DieRoten.pl
Reklama

Azzouzi: Jesteśmy bardzo zadowoleni z transferu Sieba

fot.
Reklama

Nie dalej jak wczoraj, klub ze stolicy Bawarii potwierdził sprzedaż kolejnego młodego i niezwykle utalentowanego piłkarza z Campusu FCB.

Mowa o Armindo Siebie, który rozegrał znakomitą wręcz drugą część sezonu 2021/22 w barwach drugiej drużyny Bayernu. Młody pomocnik przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do drugoligowego SpVgg Greuther Fuerth.

19-letni skrzydłowy w minionej kampanii strzelił łącznie 11 bramek oraz zanotował 5 asyst. Przy okazji ogłoszenia tego transferu, swojego zadowolenia nie krył dyrektor sportowy ekipy „Kleeblaetter”, czyli Rachid Azzouzi.

− Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dzięki Armindo udało nam się zainspirować kolejnego juniora, który dołączył do naszego zespołu – powiedział Azzouzi.

− Armindo nie tylko pokazał swój potencjał w młodzieżowej drużynie narodowej Niemiec, ale także stawiał już pierwsze kroki w męskiej piłce – mówił dalej.

− W drugiej części sezonu 2021/22 udowodnił także, że potrafi strzelać wiele bramek w drugiej drużynie Bayernu – podsumował Rachid Azzouzi.

Zarówno Bayern, jak i również SpVgg Greuther Fuerth nie ujawnili, za jaką kwotę Armindo Sieb przeniósł się do nowego klubu. Nieoficjalnie można zakładać, że monachijczycy zamieścili w umowie klauzulę odkupu młodego talentu.

Źródło: Fuerth
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...