Dobra opcja, ale najpierw trzeba kogoś sprzedać. Po mundialu może być z tym łatwiej, tym bardziej, że dopiero wtedy większość dobrych graczy przystąpi do transferowej gry.
30.05.2026 11:45
1
Piękne rekordy, oby w przyszłym sezonie było równie dobrze, a nawet lepiej!
30.05.2026 11:43
1
Powodzenia, panowie!
29.05.2026 13:22
1
Pierwsze trofeum na dobry początek ;)
29.05.2026 13:22
1
I dobrze. My musimy zacząć od porządków i wzmocnień w obronie.
29.05.2026 13:20
1
Mundial, krótki wypoczynek i lecimy po wszystko!
29.05.2026 13:19
2
Zdrowia, panowie!
28.05.2026 15:36
1
Zabrakło jedynie truskawki na torcie, jakby to powiedział Hajto.
28.05.2026 15:35
1
Żadnych kolejnych wynalazków.
28.05.2026 15:33
2
Niezła odklejka.
28.05.2026 15:32
3
Harry, przedłużaj kontrakt i lecimy po LM oraz inne trofea i rekordy ;)
27.05.2026 14:33
1
Niech zostanie w Stuttgarcie i mu się tam dobrze wiedzie.
27.05.2026 14:32
3
Gratulacje! To kiedy przedłużenie kontraktu z Bayernem? 🤔
26.05.2026 21:58
2
TSV 1860 Monachium grozi odebranie licencji na 3. ligę 🤪
26.05.2026 21:55
2
Im szybciej Kanada odpadnie na mundialu, tym lepiej...
26.05.2026 16:47
2
Dobrze, że Tottenham się utrzymał. Coś czuję, że w tej sytuacji skusi się na wykupienie João, jednak Bayern na kokosy nie ma co liczyć.
26.05.2026 16:45
Bayern niech walczy do samego końca o Eichhorna.
25.05.2026 15:19
2
Udo Lattek, Dettmar Cramer (dwukrotnie), Ottmar Hitzfeld, Jupp Heynckes, Hans-Dieter Flick – ewidentnie potrzebujemy niemieckiego trenera 😜 Mam jednak nadzieję, że w przyszłym sezonie wreszcie uda się wygrać Ligę Mistrzów. W tamtym sezonie odzyskaliśmy mistrzostwo, w tym Puchar Niemiec, a w przyszłym trzeba odzyskać LM!
25.05.2026 15:17
2
Puchar wraca do stolicy Bawarii! Tam, gdzie jego miejsce! Dziękujemy, panowie, za piękny sezon!
24.05.2026 01:21
4
To nie był ładny i łatwy mecz i wcale nie musiał, ale…
ale…
ale…
Puchar jest nasz! Sia la la la la! 🏆
Puchar jest nasz! Sia la la la la! 🏆
Puchar jest nasz! Sia la la la la! 🏆
Harry Kane? 🤔 G.E.N.I.U.S.Z. 🤫
24.05.2026 01:19
3
Uli nie bierze jeńców 🤫
24.05.2026 00:10
2
Fajnie się chłopaki bawią ;)
23.05.2026 22:23
1
Żałoba w polskich studiach obowiązkowa ;p
23.05.2026 22:06
1
Nareszcie!!! Brawo, panowie!!! Pięknie!!!
23.05.2026 21:58
1
Perfekcja, jak zawsze zresztą ;)
23.05.2026 21:52
1
Karny!
23.05.2026 21:51
2
Będzie go brakowało. Dobrze, że wchodzi choć na chwilę i wzniesie Puchar!
23.05.2026 21:51
3
Lata posuchy w DFB-Pokal się kończą🏆 😎
23.05.2026 21:43
4
Geniusz Kane!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23.05.2026 21:40
2
Olise zostaje w Bayernie. Mokre sny co niektórych nigdy się nie spełnią ;)
Może trzeba naszym powiedzieć, że przegrywają 0:2, to się obudzą? 🤔
23.05.2026 21:11
4
Stuttgart skoncentrowany, dobrze zorganizowany, do tego kosi... Parę gorzkich słów w szatni się przyda. Trzeba zagrać na swoim poziomie, uważniej, szybciej, nieszablonowo. Nie wyobrażam sobie, żeby Puchar po tylu latach nie wrócił do nas.
Do boju! Mia San Mia!
23.05.2026 20:49
1
Niezła próba bomby Josipa.
23.05.2026 20:37
2
Gramy jak nie my... Nie potrafimy utrzymać piłki, wszyscy niemal niewidoczni, gramy wolno.
Do boju, panowie!
23.05.2026 20:29
2
Real podobno interesuje się Stillerem, żadnym Olise. Może jacyś naiwni marzyciele z Madrytu wierzą, że chodzi o Francuza ;p
23.05.2026 20:19
2
Patrzy, z kim przegra w kolejnym sezonie Ligi Mistrzów.
23.05.2026 20:14
1
Panowie, nie spać tam!
23.05.2026 20:10
3
Oprawa, hymn, atmosfera. To teraz tylko zdobyć to, co nasze! Panowie, musicie!
Mia San Mia!
23.05.2026 20:00
1
Pomarzyć można ;p
23.05.2026 19:06
2
Po Puchar Niemiec!
23.05.2026 19:04
1
Lubię Sebastiana Hoenessa, ale dzisiaj kolejny raz będzie musiał uznać wyższość Bayernu.
23.05.2026 13:16
1
Szybkiego powrotu, panowie! Mamy i tak silną kadrę, która musi odebrać to, co nasze!
23.05.2026 13:14
1
Dzisiaj znów żałoba w polskich studiach ;p
23.05.2026 13:13
2
Puchar musi być nasz!
23.05.2026 13:12
1
Tylko zwycięstwo!
23.05.2026 11:05
2
Odzyskajmy to, co nasze! Mia San Mia!
23.05.2026 11:05
1
Oby wrócili do klubu bez kontuzji!
22.05.2026 14:13
3
Szybkiego powrotu, "Manu"! Urbig da radę, nie ma wyjścia ;)
22.05.2026 14:12
1
Idzie się przyzwyczaić ;p
21.05.2026 20:04
Można być niemal pewnym, że trafi do Bayernu.
21.05.2026 20:03
Bronić musi najlepszy, a najlepszy jest "Manu"!
21.05.2026 15:11
3
Powodzenia, panowie!
21.05.2026 15:10
2
Mam nadzieję, że "Manu" niedługo porządnie upora się z tymi problemami i pojedzie na mundial.
20.05.2026 14:51
4
Mogą dawać i 250 mln, nic to nie pomoże. Olise zostaje w Bayernie!
20.05.2026 14:50
2
Gratulacje i powodzenia! Oby, zresztą tak jak każdy, wrócił do klubu bez kontuzji!
19.05.2026 15:03
1
Musimy odzyskać Puchar Niemiec!
19.05.2026 15:02
1
Emocje i gole gwarantowane.
18.05.2026 23:48
1
Działacze Interu Mediolan będą musieli się natrudzić, aby przekonać Yanna Bissecka do pozostania. Gianluigi Longari ze Sportitalia zapewnia, że Niemiec znalazł się na radarze Bayernu Monachium oraz kilku drużyn z Premier League.
Ciekawy zawodnik, który znajduje się w kręgu zainteresowań innych dobrych i bardzo dobrych klubów. Widziałbym go w Bayernie, byłby na pewną niezłą opcją na lewą obronę. Jedynie co, to Plettenberg jakiś czas temu donosił, że Eintracht chciałby za niego 60 milionów. Chociaż po takim sezonie Eintrachtu cena powinna być nieco niższa.
18.05.2026 22:10
2
Kosmiczny dorobek!
18.05.2026 15:14
2
Ktoś się spodziewał czegoś mądrego po tych "kibicach"? Tylko tyle im pozostaje: pokazywać całemu światu, że są malutkimi, chorymi z zazdrości ludzikami, z którymi nikt poważny się nie liczy.
18.05.2026 15:12
1
Coś mi się wydaje, że Manuel pojedzie na mundial. Najważniejsze jednak, żeby szybko i porządnie wyleczył obecną kontuzję.
17.05.2026 17:11
1
Wielkie emocje w drugiej lidze, warto odpalić multiligę. Powoli można witać się z Elversbergiem w Bundeslidze.
17.05.2026 17:08
2
Manuel zagra na mundialu, nie ma innej opcji ;)
17.05.2026 12:54
2
Tak się bawi, tak się bawi Monachium!!!
17.05.2026 12:52
2
Nie było potrzeby ryzykować. Po odzyskanie Pucharu Niemiec!
16.05.2026 22:27
2
Osiem niesamowitych, pięknych lat. 311 spotkań, 51 goli, 53 asysty! Danke, Leon! Dołóż jeszcze Puchar Niemiec do kolekcji, mistrzu! ❤️🤍
Mia San Mia! 🤟
16.05.2026 19:02
5
Niesamowity sezon, panowie! 💪 Zdobycie ligi zawsze pysznie smakuje! Dziękujemy za niesamowite emocje! Dołóżcie jeszcze do gabloty Puchar Niemiec! Wzruszające obrazki przed spotkaniem, w trakcie i już po nim 🫶
FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,
Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein! 🏆
16.05.2026 18:58
4
Gratulacje, Michael! Sufit dawno przebity, w przyszłym sezonie lecimy do najdalszych gwiazd!
16.05.2026 18:09
1
Ładne zachowanie Manuela, który oddał paterę Leonowi 🫶
We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end
We are the champions
We are the champions
No time for losers
'Cause we are the champions of the world
16.05.2026 17:48
2
Brawa też dla Deniza Aytekina za te lata sędziowania!
16.05.2026 17:29
2
Leon, dziękujemy jeszcze raz!!!👏
Brawo, Jackson!
16.05.2026 17:17
2
Hat trick Kane'a!
16.05.2026 17:03
2
W drugiej połowie poprosimy o przynajmniej dwa gole 😉
16.05.2026 16:22
1
Bischof, a Karl z asystą ;)
16.05.2026 15:55
1
Widać, że to ostatnia kolejka ;p
16.05.2026 15:51
1
Harry się bawi. La, la, la, la ;p
16.05.2026 15:45
1
Harry zaczyna ;)
16.05.2026 15:42
1
Piękne pożegnanie Leona! Dziękujemy za wszystko!
16.05.2026 15:32
1
Póki co są inne priorytety.
16.05.2026 14:32
1
@alien666 Jedna jaskółka wiosny nie czyni 😉 Zobaczymy, czy w przyszłym sezonie też będzie tak dobrze.
16.05.2026 14:31
2
Mam nadzieję, że Musiala zacznie ponownie czarować już na mundialu, a w przyszłym sezonie będzie jedną z naszych najjaśniejszych postaci, która doprowadzi nas do zdobycia wszelkich trofeów.
16.05.2026 13:47
2
Pamiętam, że płakałem i znienawidziłem wówczas Manchester United. Obecnie ten klub jest przeciętniakiem, który może z podziwem i zazdrością spoglądać na Bayern. Od 2014 roku "Bawarczycy" mierzyli się z nim siedmiokrotnie w Lidze Mistrzów. Trzy razy zwyciężyli, czterokrotnie padł remis.
16.05.2026 13:44
1
Max Eberl zostanie w Bayernie!
15.05.2026 19:59
3
Pięć bramek Bayernu minimum, bez kontuzji i można czekać na starcie w finale Pucharu Niemiec. Odzyskamy go i wtedy będzie czas na zabawę 😎
15.05.2026 19:58
1
Oby Tottenham się utrzymał. Jednak bez względu na to, jakiś chętny na Palhinhę na pewno się znajdzie. Bayern i tak kokosów nie zarobi...
15.05.2026 18:03
2
Mamy już oficjalkę!
15.05.2026 17:58
1
Wiele razy zdarzało się, że zaskakiwali właśnie ci, na których niewielu lub nikt nie stawiał. W przyszłym sezonie Karl da nam jeszcze więcej radości!
15.05.2026 17:58
3
Super wiadomość! Po kolejne rekordy, "Manu"!
15.05.2026 17:49
1
Jest to cnota nad cnotami trzymać język za zębami, panie Domenech.
14.05.2026 19:43
1
Miejsce Eberla jest w Bayernie!
14.05.2026 19:40
1
Saudyjczycy mogą sobie pomarzyć ;)
14.05.2026 15:18
1
Nie będzie łatwo, ale życzymy powodzenia!
14.05.2026 15:11
1
Nie powinno dziwić, że Tottenham nie chce wypuścić Vuškovicia. Za parę sezonów to będzie jeden z najlepszych obrońców na świecie, o ile kontuzje nie będą go prześladowały. Chciałbym, jak zresztą każdy, żeby trafił jakimś cudem do Bayernu.
13.05.2026 16:39
1
W przyszłym sezonie Urbig będzie grał więcej. Jeszcze jeden rok nauki u boku Neuera na pewno mu nie zaszkodzi.
13.05.2026 16:35
2
Wielka szkoda, że odchodzi. Jednocześnie dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!
13.05.2026 12:07
2
W tym roku nie mogę, ale w przyszłym, żona już mi powiedziała, że na pewno jedziemy. Zatem nasi muszą obronić tytuł, nie ma innej opcji 😎
Dobra opcja, ale najpierw trzeba kogoś sprzedać. Po mundialu może być z tym łatwiej, tym bardziej, że dopiero wtedy większość dobrych graczy przystąpi do transferowej gry.
30.05.2026 11:45
Piękne rekordy, oby w przyszłym sezonie było równie dobrze, a nawet lepiej!
30.05.2026 11:43
Powodzenia, panowie!
29.05.2026 13:22
Pierwsze trofeum na dobry początek ;)
29.05.2026 13:22
I dobrze. My musimy zacząć od porządków i wzmocnień w obronie.
29.05.2026 13:20
Mundial, krótki wypoczynek i lecimy po wszystko!
29.05.2026 13:19
Zdrowia, panowie!
28.05.2026 15:36
Zabrakło jedynie truskawki na torcie, jakby to powiedział Hajto.
28.05.2026 15:35
Żadnych kolejnych wynalazków.
28.05.2026 15:33
Niezła odklejka.
28.05.2026 15:32
Harry, przedłużaj kontrakt i lecimy po LM oraz inne trofea i rekordy ;)
27.05.2026 14:33
Niech zostanie w Stuttgarcie i mu się tam dobrze wiedzie.
27.05.2026 14:32
Gratulacje! To kiedy przedłużenie kontraktu z Bayernem? 🤔
26.05.2026 21:58
TSV 1860 Monachium grozi odebranie licencji na 3. ligę 🤪
26.05.2026 21:55
Im szybciej Kanada odpadnie na mundialu, tym lepiej...
26.05.2026 16:47
Dobrze, że Tottenham się utrzymał. Coś czuję, że w tej sytuacji skusi się na wykupienie João, jednak Bayern na kokosy nie ma co liczyć.
26.05.2026 16:45
Bayern niech walczy do samego końca o Eichhorna.
25.05.2026 15:19
Udo Lattek, Dettmar Cramer (dwukrotnie), Ottmar Hitzfeld, Jupp Heynckes, Hans-Dieter Flick – ewidentnie potrzebujemy niemieckiego trenera 😜 Mam jednak nadzieję, że w przyszłym sezonie wreszcie uda się wygrać Ligę Mistrzów. W tamtym sezonie odzyskaliśmy mistrzostwo, w tym Puchar Niemiec, a w przyszłym trzeba odzyskać LM!
25.05.2026 15:17
Puchar wraca do stolicy Bawarii! Tam, gdzie jego miejsce! Dziękujemy, panowie, za piękny sezon!
24.05.2026 01:21
To nie był ładny i łatwy mecz i wcale nie musiał, ale…
ale…
ale…
Puchar jest nasz! Sia la la la la! 🏆
Puchar jest nasz! Sia la la la la! 🏆
Puchar jest nasz! Sia la la la la! 🏆
Harry Kane? 🤔 G.E.N.I.U.S.Z. 🤫
24.05.2026 01:19
Uli nie bierze jeńców 🤫
24.05.2026 00:10
Fajnie się chłopaki bawią ;)
23.05.2026 22:23
Żałoba w polskich studiach obowiązkowa ;p
23.05.2026 22:06
Nareszcie!!! Brawo, panowie!!! Pięknie!!!
23.05.2026 21:58
Perfekcja, jak zawsze zresztą ;)
23.05.2026 21:52
Karny!
23.05.2026 21:51
Będzie go brakowało. Dobrze, że wchodzi choć na chwilę i wzniesie Puchar!
23.05.2026 21:51
Lata posuchy w DFB-Pokal się kończą🏆 😎
23.05.2026 21:43
Geniusz Kane!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23.05.2026 21:40
Olise zostaje w Bayernie. Mokre sny co niektórych nigdy się nie spełnią ;)
23.05.2026 21:38
Przydałoby się jeszcze jednego strzelić.
23.05.2026 21:33
HARRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23.05.2026 21:15
Może trzeba naszym powiedzieć, że przegrywają 0:2, to się obudzą? 🤔
23.05.2026 21:11
Stuttgart skoncentrowany, dobrze zorganizowany, do tego kosi... Parę gorzkich słów w szatni się przyda. Trzeba zagrać na swoim poziomie, uważniej, szybciej, nieszablonowo. Nie wyobrażam sobie, żeby Puchar po tylu latach nie wrócił do nas.
Do boju! Mia San Mia!
23.05.2026 20:49
Niezła próba bomby Josipa.
23.05.2026 20:37
Gramy jak nie my... Nie potrafimy utrzymać piłki, wszyscy niemal niewidoczni, gramy wolno.
Do boju, panowie!
23.05.2026 20:29
Real podobno interesuje się Stillerem, żadnym Olise. Może jacyś naiwni marzyciele z Madrytu wierzą, że chodzi o Francuza ;p
23.05.2026 20:19
Patrzy, z kim przegra w kolejnym sezonie Ligi Mistrzów.
23.05.2026 20:14
Panowie, nie spać tam!
23.05.2026 20:10
Oprawa, hymn, atmosfera. To teraz tylko zdobyć to, co nasze! Panowie, musicie!
Mia San Mia!
23.05.2026 20:00
Pomarzyć można ;p
23.05.2026 19:06
Po Puchar Niemiec!
23.05.2026 19:04
Lubię Sebastiana Hoenessa, ale dzisiaj kolejny raz będzie musiał uznać wyższość Bayernu.
23.05.2026 13:16
Szybkiego powrotu, panowie! Mamy i tak silną kadrę, która musi odebrać to, co nasze!
23.05.2026 13:14
Dzisiaj znów żałoba w polskich studiach ;p
23.05.2026 13:13
Puchar musi być nasz!
23.05.2026 13:12
Tylko zwycięstwo!
23.05.2026 11:05
Odzyskajmy to, co nasze! Mia San Mia!
23.05.2026 11:05
Oby wrócili do klubu bez kontuzji!
22.05.2026 14:13
Szybkiego powrotu, "Manu"! Urbig da radę, nie ma wyjścia ;)
22.05.2026 14:12
Idzie się przyzwyczaić ;p
21.05.2026 20:04
Można być niemal pewnym, że trafi do Bayernu.
21.05.2026 20:03
Bronić musi najlepszy, a najlepszy jest "Manu"!
21.05.2026 15:11
Powodzenia, panowie!
21.05.2026 15:10
Mam nadzieję, że "Manu" niedługo porządnie upora się z tymi problemami i pojedzie na mundial.
20.05.2026 14:51
Mogą dawać i 250 mln, nic to nie pomoże. Olise zostaje w Bayernie!
20.05.2026 14:50
Gratulacje i powodzenia! Oby, zresztą tak jak każdy, wrócił do klubu bez kontuzji!
19.05.2026 15:03
Musimy odzyskać Puchar Niemiec!
19.05.2026 15:02
Emocje i gole gwarantowane.
18.05.2026 23:48
Działacze Interu Mediolan będą musieli się natrudzić, aby przekonać Yanna Bissecka do pozostania. Gianluigi Longari ze Sportitalia zapewnia, że Niemiec znalazł się na radarze Bayernu Monachium oraz kilku drużyn z Premier League.
transfery.info/aktualnosci/bayern-monachium-chce-gwiazde-interu-mediolan-kusza-go-takze-w-premier-league/272986
18.05.2026 23:47
I tak kokosów nie zbijemy.
18.05.2026 22:11
Ciekawy zawodnik, który znajduje się w kręgu zainteresowań innych dobrych i bardzo dobrych klubów. Widziałbym go w Bayernie, byłby na pewną niezłą opcją na lewą obronę. Jedynie co, to Plettenberg jakiś czas temu donosił, że Eintracht chciałby za niego 60 milionów. Chociaż po takim sezonie Eintrachtu cena powinna być nieco niższa.
18.05.2026 22:10
Kosmiczny dorobek!
18.05.2026 15:14
Ktoś się spodziewał czegoś mądrego po tych "kibicach"? Tylko tyle im pozostaje: pokazywać całemu światu, że są malutkimi, chorymi z zazdrości ludzikami, z którymi nikt poważny się nie liczy.
18.05.2026 15:12
Coś mi się wydaje, że Manuel pojedzie na mundial. Najważniejsze jednak, żeby szybko i porządnie wyleczył obecną kontuzję.
17.05.2026 17:11
Wielkie emocje w drugiej lidze, warto odpalić multiligę. Powoli można witać się z Elversbergiem w Bundeslidze.
17.05.2026 17:08
Manuel zagra na mundialu, nie ma innej opcji ;)
17.05.2026 12:54
Tak się bawi, tak się bawi Monachium!!!
17.05.2026 12:52
Nie było potrzeby ryzykować. Po odzyskanie Pucharu Niemiec!
16.05.2026 22:27
Osiem niesamowitych, pięknych lat. 311 spotkań, 51 goli, 53 asysty! Danke, Leon! Dołóż jeszcze Puchar Niemiec do kolekcji, mistrzu! ❤️🤍
Mia San Mia! 🤟
16.05.2026 19:02
Niesamowity sezon, panowie! 💪 Zdobycie ligi zawsze pysznie smakuje! Dziękujemy za niesamowite emocje! Dołóżcie jeszcze do gabloty Puchar Niemiec! Wzruszające obrazki przed spotkaniem, w trakcie i już po nim 🫶
FC Bayern, Deutscher Meister, ja, so heißt er mein Verein,
Ja, so war es und so ist es und so wird es immer sein! 🏆
16.05.2026 18:58
Gratulacje, Michael! Sufit dawno przebity, w przyszłym sezonie lecimy do najdalszych gwiazd!
16.05.2026 18:09
Ładne zachowanie Manuela, który oddał paterę Leonowi 🫶
We are the champions - my friends
And we'll keep on fighting till the end
We are the champions
We are the champions
No time for losers
'Cause we are the champions of the world
16.05.2026 17:48
Brawa też dla Deniza Aytekina za te lata sędziowania!
16.05.2026 17:29
Leon, dziękujemy jeszcze raz!!!👏
Brawo, Jackson!
16.05.2026 17:17
Hat trick Kane'a!
16.05.2026 17:03
W drugiej połowie poprosimy o przynajmniej dwa gole 😉
16.05.2026 16:22
Bischof, a Karl z asystą ;)
16.05.2026 15:55
Widać, że to ostatnia kolejka ;p
16.05.2026 15:51
Harry się bawi. La, la, la, la ;p
16.05.2026 15:45
Harry zaczyna ;)
16.05.2026 15:42
Piękne pożegnanie Leona! Dziękujemy za wszystko!
16.05.2026 15:32
Póki co są inne priorytety.
16.05.2026 14:32
@alien666 Jedna jaskółka wiosny nie czyni 😉 Zobaczymy, czy w przyszłym sezonie też będzie tak dobrze.
16.05.2026 14:31
Mam nadzieję, że Musiala zacznie ponownie czarować już na mundialu, a w przyszłym sezonie będzie jedną z naszych najjaśniejszych postaci, która doprowadzi nas do zdobycia wszelkich trofeów.
16.05.2026 13:47
Pamiętam, że płakałem i znienawidziłem wówczas Manchester United. Obecnie ten klub jest przeciętniakiem, który może z podziwem i zazdrością spoglądać na Bayern. Od 2014 roku "Bawarczycy" mierzyli się z nim siedmiokrotnie w Lidze Mistrzów. Trzy razy zwyciężyli, czterokrotnie padł remis.
16.05.2026 13:44
Max Eberl zostanie w Bayernie!
15.05.2026 19:59
Pięć bramek Bayernu minimum, bez kontuzji i można czekać na starcie w finale Pucharu Niemiec. Odzyskamy go i wtedy będzie czas na zabawę 😎
15.05.2026 19:58
Oby Tottenham się utrzymał. Jednak bez względu na to, jakiś chętny na Palhinhę na pewno się znajdzie. Bayern i tak kokosów nie zarobi...
15.05.2026 18:03
Mamy już oficjalkę!
15.05.2026 17:58
Wiele razy zdarzało się, że zaskakiwali właśnie ci, na których niewielu lub nikt nie stawiał. W przyszłym sezonie Karl da nam jeszcze więcej radości!
15.05.2026 17:58
Super wiadomość! Po kolejne rekordy, "Manu"!
15.05.2026 17:49
Jest to cnota nad cnotami trzymać język za zębami, panie Domenech.
14.05.2026 19:43
Miejsce Eberla jest w Bayernie!
14.05.2026 19:40
Saudyjczycy mogą sobie pomarzyć ;)
14.05.2026 15:18
Nie będzie łatwo, ale życzymy powodzenia!
14.05.2026 15:11
Nie powinno dziwić, że Tottenham nie chce wypuścić Vuškovicia. Za parę sezonów to będzie jeden z najlepszych obrońców na świecie, o ile kontuzje nie będą go prześladowały. Chciałbym, jak zresztą każdy, żeby trafił jakimś cudem do Bayernu.
13.05.2026 16:39
W przyszłym sezonie Urbig będzie grał więcej. Jeszcze jeden rok nauki u boku Neuera na pewno mu nie zaszkodzi.
13.05.2026 16:35
Wielka szkoda, że odchodzi. Jednocześnie dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!
13.05.2026 12:07
W tym roku nie mogę, ale w przyszłym, żona już mi powiedziała, że na pewno jedziemy. Zatem nasi muszą obronić tytuł, nie ma innej opcji 😎
13.05.2026 12:06