DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Mistrzowie Niemiec wylądowali już w Monachium! Wczorajszego wieczoru Carlo Ancelotti wraz ze swoim sztabem szkoleniowym i piłkarzami FCB po sześciogodzinnym locie wylądował w stolicy Bawarii.

„Bawarczycy” mają już za sobą zimowy obóz przygotowawczy w Doha. Przygotowania do drugiej części sezonu odbyły się zgodnie z planem, zaś uwieńczeniem pobytu w Katarze było zwycięstwo w sparingu nad KAS Eupen 5-0.

To bardzo ważne, że w tym tygodniu pracowaliśmy na treningach bardzo dobrze – powiedział po wylądowaniu w rozmowie z dziennikarzami kapitan „Dumy Bawarii”, Philipp Lahm.

Kolejnym testem przed wznowieniem rozgrywek w Bundeslidze będzie towarzyski turniej „Telekom Cup” w Duesseldorfie w najbliższą sobotę. Przypominamy po raz kolejny, że „Die Roten” rozegrają swój pierwszy mecz z Fortuną Duesseldorf.

Jesteśmy podekscytowani nadchodzącymi wyzwaniami oraz wznowieniem rozgrywek ponownie – powiedział z kolei Thomas Mueller.

Rozgrywki w Bundeslidze zostaną wznowione za tydzień w piątek o 20:30. Rywalami „Bawarczyków” w 17. kolejce Bundesligi będzie beniaminek z Freiburga, który na chwilę obecną plasuje się na ósmej pozycji w lidze.

Źródło: FCB.de

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama13.01.2017 19:42
Nie mam astry więc nie zobaczę.
13.01.2017 01:52
Szkoda, myślałem, że może Eurosport 2 pokaże :(
12.01.2017 20:18
Niemiecki kanał SAT1 pokazuje ten turniej nadaje on z Astry
12.01.2017 19:57
Chyba nie, teraz odbywają się mistrzostwa Świata w piłce ręcznej i na Niemieckich kanałach właśnie to i narciarstwo pokazują. U nas nie znalazłem, pozostaje tylko internet.
12.01.2017 12:18
Ten Telekom Cup będzie gdzieś w telewizji??

reklama

reklama