DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Matilegolas Strona 4

2

Niesamowite liczby, a to dopiero początek. Olise będzie jeszcze lepszy!

12.05.2026 12:44

1

Chyba w Bayernie szukają "grubych" nazwisk... Jednak mam nadzieję, że Eberl i Freund zostaną w klubie.

12.05.2026 12:43

5

Priorytetem powinni być boczni obrońcy, a następnie typowy napastnik, który będzie zmiennikiem Kane'a.

11.05.2026 17:04

3

Eberl przyszedł w trudnym momencie i posprzątał bałagan. Błędów nie uniknął, ale widać, że uczy się na błędach. Chciałbym, żeby dostał swoją szansę. Niemniej przyszły sezon (nie tylko dla niego) będzie decydujący – kadra musi zostać odpowiednio wzmocniona, i to za w miarę rozsądne pieniądze, a od sztabu trenerskiego i zespołu będzie wymagało się triumfu w Lidze Mistrzów. Bez tego, coś mi się zdaje, w Monachium będzie gorący FC Hollywood, a głowy będą leciały...

Trzymam kciuki, Max!

11.05.2026 17:01

1

Jonas!

11.05.2026 12:14

5

Gdy patrzy się na grę Jonasa, widać, że pobiera on nauki od mistrza Manuela.

11.05.2026 12:09

2

Bayern za długo czekał i musi wreszcie odzyskać Puchar Niemiec!

10.05.2026 13:41

1

Mam nadzieję, że Eberl przy okazji rozgląda się za porządnym prawym obrońcą.

10.05.2026 13:39

1

Tak się "walczy" o utrzymanie...

09.05.2026 21:11

4

Wilki pokazywały kły i drapały, ale bezskutecznie. Brawa dla piłkarzy Bayernu za wywalczenie trzech punktów. Trudno było się zmotywować, czemu nie można się dziwić. Urbig dzisiaj najlepszy.

Immer vorwärts, FC Bayern!

09.05.2026 21:08

3

Dziękujemy, panowie, za trzy punkty! Niełatwo było wyjść i grać, mając wciąż w głowach brak awansu do finału Ligi Mistrzów.

09.05.2026 20:27

2

Ale teraz Wolfsburg zmarnował. Mamy ogromne szczęście!

09.05.2026 20:19

1

Olise, wreszcie pobudka!

09.05.2026 19:46

1

@Kamil.20 Liczę, że Tom zdoła wywalczyć sobie miejsce i będzie regularnie grał. Jednak po pierwsze musi być lepszy od konkurentów, a po drugie i tak właśnie trzeba będzie znaleźć kogoś do rywalizacji.

09.05.2026 19:34

1

Może znowu zaczną pisać, że Bayern go chce 😅

09.05.2026 19:09

1

Brawo, Jonas! Widać, że nasi nie doszli do siebie po środzie, ale trudno się im dziwić ;(

09.05.2026 19:08

1

Co ten Kane zrobił? Masakra ;/

09.05.2026 19:06

1

Karny!

09.05.2026 19:05

2

Żadnego wypożyczenia, trzeba sprzedać!

09.05.2026 19:04

2

Haruje dzisiaj jak wół. Będzie go brakowało, oj będzie!

09.05.2026 19:01

3

Jackson... Poza tym mamy dużo szczęścia w defensywie.

09.05.2026 18:59

1

Ładnie Urbig!

09.05.2026 18:37

1

Po zwycięstwo, panowie!

09.05.2026 17:33

1

Po zwycięstwo! Oby nikt nie doznał kontuzji!

09.05.2026 17:31

2

Solidne wzmocnienie sztabu drugiej drużyny. Powodzenia! Pora, żeby rezerwy Bayernu wróciły do trzeciej ligi!

09.05.2026 16:50

3

Alles Gute, legendo!!!

09.05.2026 16:48

2

Uli nigdy nie przynudza i ma trafne spostrzeżenia.

09.05.2026 14:22

Szkoda, chłopak ma bardzo duży potencjał.

09.05.2026 14:19

2

Taki już jest sport, że ktoś musi przegrać. Niestety znowu wypadło na nas, ale w przyszłym sezonie już nikt nam nie przeszkodzi!

08.05.2026 13:10

5

Dziękujemy za te wszystkie emocje i starania. W przyszłym roku nikt nas nie powstrzyma i zdobędziemy Ligę Mistrzów!

08.05.2026 13:09

1

Harry jest wielki!

07.05.2026 23:21

4

Super, że Freiburg awansował do finału. Po zwycięstwo, "Breisgau-Brasilianer"!

07.05.2026 23:20

1

Nie wiem, jak obstawić... Najważniejsze to nie załamywać się i skończyć sezon odzyskaniem Pucharu Niemiec.

07.05.2026 18:56

1

Jestem ciekawy, co to za zmiany. Oby tylko na lepsze, oby prowadziły do zbudowania jeszcze mocniejszego Bayernu!

07.05.2026 18:55

1

@ovadinho Może być i za niego ;p

07.05.2026 00:29

8

W tamtym sezonie odzyskaliśmy mistrzostwo. W tym odzyskamy Puchar Niemiec. W przyszłym Ligę Mistrzów! Step by step.

07.05.2026 00:21

4

Czuję duże rozczarowanie. Nasza ekipa swoją grą przez cały sezon rozbudziła nam apetyty. Graliśmy kosmicznie, nie przebiliśmy sufit, ale dzisiaj musimy wracać na ziemię. Nie wierzę, że nie zagramy w finale. Paryżanie zasłużyli na awans, niestety. Zagrali dojrzale, a my byliśmy jak sparaliżowani, nic nam nie wychodziło. Dużo myśli się kłębi, nie wiem, czy dzisiaj jakiś fan Bayernu spokojnie uśnie.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy!

06.05.2026 23:08

3

Taki kosmiczny sezon i brak finału LM. Ech, apetyty były rozbudzone do maksimum. Jednak PSG zasłużyło na awans, trzeba to przyznać.

06.05.2026 23:02

1

Brawo, Harry!

06.05.2026 22:57

1

@szczepanole "Mój" Goretzka? Coś się ci pomyliło. Jak masz pisać brednie, to żegnam.

06.05.2026 22:56

6

Nie lubię Enrique, ale rozegrał Kompany'ego dzisiaj jak profesor...

06.05.2026 22:53

1

Później się nie dało...

06.05.2026 22:47

1

Sędzia kpina nad kpinami.

06.05.2026 22:46

1

Cud, że sędzia odgwizdał.

06.05.2026 22:44

1

Dlaczego nie Karl?

06.05.2026 22:41

1

Pora na pobudkę! Pokażcie moc!

06.05.2026 22:36

1

Kompany zakazał im jeść, że pary w nogach nie mają?

06.05.2026 22:31

1

Neuer naszym najlepszym zawodnikiem. Nie świadczy to dobrze o pozostałych, szczególnie asach ofensywy... ;/

06.05.2026 22:27

2

Za wolno, za schematycznie. To nie jest nasz kosmiczny Bayern!

06.05.2026 22:26

1

Dawać Daviesa i Karla!

06.05.2026 22:23

1

Brawo, "Manu"!

06.05.2026 22:19

1

PSG dobrze w obronie, ale u nas brakuje ognia, składnej akcji, celnego podania. Wszystko takie przewidywalne.

06.05.2026 22:18

1

Bastian na luziku gada, Arjen niepocieszony ;/

06.05.2026 22:11

2

Ręce mi opadają, jestem sfrustrowany. Z jednej strony sędzia, z drugiej strony gramy jak nie my, jesteśmy sparaliżowani, rozkojarzeni, ślizgamy się, niecelnie podajemy, dużo by jeszcze wymieniać. Trudno uwierzyć, żeby miało być lepiej, ale nie poddajemy się, wierzymy dalej! Niech Kompany w szatni obudzi naszych!

Mia San Mia!

06.05.2026 21:55

1

Ładnie Jamal, ale my musimy trafiać do bramki!

06.05.2026 21:46

2

Jaki jest sens grania w tych rozgrywkach pod patronatem UEFA? Niech sobie zrobią co roku turniej z udziałem jedynie Realu, Barcelony, P$G i $ity.

06.05.2026 21:41

1

Brawo, UEFA! Brawo...

06.05.2026 21:34

1

Co za oszustwo!

06.05.2026 21:34

1

Karny, kaloszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.05.2026 21:32

1

K P I N A ! ! !

06.05.2026 21:31

2

Musimy strzelić jeszcze w pierwszej połowie. Tylko, że na razie, to my nie gramy, my jesteśmy na boisku rozkojarzeni i jacyś tacy sparaliżowani... Do tego ofensywa skutecznie zablokowana.

06.05.2026 21:31

2

Brawo, Diaz, niech to będzie impuls!

06.05.2026 21:24

1

Olise, obudź się!

06.05.2026 21:20

2

Ale kocioł. Panowie, strzelać!

Ten Kvaratskhelia robi sobie, co chce... ;/

06.05.2026 21:17

1

Miał być ogień, na razie są popioły...

06.05.2026 21:13

1

Olise na razie wydaje się jakiś taki nieswój...

06.05.2026 21:11

1

Rzeźnicy!

06.05.2026 21:10

1

Hasają sobie po naszym polu jak chcą...

06.05.2026 21:06

1

Znowu śpimy... ;/

06.05.2026 21:05

1

Gryźcie trawę, nie dajcie się rzeźnikom, czarujcie, bądźcie skoncentrowani! Po chwałę, "Gwiazdo Południa"!

06.05.2026 21:02

1

Prawidłowo. Niech Urbig gra zdecydowanie częściej, a "Manu" niech dołoży w tym i następnym sezonie kolejne rekordy i trofea do gabloty!

06.05.2026 19:59

2

Napiszcie historię, panowie! Tylko awans!

06.05.2026 19:56

1

Wymiana za Laimera? ;p

06.05.2026 18:53

1

Obowiązkowo!

06.05.2026 18:52

3

Krótko i na temat. Uli dobrze mówi!

05.05.2026 15:41

7

Nie ma innej opcji niż awans Bayernu! Niech każdy gryzie trawę i zademonstruje swoje najlepsze oblicze! Nie wyobrażam sobie, żeby przy takiej kosmicznej formie, jaką "Bawarczycy" mają w tym sezonie, nie zagrali oni w finale Ligi Mistrzów.

Do boju! Mia San Mia!

05.05.2026 15:40

1

Nie on pierwszy, nie ostatni.

04.05.2026 20:02

1

Następnym razem się uda!

04.05.2026 20:02

3

Cieszę się bardzo. Oby Lennart pokazał swój talent i przyczynił się do zdobycia choćby jednego gola!

04.05.2026 15:25

1

Marzenia nic nie kosztują. I zazwyczaj kończy się tylko na marzeniach, tym razem będzie tak samo.

04.05.2026 15:22

3

W środę motywacja będzie na najwyższym poziomie po obu stronach, ale to Bayern zagra w finale Ligi Mistrzów!

03.05.2026 18:32

1

Leon the best!

03.05.2026 18:31

1

Ważne, żeby strzelać o jedną bramkę więcej od rywali i przede wszystkim, żeby wkładać trofea do gabloty.

03.05.2026 13:27

2

W środę PSG straci awans i szansę na wygranie Ligi Mistrzów! :)

03.05.2026 13:21

1

Liczymy, że fantastycznie będzie też zdobywał kolejne trofea w roli trenera Bayernu ;p

02.05.2026 17:49

5

Kolejny szalony mecz w naszym wykonaniu. Dobrze, że udało się zremisować i uniknęliśmy kontuzji. Piękne gole Leona i Zivzivadze. Heidenheim walczy o życie w Bundeslidze. Dzisiaj ekipa Schmidta mogła sprawić niespodziankę i zyskać nieoczekiwane trzy punkty. Jednak Bayern to po prostu ekipa, która gra do końca. Niesamowity jest nasz mental. Mam nadzieję, że w środę cały świat znowu się o tym przekona!

Immer vorwärts, FC Bayern,
Deutscher Meister, Münchens Stolz!

02.05.2026 17:42

2

Jesteśmy nie do podrobienia! 😎

02.05.2026 17:32

1

Niemożliwe ;p

02.05.2026 17:31

2

Strasznie to wyglądało. Oby nic poważnego się nie stało!

02.05.2026 17:23

1

Serce zadrżało!

02.05.2026 17:21

1

Bredni Iwanowa nie da się słuchać. Naprawdę taka bieda na rynku, że takich zatrudniają?

02.05.2026 17:11

1

Piękny gol, trzeba przyznać, niestety.

Iwanow odpłynął, podniecił się aż za bardzo.

02.05.2026 17:07

1

Dar Boży wie lepiej ;p

02.05.2026 17:05

1

Aj, Lucho! Blisko!

02.05.2026 17:04

1

Mamy teraz szczęście. Brawo, Jonas!

02.05.2026 16:58

1

Soczyste uderzenie Joshuy po podaniu Goretzki. Blisko, coraz bliżej!

02.05.2026 16:57

2

Po kolejne! ;)

02.05.2026 16:50

1

GOALetzka! ;)

02.05.2026 16:49

1

Heidenheim już straciło nadzieję.

02.05.2026 16:38

1

Mnie również po raz kolejny nie przekonuje. Jednak jeżeli sztab trenerski dostrzega w nim potencjał, to trzeba go wykupić (cena nie będzie zbyt wysoka) i posłać gdzieś na roczne wypożyczenie.

02.05.2026 16:33