DieRoten.pl

Ostatnimi czasy mówi się, że jednym z klubów, który ma być poważnie zainteresowany pozyskaniem Jerome’a Boatenga z Bayernu Monachium jest londyński Arsenal.

Nie jest żadną tajemnicą, że rosły stoper pragnie odejść z Bayernu Monachium. Co więcej od pewnego czasu jego interesy reprezentuje nowy agent, którego głównym celem ma być znalezienie nowego klubu.

Jeśli wierzyć doniesieniom z ostatnich dni, to usługami Jerome’a Boatenga zainteresowany ma być Arsenal. Spekuluje się, że londyńczycy chcą jeszcze tej zimy wzmocnić defensywę, zaś Niemiec ma być jednym z głównych kandydatów. O głos w tej sprawie poproszono samego trenera „Kanonierów”, czyli Mikela Artetę.

− Nie mamy zamiaru komentować żadnych transferów. Pracujemy nad pewnymi rzeczami. Jeśli klub będzie miał coś do powiedzenia, to poinformuję Was – powiedział trener Arsenalu.

Dziennikarz Charles Watts z portalu „Goal.com” donosi, że Boateng rzeczywiście miał być rozważany przez Anglików jako potencjalne wzmocnienie. Mimo wszystko problemy ze sprawnością fizyczną Boatenga i niewiele minut spędzonych na boiskach w tym sezonie, mają budzić obawy wśród sterników londyńskiego klubu.

Arsenal chce mieć pewność, że jakikolwiek zawodnik, który miałby zasilić szeregi AFC w zimowym okienku transferowym, będzie w stanie z natychmiastowym skutkiem pomóc drużynie.

źródło: Goal.com

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama08.01.2020 20:02
I to jest dobra decyzja. Powinien zostać.
08.01.2020 18:44
Patrząc na nasze problemy z kontuzjami graczy defensywnych na pewno zimą Boatenga nie sprzedamy.