DieRoten.pl
Reklama

Audi Summer Tour: Koniec tournee

fot. Photogenica
Reklama

Stało się, po kilku dniach tournee po Stanach Zjednoczonych mistrzowie Niemiec powrócili już do Monachium, gdzie będą kontynuować przygotowania do nowego sezonu.

Tournee monachijczyków po USA dobiegło już końca − dokładnie o 11:30 samolot z "Bawarczykami" na pokładzie wylądował bezpiecznie w Monachium.

Zarówno włodarze, trener, jak i zawodnicy oceniają wyjazd do USA bardzo pozytywnie chwaląc nie tylko sposób organizacji, ale i także przebieg całego tournee, w ramach którego Bayern rozegrał dwa mecze testowe (porażka z Juventusem oraz Manchesterem City).

Po powrocie do swoich obowiązków przy Saebener Strasse mistrzowie Niemiec wznowią przygotowania, lecz na samym początku owa część zawodników odpocznie i zregeneruje siły, tak aby ze spokojem mogli zadomowić się ponownie w rodzimej strefie klimatycznej.

Warto także nadmienić, iż teraz 46-letni trener "Die Roten" będzie już miał do swojej dyspozycji niemalże pełną kadrę − Corentin Tolisso powróci do treningów dopiero po Superpucharze Niemiec (12 sierpnia).

Po spędzeniu kilku dni w Monachium Robert Lewandowski i spółka udadzą się na kilkudniowy obóz przygotowawczy do Rottach-Egern nad jeziorem Tegernsee (2-9 sierpnia). Przypominamy także, że 5 sierpnia mistrzowie Niemiec powrócą na chwilę do Monachium, gdzie na odnowionej Allianz Arenie odbędzie się sparing z Manchesterem United.

Źródło: Twitter
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...