DieRoten.pl
Reklama

4 potencjalnych następców Lewandowskiego

fot.
Reklama

Każdego dnia pojawia się coraz więcej plotek na temat dalszej przyszłości Roberta Lewandowskiego, którego umowa z monachijczykami wygasa latem 2023 roku.

Tym razem kolejne informacje w sprawie naszego rodaka przedstawił niemiecki dziennik „Bild”, który informuje, że przyszłość Roberta Lewandowskiego w Bayernie pozostaje nadal niepewna. Kto mógłby zastąpić Polaka, gdyby ten ostatecznie odszedł?

Kandydatura Erlinga Haalanda nie jest brana pod uwagę z racji na ogromny koszt (suma transferu, pensje i prowizje) rzędu 350 milionów euro. Benjamin Sesko (Salzburg) lub Sasa Kalajdzic (Stuttgart) są traktowani jako rozwiązanie awaryjne. W grę mogą wchodzić kandydatury czterech snajperów.

I – 22-letni Darwin Nunez (Benfica).

Koszt około 150 milionów euro, wliczając pensję w ramach umowy.

Urugwajczyk posiada klauzulę odejścia na poziomie 150 mln euro, ale byłby dostępny na rynku za 80 mln euro. Monachijczycy w przeszłości obserwowali już 22-latka w Lizbonie.

II – 28-letni Romelu Lukaku (Chelsea).

Koszt około 160 mln €, wliczając pensję w ramach umowy.

Belg mógłby zostać sprzedany za około 80 milionów euro, choć Chelsea wydała na niego 113 mln €.

III – 27-letni Sebastien Haller (Ajax).

Koszt około 80 mln €, wliczając pensję w ramach umowy.

Iworyjczyk powinien być dostępny za około 40 milionów euro. Haller zna już bardzo dobrze Bundesligę i sprawdził się w tej edycji Ligi Mistrzów. Mówi się również, że Bayern miał nawet kontaktować się z jego agentami.

IV – 26-letni Patrick Schick (Bayer 04).

Koszt około 120 mln €, wliczając pensję w ramach umowy.

Czech mógłby zostać sprzedany przez Bayer 04 za blisko 80 milionów euro.

Przy swoich kalkulacjach, dziennikarze „Bilda” wzięli pod uwagę potencjalne 4-letnie kontrakty poszczególnych zawodników.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...