DieRoten.pl

7 stycznia oficjalna prezentacja Kahna

02.01.2020, 14:25:47
Photogenica

Jak już informowaliśmy Was wcześniej, wraz z początkiem Nowego Roku, do klubu ze stolicy Bawarii powrócił legendarny golkiper i kapitan FCB, a będąc dokładniejszym Oliver Kahn.

Dla przypomnienia dodamy, że legendarny "Tytan" będzie początkowo pracował i nabierał doświadczenia pod czujnym okiem Karla-Heinza Rummenigge. Z kolei za dwa lata, kiedy wygaśnie kontrakt "Kalle", to Oliver przejmie jego obowiązki jako prezes.

Z doniesień znanego nam dziennikarza Manuela Bonke z "TZ" możemy dowiedzieć się, że Kahn zostanie oficjalnie przedstawiony jako nowy członek zarządu bawarskiego klubu w przyszły wtorek o 11:00 czasu europejskiego.

50-latkowi towarzyszyć będą również dwie najważniejsze postacie w Monachium, czyli nowy prezydent Herbert Hainer oraz wspomniany już wyżej Karl-Heinz Rummenigge. Po oficjalnej prezentacji "Tytan" dołączy do klubu w Katarze, gdzie mistrzowie Niemiec w dniach od 4 do 10 stycznia będą trenować i przygotowywać się do rundy wiosennej.

Jak już kilkukrotnie wspominaliśmy, głównym celem wizyty Kahna w Dosze będzie zapoznania się z całym zespołem i sztabem szkoleniowym Bayernu.

źródło: TZ

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama04.01.2020 10:10
02.01.2020 20:14
Kupiłem miotle i wysłałem do Monachium...reszta Oli w Twoich rękach;-)
02.01.2020 16:41

reklama