DieRoten.pl
Reklama

Audi Summer Tour: Bayern zagra z PSG, Juve i City

fot. Photogenica
Reklama

Choć sezon 2017/18 nie dobiegł jeszcze końca, to mistrzowie Niemiec zdradzili już co nieco na temat planów klubu na przyszły sezon.

Jak dobrze wiemy mistrzowie Niemiec w lipcu udadzą się do Stanów Zjednoczonych w ramach letniego tournée, czyli doskonale nam znanego „Audi Summer Tour”.

W ramach tego tournée „Bawarczycy” rozegrają dokładnie trzy spotkania towarzyskie – pierwsze z nich (w Klagenfurcie) Bayern zagra z Paris Saint-Germain, zaś w następnych dniach monachijczycy powalczą jeszcze z Juventusem oraz Manchesterem City.

Swoje zdanie na temat nadchodzącego „Audi Summer Tour” wyraził dyrektor do spraw międzynarodowych i strategii rozwoju klubu, czyli dobrze nam już znany Joerg Wacker.

Audi Summer Tour jest ważną częścią naszej międzynarodowej strategii i wspiera nasz globalny rozwój marketingu – powiedział Joerg Wacker.

− Od momentu otwarcia naszego biura w Nowym Jorku w 2014 roku zauważyliśmy spory progres. Mamy tam teraz ponad 27 milionów kibiców Bayernu i więcej niż 135 fanklubów. To tournée da naszym fanom w USA szansę na spotkanie sowich pupili na własnym podwórku – mówił dalej.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Bayern udaje się na tournee po Stanach. Jak dobrze wiemy w przeszłości nastąpiło to już w 2016 roku (Chicago, Charlotte i Nowy Jork) oraz w 2014 roku (Nowy Jork, Portland, Oregon).

Wstępny terminarz letniego tournée

(Data jeszcze niekreślona) „Audi Football Summit” w Klagenfurcie: Bayern vs PSG
23 lipiec 2018: Wylot do Filadelfii
25 lipiec 2018 w Filadelfii: Juventus vs Bayern
28 lipiec 2018: „Audi Football Summit” w Miami: Bayern vs Manchester City
30 lipiec 2018: Powrót do Monachium  

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...