Flick może latem sprowadzić "Bunię" do Barcelony ;p
02.05.2026 16:27
1
Dzisiaj przy strzałach nasi sami przeszkadzają kolegom ;p
02.05.2026 16:19
1
Legijny piesek, nie komentator.
02.05.2026 16:15
2
GOALetzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo, nie gol!!!!!!!!!!
02.05.2026 16:14
1
@Ananas94 Iwanowa to nawet mi się słuchać nie chce. On zawsze się cieszy, jak Bayern lub Niemcy przegrywają.
02.05.2026 16:03
2
Znowu ośmieszamy się... To nawet nie jest piknik. Całkowite zlekceważenie meczu i przeciwnika.
02.05.2026 16:02
2
Zbyt piknikowo "gramy".
02.05.2026 15:57
1
Niech mają chwilę radości raz na ruski rok ;)
02.05.2026 15:56
1
Kompany niezadowolony.
02.05.2026 15:54
1
Byle bez kontuzji!
02.05.2026 15:33
5
Zaczyna się era Olise. Wielu piłkarzy będzie chciało właśnie z nim wymienić się koszulkami. Jednocześnie ze sklepu Bayernu będą one znikały jak ciepłe bułeczki 😉
02.05.2026 08:25
1
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił i oczywiście oby bez kontuzji!
Mia San Mia!
02.05.2026 08:18
1
Bez względu na wszystko, Bayern musi awansować do finału!
01.05.2026 18:21
Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!
01.05.2026 18:18
1
Wolałbym, żeby Kathleen została w Bayernie.
01.05.2026 15:44
1
Dobrze, że jest o tym głośno. Boję się jednak, że dyskusje potrwają kilka dni, a następnie temat znowu ucichnie i nic się nie zmieni...
01.05.2026 15:43
1
Po zwycięstwo!
01.05.2026 11:32
3
Na rynku jest dużo ciekawych zawodników, do tego tańszych niż wspomniana dwójka. Trzeba tylko poszukać ;)
01.05.2026 11:32
2
Paryż wygrał bitwę, Bayern wygra wojnę!
30.04.2026 16:32
1
Po wszystkie trofea, Leon!
30.04.2026 16:31
3
Nie ma innej opcji niż awans, panowie!
29.04.2026 17:55
3
Nie możemy, a musimy!
29.04.2026 17:54
4
Nie wyobrażam sobie, żeby grając cały sezon na tak odjechanym poziomie, Bayern nie awansował do finału Ligi Mistrzów. W rewanżu trzeba zagrać podobnie do tego, co graliśmy w Madrycie. Wszyscy mają gryźć trawę, być w pełni skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty. Nie możemy pozwalać rozkręcić się rywalowi.
Brawa za walkę. W pewnym momencie mogło się wydawać, że Paryżanie się nie zatrzymają, a to my strzeliliśmy kolejne gole. Jest co analizować. Dobrze, że już trener będzie na ławce i że gramy przed własną publicznością.
Awans musi być nasz!
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehn,
weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehn!
28.04.2026 23:54
2
Paryż jest do pokonania, tylko my musimy zagrać tak jak w pierwszym meczu w Madrycie!
28.04.2026 22:59
1
Bramkarz leżał, a sędzia tego nie doliczył?
28.04.2026 22:57
2
Jeszcze jedną, panowie, stać was na to!
28.04.2026 22:54
1
Ale fart! Panowie, nie spać!
28.04.2026 22:49
2
Przydałyby się uderzenia z dystansu.
28.04.2026 22:41
1
Brawo, ale proszę, nie śpijcie, nie dajmy rywalom się rozpędzić!
28.04.2026 22:32
1
Chyba spalony. Szkoda ;/
28.04.2026 22:31
1
@radakaro Wierzę w chłopaków, ale ta obrona... Poza tym PSG strzela, gdy tylko może, nie wchodzi z piłką do bramki.
28.04.2026 22:30
1
Laimer oprócz hasania w przodzie, musi pamiętać też o obronie. W ogóle defensywa i pomoc muszą się ogarnąć!
28.04.2026 22:29
1
Brawo, Upa! Ale czy to coś nam da? Czy tylko nie podrażnimy PSG?
28.04.2026 22:28
1
Ustawmy się całym zespołem na swojej połowie, bo to się skończy hańbą!
28.04.2026 22:24
1
Upokorzenie!
28.04.2026 22:22
1
Śpimy, a Paryż nakręcony... Oby to nie skończyło się pogromem. Budzić się!!!
28.04.2026 22:20
1
Trudno będzie się z tego podnieść.
28.04.2026 22:19
2
Wszystko w ofensywie wygląda dobrze, ale do pewnego momentu... Dawać, panowie!
28.04.2026 22:17
1
Przecież to Upamecano kopnięty!
28.04.2026 22:14
1
Za dużo niedokładności.
28.04.2026 22:12
3
Te zasady dotyczące karnych i nie tylko to kwadratowe jaja. Komentatorzy próbują coś tam tłumaczyć, ale sami nie wiedzą, o czym mówią...
28.04.2026 22:08
3
Do boju, panowie, pokażcie charakter! Oby nie przegrać!
Mia San Mia!
28.04.2026 22:01
1
Zaraza ;/
28.04.2026 21:51
1
Komentatorzy już zachwyceni...
28.04.2026 21:49
1
@Harnas Do 2029.
28.04.2026 21:47
4
Przedłużać kontrakt z Olise do 2031 roku!
28.04.2026 21:45
1
Teraz nie spać!
28.04.2026 21:43
2
OLISE NISZCZYCIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28.04.2026 21:42
1
Ładnie teraz Stanišić wyszedł.
28.04.2026 21:41
1
Strzelajcie, a nie chcecie wchodzić z piłką do bramki!
28.04.2026 21:38
3
Ogarnąć się, panowie!
28.04.2026 21:36
1
Ech... ;/
28.04.2026 21:34
1
Dzisiaj bez zawału się nie obędzie...
28.04.2026 21:34
1
PSG się obudziło, niestety.
28.04.2026 21:30
2
Zaraza... PSG nic nie gra i ma bramkę!
28.04.2026 21:26
1
Ale teraz mamy wielki fart! Nie spać!
28.04.2026 21:25
1
Rzeźnicy polują na Harry'ego!
28.04.2026 21:23
1
Aj, powinna być druga!
28.04.2026 21:21
1
Harry!!!!!!!!!!!!
28.04.2026 21:18
1
Karny!
28.04.2026 21:17
1
Dobrze, że sędzia dał żółtą!
28.04.2026 21:14
1
Po nieśmiertelność, panowie!
Według komentatora PSG chce się rozpędzić, a Bayern nie? ...
28.04.2026 21:00
1
Oby żaden rzeźnik z PSG nie polował na Jamala.
28.04.2026 15:14
2
Bayern jest zdecydowanie lepszy i dzisiaj PSG boleśnie się o tym przekona.
28.04.2026 15:12
2
Wielka szkoda, jednak żadna trudność nie powstrzyma Bayernu przed awansem do finału!
28.04.2026 07:06
2
Po zwycięstwo!
28.04.2026 06:59
1
Harry wie, co ma w Bayernie i w samych Niemczech, i z pewnością to docenia. Moim zdaniem przedłużenie kontraktu z nim nie będzie stanowiło problemu.
27.04.2026 16:34
2
Niech inni odnotują tę wiadomość i zapamiętają. Miejsce Olise jest w Bayernie!
27.04.2026 16:29
2
Teraz tylko zgarnąć Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów!
26.04.2026 17:30
1
Mistrzom nie przystoi grać tak jak w pierwszej połowie wczorajszego meczu.
26.04.2026 17:29
2
Majstersztyk w wykonaniu Bayernu. Nie pierwszy i nie ostatni w tym sezonie!
26.04.2026 14:53
2
Chętnie taką kupię.
26.04.2026 14:52
2
Mentalna bestia! Już dawno Bayern przebił sufit, ale nadal się nie zatrzymuje!
26.04.2026 12:37
3
Takiego sezonu, jaki jest u nas, to nie przeżyje. Niech dołoży swoją cegiełkę do sukcesu w PN i LM!
26.04.2026 12:36
1
Leon może przebierać w ofertach. Bardzo dobrze, że się ceni.
25.04.2026 18:06
2
Bayern traci kilka goli, Paryż to wykorzysta. Znowu w studiu Eleven wszystkich boli wielki Bayern ;)
25.04.2026 17:41
2
Nie ma lepszych od Bayernu! Ten sezon musi się skończyć wszystkimi trofeami dla nas!
Zirytowany Kompany od razu reaguje. Nie przystoi mistrzowi tak grać!
25.04.2026 16:35
5
Chaotycznie, bez pomysłu, za wolno. Wstyd, panowie!
Przynajmniej komentatorzy zadowoleni...
25.04.2026 16:20
1
Nokaut! W drugiej połowie na pewno wejdą lepsi zawodnicy. Nie przystoi nam tak przegrywać!
25.04.2026 16:18
2
@Alistair Oczywiście, zdrowie na pierwszym miejscu, ale wolałbym przystępować do meczu z PSG w miarę dobrym humorze.
25.04.2026 16:02
1
Kompany przekombinował ze składem.
25.04.2026 15:59
2
Budzimy się! Brawo teraz, Urbig!
25.04.2026 15:50
1
Zaraza...
25.04.2026 15:46
1
Brawa dla Mainz za takie zachowanie!
25.04.2026 15:34
2
Niemcom, po latach posuchy, rośnie wreszcie bardzo zdolne pokolenie młodych piłkarzy.
25.04.2026 15:02
3
Nie ulega wątpliwości, że Diomande pójdzie za sporą sumkę, o ile jego forma będzie rosła, a kontuzje będą go omijały. Jednak to raczej nie sprawa Bayernu. Iworyjczyk prędzej czy później trafi do Anglii.
25.04.2026 15:00
1
Bez względu na to, czy to prawda czy fałsz, Bayern musi awansować!
25.04.2026 12:55
2
Samych sukcesów!
25.04.2026 12:54
1
Ładne słowa Juliana. Niech kluby z Bundesligi biorą przykład z Bayernu i stają się coraz mocniejsze.
24.04.2026 13:57
2
Wygrać w trybie ekonomicznym. Niech to będzie rozgrzewka przed wtorkowym meczem. Powodzenia, panowie!
24.04.2026 13:54
2
Co to za huk? To tylko dźwięk wszechogarniającej ulgi 😉
23.04.2026 20:21
2
W życiu pewne są śmierć, podatki i kara od UEFA.
23.04.2026 20:17
1
Gratulacje, dziewczyny! Inaczej być nie mogło!
23.04.2026 17:14
1
Jamal znowu czaruje, aż miło ogląda się jego grę. Tylko niech kontuzje go omijają, a da nam i reprezentacji wiele powodów do radości!
Flick może latem sprowadzić "Bunię" do Barcelony ;p
02.05.2026 16:27
Dzisiaj przy strzałach nasi sami przeszkadzają kolegom ;p
02.05.2026 16:19
Legijny piesek, nie komentator.
02.05.2026 16:15
GOALetzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo, nie gol!!!!!!!!!!
02.05.2026 16:14
@Ananas94 Iwanowa to nawet mi się słuchać nie chce. On zawsze się cieszy, jak Bayern lub Niemcy przegrywają.
02.05.2026 16:03
Znowu ośmieszamy się... To nawet nie jest piknik. Całkowite zlekceważenie meczu i przeciwnika.
02.05.2026 16:02
Zbyt piknikowo "gramy".
02.05.2026 15:57
Niech mają chwilę radości raz na ruski rok ;)
02.05.2026 15:56
Kompany niezadowolony.
02.05.2026 15:54
Byle bez kontuzji!
02.05.2026 15:33
Zaczyna się era Olise. Wielu piłkarzy będzie chciało właśnie z nim wymienić się koszulkami. Jednocześnie ze sklepu Bayernu będą one znikały jak ciepłe bułeczki 😉
02.05.2026 08:25
Wygrać jak najmniejszym nakładem sił i oczywiście oby bez kontuzji!
Mia San Mia!
02.05.2026 08:18
Bez względu na wszystko, Bayern musi awansować do finału!
01.05.2026 18:21
Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!
01.05.2026 18:18
Wolałbym, żeby Kathleen została w Bayernie.
01.05.2026 15:44
Dobrze, że jest o tym głośno. Boję się jednak, że dyskusje potrwają kilka dni, a następnie temat znowu ucichnie i nic się nie zmieni...
01.05.2026 15:43
Po zwycięstwo!
01.05.2026 11:32
Na rynku jest dużo ciekawych zawodników, do tego tańszych niż wspomniana dwójka. Trzeba tylko poszukać ;)
01.05.2026 11:32
Paryż wygrał bitwę, Bayern wygra wojnę!
30.04.2026 16:32
Po wszystkie trofea, Leon!
30.04.2026 16:31
Nie ma innej opcji niż awans, panowie!
29.04.2026 17:55
Nie możemy, a musimy!
29.04.2026 17:54
Nie wyobrażam sobie, żeby grając cały sezon na tak odjechanym poziomie, Bayern nie awansował do finału Ligi Mistrzów. W rewanżu trzeba zagrać podobnie do tego, co graliśmy w Madrycie. Wszyscy mają gryźć trawę, być w pełni skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty. Nie możemy pozwalać rozkręcić się rywalowi.
Brawa za walkę. W pewnym momencie mogło się wydawać, że Paryżanie się nie zatrzymają, a to my strzeliliśmy kolejne gole. Jest co analizować. Dobrze, że już trener będzie na ławce i że gramy przed własną publicznością.
Awans musi być nasz!
FC Bayern, Stern des Südens, du wirst niemals untergehn,
weil wir in guten wie in schlechten Zeiten zu einander stehn!
28.04.2026 23:54
Paryż jest do pokonania, tylko my musimy zagrać tak jak w pierwszym meczu w Madrycie!
28.04.2026 22:59
Bramkarz leżał, a sędzia tego nie doliczył?
28.04.2026 22:57
Jeszcze jedną, panowie, stać was na to!
28.04.2026 22:54
Ale fart! Panowie, nie spać!
28.04.2026 22:49
Przydałyby się uderzenia z dystansu.
28.04.2026 22:41
Brawo, ale proszę, nie śpijcie, nie dajmy rywalom się rozpędzić!
28.04.2026 22:32
Chyba spalony. Szkoda ;/
28.04.2026 22:31
@radakaro Wierzę w chłopaków, ale ta obrona... Poza tym PSG strzela, gdy tylko może, nie wchodzi z piłką do bramki.
28.04.2026 22:30
Laimer oprócz hasania w przodzie, musi pamiętać też o obronie. W ogóle defensywa i pomoc muszą się ogarnąć!
28.04.2026 22:29
Brawo, Upa! Ale czy to coś nam da? Czy tylko nie podrażnimy PSG?
28.04.2026 22:28
Ustawmy się całym zespołem na swojej połowie, bo to się skończy hańbą!
28.04.2026 22:24
Upokorzenie!
28.04.2026 22:22
Śpimy, a Paryż nakręcony... Oby to nie skończyło się pogromem. Budzić się!!!
28.04.2026 22:20
Trudno będzie się z tego podnieść.
28.04.2026 22:19
Wszystko w ofensywie wygląda dobrze, ale do pewnego momentu... Dawać, panowie!
28.04.2026 22:17
Przecież to Upamecano kopnięty!
28.04.2026 22:14
Za dużo niedokładności.
28.04.2026 22:12
Te zasady dotyczące karnych i nie tylko to kwadratowe jaja. Komentatorzy próbują coś tam tłumaczyć, ale sami nie wiedzą, o czym mówią...
28.04.2026 22:08
Do boju, panowie, pokażcie charakter! Oby nie przegrać!
Mia San Mia!
28.04.2026 22:01
Zaraza ;/
28.04.2026 21:51
Komentatorzy już zachwyceni...
28.04.2026 21:49
@Harnas Do 2029.
28.04.2026 21:47
Przedłużać kontrakt z Olise do 2031 roku!
28.04.2026 21:45
Teraz nie spać!
28.04.2026 21:43
OLISE NISZCZYCIEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28.04.2026 21:42
Ładnie teraz Stanišić wyszedł.
28.04.2026 21:41
Strzelajcie, a nie chcecie wchodzić z piłką do bramki!
28.04.2026 21:38
Ogarnąć się, panowie!
28.04.2026 21:36
Ech... ;/
28.04.2026 21:34
Dzisiaj bez zawału się nie obędzie...
28.04.2026 21:34
PSG się obudziło, niestety.
28.04.2026 21:30
Zaraza... PSG nic nie gra i ma bramkę!
28.04.2026 21:26
Ale teraz mamy wielki fart! Nie spać!
28.04.2026 21:25
Rzeźnicy polują na Harry'ego!
28.04.2026 21:23
Aj, powinna być druga!
28.04.2026 21:21
Harry!!!!!!!!!!!!
28.04.2026 21:18
Karny!
28.04.2026 21:17
Dobrze, że sędzia dał żółtą!
28.04.2026 21:14
Po nieśmiertelność, panowie!
Według komentatora PSG chce się rozpędzić, a Bayern nie? ...
28.04.2026 21:00
Oby żaden rzeźnik z PSG nie polował na Jamala.
28.04.2026 15:14
Bayern jest zdecydowanie lepszy i dzisiaj PSG boleśnie się o tym przekona.
28.04.2026 15:12
Wielka szkoda, jednak żadna trudność nie powstrzyma Bayernu przed awansem do finału!
28.04.2026 07:06
Po zwycięstwo!
28.04.2026 06:59
Harry wie, co ma w Bayernie i w samych Niemczech, i z pewnością to docenia. Moim zdaniem przedłużenie kontraktu z nim nie będzie stanowiło problemu.
27.04.2026 16:34
Niech inni odnotują tę wiadomość i zapamiętają. Miejsce Olise jest w Bayernie!
27.04.2026 16:29
Teraz tylko zgarnąć Puchar Niemiec i Ligę Mistrzów!
26.04.2026 17:30
Mistrzom nie przystoi grać tak jak w pierwszej połowie wczorajszego meczu.
26.04.2026 17:29
Majstersztyk w wykonaniu Bayernu. Nie pierwszy i nie ostatni w tym sezonie!
26.04.2026 14:53
Chętnie taką kupię.
26.04.2026 14:52
Mentalna bestia! Już dawno Bayern przebił sufit, ale nadal się nie zatrzymuje!
26.04.2026 12:37
Takiego sezonu, jaki jest u nas, to nie przeżyje. Niech dołoży swoją cegiełkę do sukcesu w PN i LM!
26.04.2026 12:36
Leon może przebierać w ofertach. Bardzo dobrze, że się ceni.
25.04.2026 18:06
Bayern traci kilka goli, Paryż to wykorzysta. Znowu w studiu Eleven wszystkich boli wielki Bayern ;)
25.04.2026 17:41
Nie ma lepszych od Bayernu! Ten sezon musi się skończyć wszystkimi trofeami dla nas!
Mia San Mia!
25.04.2026 17:28
KANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEŚMY NIEMOŻLIWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25.04.2026 17:13
To jest prawdziwy Bayern!!! Jamal!!!
25.04.2026 17:11
Ndiaye już zmęczony, przydałaby się zmiana.
25.04.2026 17:06
Olise poezja!!!
25.04.2026 17:03
Brawo, Jackson!
25.04.2026 16:44
Zirytowany Kompany od razu reaguje. Nie przystoi mistrzowi tak grać!
25.04.2026 16:35
Chaotycznie, bez pomysłu, za wolno. Wstyd, panowie!
Przynajmniej komentatorzy zadowoleni...
25.04.2026 16:20
Nokaut! W drugiej połowie na pewno wejdą lepsi zawodnicy. Nie przystoi nam tak przegrywać!
25.04.2026 16:18
@Alistair Oczywiście, zdrowie na pierwszym miejscu, ale wolałbym przystępować do meczu z PSG w miarę dobrym humorze.
25.04.2026 16:02
Kompany przekombinował ze składem.
25.04.2026 15:59
Budzimy się! Brawo teraz, Urbig!
25.04.2026 15:50
Zaraza...
25.04.2026 15:46
Brawa dla Mainz za takie zachowanie!
25.04.2026 15:34
Niemcom, po latach posuchy, rośnie wreszcie bardzo zdolne pokolenie młodych piłkarzy.
25.04.2026 15:02
Nie ulega wątpliwości, że Diomande pójdzie za sporą sumkę, o ile jego forma będzie rosła, a kontuzje będą go omijały. Jednak to raczej nie sprawa Bayernu. Iworyjczyk prędzej czy później trafi do Anglii.
25.04.2026 15:00
Bez względu na to, czy to prawda czy fałsz, Bayern musi awansować!
25.04.2026 12:55
Samych sukcesów!
25.04.2026 12:54
Ładne słowa Juliana. Niech kluby z Bundesligi biorą przykład z Bayernu i stają się coraz mocniejsze.
24.04.2026 13:57
Wygrać w trybie ekonomicznym. Niech to będzie rozgrzewka przed wtorkowym meczem. Powodzenia, panowie!
24.04.2026 13:54
Co to za huk? To tylko dźwięk wszechogarniającej ulgi 😉
23.04.2026 20:21
W życiu pewne są śmierć, podatki i kara od UEFA.
23.04.2026 20:17
Gratulacje, dziewczyny! Inaczej być nie mogło!
23.04.2026 17:14
Jamal znowu czaruje, aż miło ogląda się jego grę. Tylko niech kontuzje go omijają, a da nam i reprezentacji wiele powodów do radości!
23.04.2026 17:13