DieRoten.pl
Reklama

Nieoficjalnie: Kane piłkarzem Bayernu!

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Jeśli najnowsze informacje potwierdzą się, to w najbliższą sobotę być może w koszulce Bayernu zadebiutuje już 30-letni Harry Kane!

Saga transferowa z udziałem Harry’ego Kane’a ciągnie się już od wielu dni, a nawet tygodni, ale jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom prasowym, to oferta Bayernu miała w końcu zostać zaakceptowana przez Spurs!

Znany i ceniony „The Athletic” powołując się na swoje źródła z Niemiec donosi, że Anglicy przyjęli propozycję mistrzów Niemiec, która miała wynieść ponad 100 milionów euro. Przypominamy, że Daniel Levy od samego początku oczekiwał około 117 milionów euro.

Dziennikarz David Ornstein informuje, że teraz już wszystko zależy od samego zawodnika, który musi wyrazić zgodę na przenosiny, co zważywszy na informacje z ostatnich dni wydaje się być tylko formalnością.

Inne źródła również potwierdzają!

Nie tylko „The Athletic”, ale i również inne angielskie źródła donoszą, że Tottenham przyjął ofertę Bayernu za Harry’ego Kane’a. W grę wchodzi ponad 100 milionów euro włącznie z bonusami – donoszą m. in. „Mail Sport”, „Football.London”, czy też znany i ceniony dziennikarz Ben Jacobs.

Decyzja należy już tylko do samego 30-latka, ale jak zaznaczył wspomniany wyżej Jacobs – Anglik od tygodni jest zdecydowany na bawarski klub, który zaoferował mu 5-letnią umowę.

Plettenberg potwierdza

Florian Plettenberg z niemieckiego „Sky” również potwierdza – Tottenham i Bayern zawarli porozumienie w sprawie Harry'ego Kane'a! Anglik jest o krok od przenosin do FCB - w grę wchodzi ponad 100 milionów euro włącznie z bonusami.

Źródło: The Athletic
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...