DieRoten.pl

16-letni Cudjoe wrócił już do Ghany

13.02.2020, 08:18:37
Ł. Skwiot

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że na testach w Bayernie Monachium zjawił się utalentowany 16-letni skrzydłowy z Ghany, a będąc dokładniejszym Matthew Cudjoe.

Nie dalej jak 4 lutego informowaliśmy Was, że monachijczycy będą gościć wielki talent z Ghany, który mimo swojego młodego wieku budzi już wielkie zainteresowanie wśród wielu europejskich klubów z czołówki.

16-letni Matthew Anim Cudjoe w ubiegłym tygodniu spotkał się z trenerami młodzieżówki FCB, czyli z Miroslavem Klose (U-17) oraz Martinem Demichelisem (U-19), po czym przez 5 dni miał okazję prezentować swoje umiejętności i możliwości w trakcie treningów z juniorami Bayernu Monachium.

Z doniesień ghańskiej prasy możemy dowiedzieć się, że utalentowany pomocnik powrócił już do Asante Kotoko SC (pierwsza liga ghańska), gdzie wypożyczony jest z ekipy Young Apostles FC. Na temat powrotu oraz pobytu Cudjoe w Niemczech wypowiedział się jego trener − Maxwell Konadu.

− Cieszymy się, że Cudjoe wrócił już do nas ze swojej wycieczki do Niemiec. Słyszeliśmy, że poradził sobie bardzo dobrze i ludzie w Bayernie są pod wielkim wrażeniem tego, co zobaczyli − powiedział 47-latek.

− Na ten moment pozostanie z nami, dopóki sprawy się nie rozwiną się dalej. To jakościowy piłkarz i kiedy jest już z nami, to mamy nadzieję, że pomoże naszej drużynie tak bardzo, jak tylko będzie mógł − podsumował Maxwell Konadu.

Jak donosi portal „GhanaWeb” − Christian Saba (4-krotny reprezentant Ghany) i asystent trenera U-19 w Bayernie, był pod wielkim wrażeniem występów 16-letniego pomocnika. Niebawem mistrzowie Niemiec mają podjąć oficjalną decyzję w sprawie Cudjoe'a, który znajduje się również na celowniku m. in. Barcelony, Paris Saint-Germain oraz Borussii Dortmund.

Więcej o profilu zawodnika możecie przeczytać tutaj.

źródło: GhanaWeb
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama13.02.2020 18:25
Zobaczymy, jeśli faktycznie ma tak wielki talent to Bayern na pewno nie spuści go z oka.
13.02.2020 09:57
Trzymam kciuki by okazał się talentem i trafił do Monachium.
13.02.2020 08:45
Każdy super utalentowany piłkarz jest w kręgu zainteresowania prawie wszystkich klubów. Kolejny 'ghański messi'. Jutro będzie 'turkiestański' ronaldo, itd.

reklama