DieRoten.pl

Ancelotti: James jest wyjątkowy

14.07.2017, 08:55:57
Photogenica

Wczorajszego popołudnia Bayern Monachium zaprezentował swojego nowego zawodnika – Jamesa Rodrigueza – który trafił na Allianz Arenę z Realu Madryt.

Carlo Ancelotti nie krył swojego zadowolenia podczas wczorajszej konferencji i prezentacji zawodnika – trener bawarskiego zespołu przyznał, że ponowne spotkanie z jego byłym podopiecznym jest dla niego wyjątkowym momentem.

–  To dla mnie wyjątkowy moment, gdyż posiadamy bardzo dobre wspomnienia i wiele razem doświadczyliśmy. Każdy doskonale zna jego umiejętności, James sprawi, że będziemy jeszcze lepsi powiedział na wczorajszej konferencji Ancelotti.

To doskonały ofensywny pomocnik, James jest wyjątkowy i znajdzie odpowiednie miejsce w naszym zespole. On może grać na każdej pozycji w ofensywie mówił dalej Włoch.

Oczywiście w naszej drużynie jest wielka konkurencja o miejsce w składzie. Mimo wszystko to powinno jednak zmotywować wszystkich kontynuował trener „Die Roten”.

Ancelotti jest również przekonany, że James z racji braku regularnej gry w Realu w minionym sezonie, zmotywuje się jeszcze bardziej i przełamie się w Monachium, gdzie osiągnie wielkie sukcesy.

Każdy etap twojej kariery, każde doświadczenie może Ci pomóc rozwinąć się jako zawodnik. Nie grał regularnie w minionym sezonie, ale być może to zmotywuje go jeszcze bardziej, aby mieć jeszcze większą wolę walki do przełamania tutaj – zakończył Ancelotti.

źródło: Football Espana

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (7)



14.07.2017 22:54
Carlo go zna i właśnie on miał największy wpływ na jego transfer.
14.07.2017 16:07
Trenerze Jemes będzie wyjątkowy jak coś pokarze na boisku bo w Realu było słabiutko jak na jego niby talent i kase za jaką go kupili
14.07.2017 14:26
14.07.2017 11:52
Skoro do tej pory zarząd nie kupił skrzydłowego, to na tej pozycji będzie grał James. W przeszłości grywał tam bardzo często i prezentował się świetnie.
14.07.2017 09:36
liczę na Kalle w końcu mówił że obserwują rynek
14.07.2017 09:15
"wielka konkurencja o miejsce w składzie" ? Szczególnie na lewym skrzydle gdzie jest tylko Ribery albo na prawym gdzie jest Robben i Coman, którego Carlo nie wystawia. O rezerwowym napastniku nawet nie wspominam.
14.07.2017 09:04
Mógł się Carlo wypowiedzieć na jakiej pozycji go widzi.
Być może jutro na tym mini turnieju zobaczymy przedsmak wizji trenera na nowy sezon.