta wiadomość może być również dobrze wyssana z palca.
13.02.2020 13:53
Czekaj mogą stracić trzech środkowych pomocników, a priorytetem jest skrzydłowy potem jeden środkowy pomocnik... W następnym sezonie redukujemy liczbę seniorów do 16-stu? :P
13.02.2020 12:52
A gdzie te legendarne już sygnały...to powoli wygląda jak Yeti.
13.02.2020 11:06
Cou wiadomo, Sane to mus a z Havertzem sa mieszane uczucia. Kai kosztuje kupe forsy a nie ma pewnosci ze bedzie wartoscia dodana. Raczej malo mozliwe zeby jego sciagniecie przeciagnac w czasie. Przyjdzie nam zaapcektowac co bedzie
13.02.2020 09:53
Czekamy na Sane a z Coutinho było do przewidzenia.
13.02.2020 09:24
Sane na poziomie wyższym niż obecna forma cou
13.02.2020 08:51
Żadnej wypowiedzi ze strony przedstawicieli Bayernu, Barcy, City ani nikogo związanego z Coutinho czy Sane. Taka newsy są nic nie warte.

reklama