DieRoten.pl
Reklama

Bayern na prowadzeniu w walce o transfer Xaviego Simonsa?

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości. Bayern Monachium znajduje się w przebudowie i niemal pewne jest, że podczas letniego okna transferowego dojdzie do wielu zmian w kadrze "Die Roten".

Jednym z zawodników, którzy ma znajdować się na czele listy życzeń Maxa Eberla i spółki ma być Xavi Simons. Holender, który wypożyczony był w tym sezonie do RB Lipsk, rzekomo nie wyobraża sobie powrotu do PSG.

Bawarczycy chcieliby pozyskać reprezentanta Holandii na zasadzie transferu definitywnego, zaś paryżanie skłaniają się ku kolejnemu wypożyczeniu. Jedno jest pewne: 21-latek nie może narzekać na brak zainteresowania. Simonsem zainteresowana jest również FC Barcelona.

Przewagą Bayernu w walce o transfer ma być osoba Maxa Eberla, który odegrał dużą rolę w wypożyczeniu Simona do Lipska. Eberl ma znać wszystkie warunki kontraktu Holendra i ta wiedza może okazać się bardzo przydatna.

Jedno jest pewne. Jeśli Bayern faktycznie będzie chciał wykupić holenderskiego pomocnika, to będzie musiał głęboko sięgnąć do kieszeni. Mówi się nawet o kwocie w przedziale 80-100 mln euro!

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...