DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Matilegolas Strona 5

1

Flick może latem sprowadzić "Bunię" do Barcelony ;p

02.05.2026 16:27

1

Dzisiaj przy strzałach nasi sami przeszkadzają kolegom ;p

02.05.2026 16:19

1

Legijny piesek, nie komentator.

02.05.2026 16:15

2

GOALetzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo, nie gol!!!!!!!!!!

02.05.2026 16:14

1

@Ananas94 Iwanowa to nawet mi się słuchać nie chce. On zawsze się cieszy, jak Bayern lub Niemcy przegrywają.

02.05.2026 16:03

2

Znowu ośmieszamy się... To nawet nie jest piknik. Całkowite zlekceważenie meczu i przeciwnika.

02.05.2026 16:02

2

Zbyt piknikowo "gramy".

02.05.2026 15:57

1

Niech mają chwilę radości raz na ruski rok ;)

02.05.2026 15:56

1

Kompany niezadowolony.

02.05.2026 15:54

1

Byle bez kontuzji!

02.05.2026 15:33

5

Zaczyna się era Olise. Wielu piłkarzy będzie chciało właśnie z nim wymienić się koszulkami. Jednocześnie ze sklepu Bayernu będą one znikały jak ciepłe bułeczki 😉

02.05.2026 08:25

1

Wygrać jak najmniejszym nakładem sił i oczywiście oby bez kontuzji!

Mia San Mia!

02.05.2026 08:18

1

Bez względu na wszystko, Bayern musi awansować do finału!

01.05.2026 18:21

Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!

01.05.2026 18:18

1

Wolałbym, żeby Kathleen została w Bayernie.

01.05.2026 15:44

1

Dobrze, że jest o tym głośno. Boję się jednak, że dyskusje potrwają kilka dni, a następnie temat znowu ucichnie i nic się nie zmieni...

01.05.2026 15:43

1

Po zwycięstwo!

01.05.2026 11:32

3

Na rynku jest dużo ciekawych zawodników, do tego tańszych niż wspomniana dwójka. Trzeba tylko poszukać ;)

01.05.2026 11:32

2

Paryż wygrał bitwę, Bayern wygra wojnę!

30.04.2026 16:32

1

Po wszystkie trofea, Leon!

30.04.2026 16:31

3

Nie ma innej opcji niż awans, panowie!

29.04.2026 17:55

3

Nie możemy, a musimy!

29.04.2026 17:54

4

Nie wyobrażam sobie, żeby grając cały sezon na tak odjechanym poziomie, Bayern nie awansował do finału Ligi Mistrzów. W rewanżu trzeba zagrać podobnie do tego, co graliśmy w Madrycie. Wszyscy mają gryźć trawę, być w pełni skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty. Nie możemy pozwalać rozkręcić się rywalowi.

Brawa za walkę. W pewnym momencie mogło się wydawać, że Paryżanie się nie zatrzymają, a to my strzeliliśmy kolejne gole. Jest co analizować. Dobrze, że już trener będzie na ławce i że gramy przed własną publicznością.

Awans musi być nasz!

FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehn,
weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehn!

28.04.2026 23:54

2

Paryż jest do pokonania, tylko my musimy zagrać tak jak w pierwszym meczu w Madrycie!

28.04.2026 22:59

1

Bramkarz leżał, a sędzia tego nie doliczył?

28.04.2026 22:57

2

Jeszcze jedną, panowie, stać was na to!

28.04.2026 22:54

1

Ale fart! Panowie, nie spać!

28.04.2026 22:49

2

Przydałyby się uderzenia z dystansu.

28.04.2026 22:41

1

Brawo, ale proszę, nie śpijcie, nie dajmy rywalom się rozpędzić!

28.04.2026 22:32

1

Chyba spalony. Szkoda ;/

28.04.2026 22:31

1

@radakaro Wierzę w chłopaków, ale ta obrona... Poza tym PSG strzela, gdy tylko może, nie wchodzi z piłką do bramki.

28.04.2026 22:30

1

Laimer oprócz hasania w przodzie, musi pamiętać też o obronie. W ogóle defensywa i pomoc muszą się ogarnąć!

28.04.2026 22:29

1

Brawo, Upa! Ale czy to coś nam da? Czy tylko nie podrażnimy PSG?

28.04.2026 22:28

1

Ustawmy się całym zespołem na swojej połowie, bo to się skończy hańbą!

28.04.2026 22:24

1

Upokorzenie!

28.04.2026 22:22

1

Śpimy, a Paryż nakręcony... Oby to nie skończyło się pogromem. Budzić się!!!

28.04.2026 22:20

1

Trudno będzie się z tego podnieść.

28.04.2026 22:19

2

Wszystko w ofensywie wygląda dobrze, ale do pewnego momentu... Dawać, panowie!

28.04.2026 22:17

1

Przecież to Upamecano kopnięty!

28.04.2026 22:14

1

Za dużo niedokładności.

28.04.2026 22:12

3

Te zasady dotyczące karnych i nie tylko to kwadratowe jaja. Komentatorzy próbują coś tam tłumaczyć, ale sami nie wiedzą, o czym mówią...

28.04.2026 22:08

3

Do boju, panowie, pokażcie charakter! Oby nie przegrać!

Mia San Mia!

28.04.2026 22:01

1

Zaraza ;/

28.04.2026 21:51

1

Komentatorzy już zachwyceni...

28.04.2026 21:49

1

@Harnas Do 2029.

28.04.2026 21:47

4

Przedłużać kontrakt z Olise do 2031 roku!

28.04.2026 21:45

1

Teraz nie spać!

28.04.2026 21:43

2

OLISE NISZCZYCIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28.04.2026 21:42

1

Ładnie teraz Stanišić wyszedł.

28.04.2026 21:41

1

Strzelajcie, a nie chcecie wchodzić z piłką do bramki!

28.04.2026 21:38

3

Ogarnąć się, panowie!

28.04.2026 21:36

1

Ech... ;/

28.04.2026 21:34

1

Dzisiaj bez zawału się nie obędzie...

28.04.2026 21:34

1

PSG się obudziło, niestety.

28.04.2026 21:30

2

Zaraza... PSG nic nie gra i ma bramkę!

28.04.2026 21:26

1

Ale teraz mamy wielki fart! Nie spać!

28.04.2026 21:25

1

Rzeźnicy polują na Harry'ego!

28.04.2026 21:23

1

Aj, powinna być druga!

28.04.2026 21:21

1

Harry!!!!!!!!!!!!

28.04.2026 21:18

1

Karny!

28.04.2026 21:17

1

Dobrze, że sędzia dał żółtą!

28.04.2026 21:14

1

Po nieśmiertelność, panowie!

Według komentatora PSG chce się rozpędzić, a Bayern nie? ...

28.04.2026 21:00

1

Oby żaden rzeźnik z PSG nie polował na Jamala.

28.04.2026 15:14

2

Bayern jest zdecydowanie lepszy i dzisiaj PSG boleśnie się o tym przekona.

28.04.2026 15:12

2

Wielka szkoda, jednak żadna trudność nie powstrzyma Bayernu przed awansem do finału!

28.04.2026 07:06

2

Po zwycięstwo!

28.04.2026 06:59

1

Harry wie, co ma w Bayernie i w samych Niemczech, i z pewnością to docenia. Moim zdaniem przedłużenie kontraktu z nim nie będzie stanowiło problemu.

27.04.2026 16:34

2

Niech inni odnotują tę wiadomość i zapamiętają. Miejsce Olise jest w Bayernie!

27.04.2026 16:29

2

Teraz tylko zgarnąć Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów!

26.04.2026 17:30

1

Mistrzom nie przystoi grać tak jak w pierwszej połowie wczorajszego meczu.

26.04.2026 17:29

2

Majstersztyk w wykonaniu Bayernu. Nie pierwszy i nie ostatni w tym sezonie!

26.04.2026 14:53

2

Chętnie taką kupię.

26.04.2026 14:52

2

Mentalna bestia! Już dawno Bayern przebił sufit, ale nadal się nie zatrzymuje!

26.04.2026 12:37

3

Takiego sezonu, jaki jest u nas, to nie przeżyje. Niech dołoży swoją cegiełkę do sukcesu w PN i LM!

26.04.2026 12:36

1

Leon może przebierać w ofertach. Bardzo dobrze, że się ceni.

25.04.2026 18:06

2

Bayern traci kilka goli, Paryż to wykorzysta. Znowu w studiu Eleven wszystkich boli wielki Bayern ;)

25.04.2026 17:41

2

Nie ma lepszych od Bayernu! Ten sezon musi się skończyć wszystkimi trofeami dla nas!

Mia San Mia!

25.04.2026 17:28

3

KANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚMY NIEMOŻLIWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25.04.2026 17:13

2

To jest prawdziwy Bayern!!! Jamal!!!

25.04.2026 17:11

1

Ndiaye już zmęczony, przydałaby się zmiana.

25.04.2026 17:06

1

Olise poezja!!!

25.04.2026 17:03

1

Brawo, Jackson!

25.04.2026 16:44

1

Zirytowany Kompany od razu reaguje. Nie przystoi mistrzowi tak grać!

25.04.2026 16:35

5

Chaotycznie, bez pomysłu, za wolno. Wstyd, panowie!

Przynajmniej komentatorzy zadowoleni...

25.04.2026 16:20

1

Nokaut! W drugiej połowie na pewno wejdą lepsi zawodnicy. Nie przystoi nam tak przegrywać!

25.04.2026 16:18

2

@Alistair Oczywiście, zdrowie na pierwszym miejscu, ale wolałbym przystępować do meczu z PSG w miarę dobrym humorze.

25.04.2026 16:02

1

Kompany przekombinował ze składem.

25.04.2026 15:59

2

Budzimy się! Brawo teraz, Urbig!

25.04.2026 15:50

1

Zaraza...

25.04.2026 15:46

1

Brawa dla Mainz za takie zachowanie!

25.04.2026 15:34

2

Niemcom, po latach posuchy, rośnie wreszcie bardzo zdolne pokolenie młodych piłkarzy.

25.04.2026 15:02

3

Nie ulega wątpliwości, że Diomande pójdzie za sporą sumkę, o ile jego forma będzie rosła, a kontuzje będą go omijały. Jednak to raczej nie sprawa Bayernu. Iworyjczyk prędzej czy później trafi do Anglii.

25.04.2026 15:00

1

Bez względu na to, czy to prawda czy fałsz, Bayern musi awansować!

25.04.2026 12:55

2

Samych sukcesów!

25.04.2026 12:54

1

Ładne słowa Juliana. Niech kluby z Bundesligi biorą przykład z Bayernu i stają się coraz mocniejsze.

24.04.2026 13:57

2

Wygrać w trybie ekonomicznym. Niech to będzie rozgrzewka przed wtorkowym meczem. Powodzenia, panowie!

24.04.2026 13:54

2

Co to za huk? To tylko dźwięk wszechogarniającej ulgi 😉

23.04.2026 20:21

2

W życiu pewne są śmierć, podatki i kara od UEFA.

23.04.2026 20:17

1

Gratulacje, dziewczyny! Inaczej być nie mogło!

23.04.2026 17:14

1

Jamal znowu czaruje, aż miło ogląda się jego grę. Tylko niech kontuzje go omijają, a da nam i reprezentacji wiele powodów do radości!

23.04.2026 17:13