Suszarka i tak się należy. Z całym szacunkiem do rywala, ale Niemcy nawet jakby grały bez trenera i w rezerwowym składzie, to nie powinny tak spać i pozwalać sobie na stratę gola.
14.06.2026 19:54
1
Havertz! Brawo!
14.06.2026 19:51
2
Niezły bilard... Dawać Undava na drugą połowę.
14.06.2026 19:47
1
@Reeken89 Poczekamy, zobaczymy. Turniej dopiero się zaczyna, większość dopiero zacznie się rozkręcać. Nie będę prorokował, bo futbol bywa nieprzewidywalny i lubi niespodzianki (choćby Grecja w 2004 r.), poczekam spokojnie na rozwój wydarzeń.
14.06.2026 19:45
1
Lubię i cenię Juliana, ale jak mu i jego kadrze nie pójdzie (suszarka należy się przede wszystkim piłkarzom), to Klopp czeka wyluzowany, z taktyką bez "hiszpanolandii".
14.06.2026 19:42
2
Wreszcie! Brawo!
14.06.2026 19:40
2
Tah dzisiaj zaspany. Pobudka!
14.06.2026 19:27
1
Zaczynamy ⚽
14.06.2026 19:08
3
W Eindhoven zacierają ręce. Tym bardziej, że raczej Maroko szybko z turnieju nie odpadnie...
14.06.2026 15:05
1
Po wygaśnięciu kontraktu z Bayernem Monachium Leon Goretzka nie chce przenosić się poza Europę. Niemiec odrzuca na razie kierunki na inne kontynenty. Największe zainteresowanie jego usługami wykazuje AC Milan - przekazał za pośrednictwem serwisu YouTube Fabrizio Romano.
Leon na razie skupia się na mundialu. Jeżeli chodzi o klub, wolałby zostać w Europie i zapewne zostanie.
14.06.2026 10:59
1
Głos oddany!
14.06.2026 10:58
1
Po zwycięstwo, panowie!
14.06.2026 10:57
2
Szkoda. Brazylia nic nie gra, a ma na razie remis. Dalej, Maroko!
14.06.2026 00:37
Podanie też ciasteczko.
14.06.2026 00:26
Saibari z golem!
14.06.2026 00:25
2
Mamy nadzieję, że przedłuży kontrakt i zostanie w Bayernie na długo!
13.06.2026 23:14
Jak się na tyle pozwala w drugiej połowie i samemu wcześniej nie wykorzystuje znaczącej przewagi, to tak się ma 😉 Komentatorzy byli pewni, że skończy się przynajmniej 3:0 dla Szwajcarów. Brawa dla Kataru za sprawienie sensacji.
13.06.2026 23:06
1
Żadne MLS, najpierw coś dobrego w Europie, a na koniec kariery do Bochum.
13.06.2026 22:57
1
Saibari i Mazraoui, nasz stary znajomy, w wyjściowym składzie Maroka.
13.06.2026 22:56
1
Po zwycięstwo, panowie!
13.06.2026 16:49
1
Mam nadzieję, że Olise doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co ma w Bayernie, co może w nim osiągnąć zespołowo i indywidualnie, oraz z tego, jak wielki to jest klub. Jeżeli tak, to nie będzie musiał szukać wyzwań w innym miejscu.
13.06.2026 16:48
2
Olise (zresztą jak każdy inny) niech zawsze będzie sobą – zarówno na boisku, gdzie jego gwiazda świeci pełnym blaskiem (i oby tak dalej), jak i poza nim 😉
13.06.2026 14:08
1
Nie mogę doczekać się oficjalnego potwierdzenia tego transferu.
13.06.2026 14:02
1
Niech kontuzje omijają go szerokim łukiem! Liczę, że w przyszłym sezonie będzie grał częściej.
13.06.2026 11:42
1
Zdrowiej, Lennart! Przed tobą jeszcze wiele turniejów, na których będziesz gwiazdą!
13.06.2026 11:40
Niech mu się wiedzie!
12.06.2026 15:34
2
Czekamy na oficjalkę!
12.06.2026 15:33
1
Można być niemal pewnym, że Davies w przyszłym sezonie będzie występował w Bayernie.
11.06.2026 23:20
1
Viva la Mexico! 👏 Wynik powinien być wyższy, nad skutecznością trzeba popracować. W ofensywie przy akcjach piłkarzy "El Tri" fajny momentami luz. Na minus po obu stronach brzydkie faule.
11.06.2026 23:06
Niech rozwija się prawidłowo, a kontuzje go omijają. Może kiedyś wróci do Bayernu.
11.06.2026 15:06
2
Bayern jest topowym klubem i cieszy to, że są osoby, które to dostrzegają bez jakiejś zazdrości czy zawiści.
11.06.2026 15:03
Życzę powodzenia, prawidłowego rozwoju i... transferu do Bayernu za trzy–cztery lata 🫢
11.06.2026 15:03
1
Naprawdę niezły transfer się szykuje. Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam długo czekać na oficjalkę.
11.06.2026 15:00
3
Oby mundial był dopiero początkiem serii znakomitych występów Jamala, które będzie kontynuował w nowym sezonie.
10.06.2026 20:05
Póki Kim i Ito są w Bayernie, nie będzie mowy o nowym stoperze.
10.06.2026 20:01
Raczej nie będzie to drugi Yıldız, ale myślę, że jeszcze o nim kiedyś usłyszymy. Niech mu się wiedzie!
1. Ucięliście film z Papieżem w momencie, w którym mówił, że jest też za Atleti.
2. Pomyliła wam się uprzejmość z wdzięcznością, ale żeby nie było wątpliwości: za nic wam nie dziękujemy.
3. Nie analizowaliśmy ani nie ocenialiśmy żadnej oferty za Juliána.
4. Jak mamy się z wami dobrze nie dogadywać, skoro rozśmieszacie nas jeszcze bardziej niż FC Barcelona”
P.S. Korzystając z dobrych relacji z waszym nowym prezydentem, może przestaniecie «kraść» graczy z naszej Akademii. Bardzo dziękujemy, Realu Madryt!
😅
09.06.2026 21:54
2
Jamal będzie czarował na mundialu, a później w nowym sezonie! Powodzenia!
09.06.2026 21:50
Według innych "źródeł" Gvardiol idzie do Realu 🙃😛
09.06.2026 19:52
4
Mbappé się nie obrazi, że gwiazda Olise świeci najjaśniej? 😜
09.06.2026 19:46
1
Ostatni taniec, więc po złoto, "Manu"!
09.06.2026 15:00
1
Przydałby się, ale najpierw trzeba byłoby sprzedać Kima i najlepiej do tego Ito.
09.06.2026 14:59
1
Czekamy na oficjalne potwierdzenie!
09.06.2026 14:58
5
Plotki dotyczące rzekomego odejścia Olise będą pojawiały się non stop: teraz, do końca okienka transferowego, w trakcie rundy jesiennej, w zimowym okienku i tak dalej. Musimy być przygotowani na to i uzbroić się w cierpliwość. Ja jednak wierzę, że Bayern potrafi zatrzymać go w klubie, a także w to, że Michael ma poukładane w głowie. Każdemu z nas pewnie marzy się, żeby został u nas legendą na miarę Ribéry'ego, którego też wszyscy najlepsi chcieli.
09.06.2026 14:57
Szkoda byłoby się go pozbywać i szukać kogoś innego. Warto najpierw dać mu szansę na pokazanie się w okresie przygotowawczym.
09.06.2026 00:11
2
Bayern nie klęknie przed Pérezem, prosząc przy okazji z politowaniem o parę groszy więcej. Bayern postawił sprawę jasno i tyle. Sny marzycieli dziennikarskich i nie tylko nie spełnią się. Poza tym inni piszą, że Mourinho chce mieć nie Olise, a Konaté, Dumfriesa, Ricardo Calafioriego, Bernardo Silvę i Mateusa Fernandesa. Plotki będą rozsiewane, ale pozostaną jedynie plotkami. Przynajmniej te dotyczące Olise 😉
08.06.2026 23:49
1
Mam nadzieję, że zostanie w Tottenhamie.
08.06.2026 18:38
3
Miejsce Kimmicha jest w Bayernie! Bardzo dobrze, że przedłużył kontrakt i zostanie w Monachium na dłużej. Nie podoba mi się podejście: "Jeśli chcesz odejść, to możesz odejść, jest taka możliwość"...
08.06.2026 18:32
1
Bliski dołączenia do Tottenhamu jest Senesi, a chcą jeszcze kupić van Heckego. Nie będzie miejsca dla Vuškovicia.
08.06.2026 15:05
1
Brawo, panowie! Czas teraz zaprezentować się dobrze na mundialu!
08.06.2026 15:01
1
"Michael Olise chce transferu do Realu Madryt!
Reprezentant Francji ma być ZDECYDOWANY na przenosiny na Santiago Bernabeu, ale Bayern stawia twarde warunki - ZGODZI SIĘ NA SPRZEDAŻ TYLKO ZA REKORDOWE 225 MLN EURO!"
El Debate
Hiszpańska produkcja bzdur trwa w najlepsze.
07.06.2026 21:33
3
Krótko, zwięźle i na temat. Prawidłowo!
07.06.2026 21:17
1
Na następnych turniejach Karl już będzie. A teraz niech porządnie wyleczy tę kontuzję.
07.06.2026 13:48
1
Miejsce Olise jest w Bayernie. Inni mogą jedynie z zazdrością podziwiać.
07.06.2026 13:47
1
Kupiliśmy za pięć milionów, sprzedaliśmy za osiem. Zawsze to na plus 😜
06.06.2026 11:09
2
Julian Nagelsmann zebrał wczoraj całą drużynę i sztab w hotelu, by pożegnać się z Lennartem Karlem, zanim ten wrócił do domu po tym, jak stało się jasne, że nie zagra na Mundialu.
Prezydent DFB Bernd Neuendorf: „Julian powiedział kilka słów, cała drużyna była obecna. Lennartowi też udało się powiedzieć kilka słów, choć było to dla niego trudne. Był ogromnie smutny. Myślę, że uronił kilka łez”.
06.06.2026 11:05
Ciekawy zawodnik, choć na rynku są inne równie ciekawe, a nawet lepsze opcje... Bez względu na to, najpierw trzeba byłoby sprzedać Ito i Kima, by móc zastanawiać się nad nowym stoperem.
06.06.2026 10:46
1
Powodzenia i oby bez urazów, panowie!
06.06.2026 10:42
1
Przykra sprawa. Trzymaj się, Lennart! Szybkiego powrotu do zdrowia. Przed tobą jeszcze wiele mundiali i Mistrzostw Europy, na których twoja gwiazda będzie świeciła najjaśniej, obfitujacych w rekordy i trofea.
06.06.2026 10:42
Pérez mentalnie został na początku XXI wieku i myśli, że jego pieniądze na wszystkich zrobią wrażenie. W Madrycie są jeszcze naiwni, którzy wierzą w te jego bajeczki, ale czasy się zmieniły. Po co Bayernowi duża sumka, skoro zostanie poważnie osłabiony? Wierzę też w to, że Olise jest osobą poukładaną i nie ma siana w głowie i że nie będzie pchał się do tego toksycznego środowiska, które zatruwają Mbappé, Vinicius i paru innych.
06.06.2026 10:38
Trzeba zrobić wszystko, żeby Brown trafił do Bayernu!
05.06.2026 21:06
3
Trzymaj się, Lennart! Oby jednak wyszło, że to nic poważnego!
05.06.2026 21:05
1
Całe szczęście.
05.06.2026 18:28
1
W Football Managerze co najwyżej wyłoży sobie.
05.06.2026 18:28
Nadal nie mogę przeboleć, że parę lat temu straciliśmy Yıldıza.
Najpierw Bayern musiałby sprzedać Kima i Ito. Poza tym takich plotek będzie jeszcze więcej.
05.06.2026 12:27
Koniecznie musimy kupić lewego obrońcę. Oby Brown rzeczywiście do nas trafił!
05.06.2026 12:24
2
Czas pożegnać następnych.
05.06.2026 12:23
Może młody jeszcze pójdzie po rozum do głowy i jednak trafi do Bayernu.
05.06.2026 12:23
1
Lepszego długo nikt nie zobaczy.
04.06.2026 19:25
1
Stać było na chojrakowanie, ale nie na ligę 🤪
04.06.2026 19:24
1
Mam nadzieję, że jednak Bayern poszuka kogoś lepszego.
04.06.2026 14:48
1
Carles Martínez, który od 2023 roku prowadził Toulouse, nowym trenerem Bayeru Leverkusen.
04.06.2026 14:47
2
A to dopiero początek pięknej kariery Lennarta, która będzie obfitowała w rekordy i trofea.
04.06.2026 11:31
1
Młody niech się opanuje i "życzliwych" odsunie na bok.
04.06.2026 11:25
1
Walcz o swoje, Max, walcz!
03.06.2026 14:34
2
Brawo, Michael!
03.06.2026 14:33
1
Lothar i te jego drobne uszczypliwości 😜
03.06.2026 14:32
Mam nadzieję, że Brown wybierze Bayern.
03.06.2026 14:31
1
Jak dla mnie te wieści są niepokojące... Nie ma potrzeby spieszyć się.
02.06.2026 19:47
Niezły kosmos. Czyli szukamy dalej 😝
02.06.2026 19:45
1
Niewielka strata.
02.06.2026 15:36
1
Według transfermarktu 65 spotkań jako środkowy pomocnik, 53 jako ofensywny pomocnik, 24 jako napastnik, 22 na prawym skrzydle, 19 na lewym. Liczby w tym sezonie ma dobre, jest bardziej uniwersalny od Godtsa (którego bardziej wolałbym, ale to już zawodnik wyłącznie na skrzydło). Mam jednak nadzieję, że Bayern nie zapomni o wzmocnieniach na boki obrony.
02.06.2026 15:35
1
W Bayernie nie może być spokojnie przez dłuższy czas...
01.06.2026 14:25
1
Brawo, panowie!
01.06.2026 14:15
2
Zasłużenie. Gratulacje, panowie!
31.05.2026 21:32
1
Julian kiedyś wróci do Bayernu i poprowadzi go do wielu sukcesów.
31.05.2026 21:31
1
Nie ma lepszych od Manuela!
31.05.2026 14:16
2
Mamy perłę, której przez wiele najbliższych lat będzie nam zazdrościł cały piłkarski świat.
31.05.2026 14:15
Feyenoord zażyczy sobie 50 milionów, to City bez wahania rzuci tyle. Pewne jest jedno – Bayern musi latem wzmocnić boki obrony.
31.05.2026 12:18
2
Cieszy mnie, że będzie mniej przerw reprezentacyjnych. Będą dłuższe i niech wtedy grają sobie po kilka spotkań, a nie po dwa i do widzenia. Super będzie z powrotem zobaczyć Schalke 04, czekam jeszcze na powrót FC Nürnberg.
Sané w swoim stylu...
14.06.2026 20:27
Jamal! Brawo, magiku!
14.06.2026 20:14
Suszarka i tak się należy. Z całym szacunkiem do rywala, ale Niemcy nawet jakby grały bez trenera i w rezerwowym składzie, to nie powinny tak spać i pozwalać sobie na stratę gola.
14.06.2026 19:54
Havertz! Brawo!
14.06.2026 19:51
Niezły bilard... Dawać Undava na drugą połowę.
14.06.2026 19:47
@Reeken89 Poczekamy, zobaczymy. Turniej dopiero się zaczyna, większość dopiero zacznie się rozkręcać. Nie będę prorokował, bo futbol bywa nieprzewidywalny i lubi niespodzianki (choćby Grecja w 2004 r.), poczekam spokojnie na rozwój wydarzeń.
14.06.2026 19:45
Lubię i cenię Juliana, ale jak mu i jego kadrze nie pójdzie (suszarka należy się przede wszystkim piłkarzom), to Klopp czeka wyluzowany, z taktyką bez "hiszpanolandii".
14.06.2026 19:42
Wreszcie! Brawo!
14.06.2026 19:40
Tah dzisiaj zaspany. Pobudka!
14.06.2026 19:27
Zaczynamy ⚽
14.06.2026 19:08
W Eindhoven zacierają ręce. Tym bardziej, że raczej Maroko szybko z turnieju nie odpadnie...
14.06.2026 15:05
Po wygaśnięciu kontraktu z Bayernem Monachium Leon Goretzka nie chce przenosić się poza Europę. Niemiec odrzuca na razie kierunki na inne kontynenty. Największe zainteresowanie jego usługami wykazuje AC Milan - przekazał za pośrednictwem serwisu YouTube Fabrizio Romano.
transfery.info/aktualnosci/ponownego-zjednoczenia-z-robertem-lewandowskim-nie-bedzie-pomocnik-preferuje-inny-kierunek/275020
14.06.2026 15:01
Leon na razie skupia się na mundialu. Jeżeli chodzi o klub, wolałby zostać w Europie i zapewne zostanie.
14.06.2026 10:59
Głos oddany!
14.06.2026 10:58
Po zwycięstwo, panowie!
14.06.2026 10:57
Szkoda. Brazylia nic nie gra, a ma na razie remis. Dalej, Maroko!
14.06.2026 00:37
Podanie też ciasteczko.
14.06.2026 00:26
Saibari z golem!
14.06.2026 00:25
Mamy nadzieję, że przedłuży kontrakt i zostanie w Bayernie na długo!
13.06.2026 23:14
Jak się na tyle pozwala w drugiej połowie i samemu wcześniej nie wykorzystuje znaczącej przewagi, to tak się ma 😉 Komentatorzy byli pewni, że skończy się przynajmniej 3:0 dla Szwajcarów. Brawa dla Kataru za sprawienie sensacji.
13.06.2026 23:06
Żadne MLS, najpierw coś dobrego w Europie, a na koniec kariery do Bochum.
13.06.2026 22:57
Saibari i Mazraoui, nasz stary znajomy, w wyjściowym składzie Maroka.
13.06.2026 22:56
Po zwycięstwo, panowie!
13.06.2026 16:49
Mam nadzieję, że Olise doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co ma w Bayernie, co może w nim osiągnąć zespołowo i indywidualnie, oraz z tego, jak wielki to jest klub. Jeżeli tak, to nie będzie musiał szukać wyzwań w innym miejscu.
13.06.2026 16:48
Olise (zresztą jak każdy inny) niech zawsze będzie sobą – zarówno na boisku, gdzie jego gwiazda świeci pełnym blaskiem (i oby tak dalej), jak i poza nim 😉
13.06.2026 14:08
Nie mogę doczekać się oficjalnego potwierdzenia tego transferu.
13.06.2026 14:02
Niech kontuzje omijają go szerokim łukiem! Liczę, że w przyszłym sezonie będzie grał częściej.
13.06.2026 11:42
Zdrowiej, Lennart! Przed tobą jeszcze wiele turniejów, na których będziesz gwiazdą!
13.06.2026 11:40
Niech mu się wiedzie!
12.06.2026 15:34
Czekamy na oficjalkę!
12.06.2026 15:33
Można być niemal pewnym, że Davies w przyszłym sezonie będzie występował w Bayernie.
11.06.2026 23:20
Viva la Mexico! 👏 Wynik powinien być wyższy, nad skutecznością trzeba popracować. W ofensywie przy akcjach piłkarzy "El Tri" fajny momentami luz. Na minus po obu stronach brzydkie faule.
11.06.2026 23:06
Niech rozwija się prawidłowo, a kontuzje go omijają. Może kiedyś wróci do Bayernu.
11.06.2026 15:06
Bayern jest topowym klubem i cieszy to, że są osoby, które to dostrzegają bez jakiejś zazdrości czy zawiści.
11.06.2026 15:03
Życzę powodzenia, prawidłowego rozwoju i... transferu do Bayernu za trzy–cztery lata 🫢
11.06.2026 15:03
Naprawdę niezły transfer się szykuje. Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam długo czekać na oficjalkę.
11.06.2026 15:00
Oby mundial był dopiero początkiem serii znakomitych występów Jamala, które będzie kontynuował w nowym sezonie.
10.06.2026 20:05
Póki Kim i Ito są w Bayernie, nie będzie mowy o nowym stoperze.
10.06.2026 20:01
Raczej nie będzie to drugi Yıldız, ale myślę, że jeszcze o nim kiedyś usłyszymy. Niech mu się wiedzie!
10.06.2026 14:27
Oby Brown i Saibari przyszli jak najszybciej!
10.06.2026 14:22
"Oficjalny komunikat z naszymi wyjaśnieniami dotyczącymi oficjalnego komunikatu naszych sąsiadów, Realu Madryt:
1. Ucięliście film z Papieżem w momencie, w którym mówił, że jest też za Atleti.
2. Pomyliła wam się uprzejmość z wdzięcznością, ale żeby nie było wątpliwości: za nic wam nie dziękujemy.
3. Nie analizowaliśmy ani nie ocenialiśmy żadnej oferty za Juliána.
4. Jak mamy się z wami dobrze nie dogadywać, skoro rozśmieszacie nas jeszcze bardziej niż FC Barcelona”
P.S. Korzystając z dobrych relacji z waszym nowym prezydentem, może przestaniecie «kraść» graczy z naszej Akademii. Bardzo dziękujemy, Realu Madryt!
😅
09.06.2026 21:54
Jamal będzie czarował na mundialu, a później w nowym sezonie! Powodzenia!
09.06.2026 21:50
Według innych "źródeł" Gvardiol idzie do Realu 🙃😛
09.06.2026 19:52
Mbappé się nie obrazi, że gwiazda Olise świeci najjaśniej? 😜
09.06.2026 19:46
Ostatni taniec, więc po złoto, "Manu"!
09.06.2026 15:00
Przydałby się, ale najpierw trzeba byłoby sprzedać Kima i najlepiej do tego Ito.
09.06.2026 14:59
Czekamy na oficjalne potwierdzenie!
09.06.2026 14:58
Plotki dotyczące rzekomego odejścia Olise będą pojawiały się non stop: teraz, do końca okienka transferowego, w trakcie rundy jesiennej, w zimowym okienku i tak dalej. Musimy być przygotowani na to i uzbroić się w cierpliwość. Ja jednak wierzę, że Bayern potrafi zatrzymać go w klubie, a także w to, że Michael ma poukładane w głowie. Każdemu z nas pewnie marzy się, żeby został u nas legendą na miarę Ribéry'ego, którego też wszyscy najlepsi chcieli.
09.06.2026 14:57
Szkoda byłoby się go pozbywać i szukać kogoś innego. Warto najpierw dać mu szansę na pokazanie się w okresie przygotowawczym.
09.06.2026 00:11
Bayern nie klęknie przed Pérezem, prosząc przy okazji z politowaniem o parę groszy więcej. Bayern postawił sprawę jasno i tyle. Sny marzycieli dziennikarskich i nie tylko nie spełnią się. Poza tym inni piszą, że Mourinho chce mieć nie Olise, a Konaté, Dumfriesa, Ricardo Calafioriego, Bernardo Silvę i Mateusa Fernandesa. Plotki będą rozsiewane, ale pozostaną jedynie plotkami. Przynajmniej te dotyczące Olise 😉
08.06.2026 23:49
Mam nadzieję, że zostanie w Tottenhamie.
08.06.2026 18:38
Miejsce Kimmicha jest w Bayernie! Bardzo dobrze, że przedłużył kontrakt i zostanie w Monachium na dłużej. Nie podoba mi się podejście: "Jeśli chcesz odejść, to możesz odejść, jest taka możliwość"...
08.06.2026 18:32
Bliski dołączenia do Tottenhamu jest Senesi, a chcą jeszcze kupić van Heckego. Nie będzie miejsca dla Vuškovicia.
08.06.2026 15:05
Brawo, panowie! Czas teraz zaprezentować się dobrze na mundialu!
08.06.2026 15:01
"Michael Olise chce transferu do Realu Madryt!
Reprezentant Francji ma być ZDECYDOWANY na przenosiny na Santiago Bernabeu, ale Bayern stawia twarde warunki - ZGODZI SIĘ NA SPRZEDAŻ TYLKO ZA REKORDOWE 225 MLN EURO!"
El Debate
Hiszpańska produkcja bzdur trwa w najlepsze.
07.06.2026 21:33
Krótko, zwięźle i na temat. Prawidłowo!
07.06.2026 21:17
Na następnych turniejach Karl już będzie. A teraz niech porządnie wyleczy tę kontuzję.
07.06.2026 13:48
Miejsce Olise jest w Bayernie. Inni mogą jedynie z zazdrością podziwiać.
07.06.2026 13:47
Kupiliśmy za pięć milionów, sprzedaliśmy za osiem. Zawsze to na plus 😜
06.06.2026 11:09
Julian Nagelsmann zebrał wczoraj całą drużynę i sztab w hotelu, by pożegnać się z Lennartem Karlem, zanim ten wrócił do domu po tym, jak stało się jasne, że nie zagra na Mundialu.
Prezydent DFB Bernd Neuendorf: „Julian powiedział kilka słów, cała drużyna była obecna. Lennartowi też udało się powiedzieć kilka słów, choć było to dla niego trudne. Był ogromnie smutny. Myślę, że uronił kilka łez”.
06.06.2026 11:05
Ciekawy zawodnik, choć na rynku są inne równie ciekawe, a nawet lepsze opcje... Bez względu na to, najpierw trzeba byłoby sprzedać Ito i Kima, by móc zastanawiać się nad nowym stoperem.
06.06.2026 10:46
Powodzenia i oby bez urazów, panowie!
06.06.2026 10:42
Przykra sprawa. Trzymaj się, Lennart! Szybkiego powrotu do zdrowia. Przed tobą jeszcze wiele mundiali i Mistrzostw Europy, na których twoja gwiazda będzie świeciła najjaśniej, obfitujacych w rekordy i trofea.
06.06.2026 10:42
Pérez mentalnie został na początku XXI wieku i myśli, że jego pieniądze na wszystkich zrobią wrażenie. W Madrycie są jeszcze naiwni, którzy wierzą w te jego bajeczki, ale czasy się zmieniły. Po co Bayernowi duża sumka, skoro zostanie poważnie osłabiony? Wierzę też w to, że Olise jest osobą poukładaną i nie ma siana w głowie i że nie będzie pchał się do tego toksycznego środowiska, które zatruwają Mbappé, Vinicius i paru innych.
06.06.2026 10:38
Trzeba zrobić wszystko, żeby Brown trafił do Bayernu!
05.06.2026 21:06
Trzymaj się, Lennart! Oby jednak wyszło, że to nic poważnego!
05.06.2026 21:05
Całe szczęście.
05.06.2026 18:28
W Football Managerze co najwyżej wyłoży sobie.
05.06.2026 18:28
Nadal nie mogę przeboleć, że parę lat temu straciliśmy Yıldıza.
05.06.2026 14:11
transfery.info/aktualnosci/nike-odpala-hitowa-kampanie-przed-mistrzostwami-swiata-gwiazdorska-obsada-wideo/274354
05.06.2026 14:08
Najpierw Bayern musiałby sprzedać Kima i Ito. Poza tym takich plotek będzie jeszcze więcej.
05.06.2026 12:27
Koniecznie musimy kupić lewego obrońcę. Oby Brown rzeczywiście do nas trafił!
05.06.2026 12:24
Czas pożegnać następnych.
05.06.2026 12:23
Może młody jeszcze pójdzie po rozum do głowy i jednak trafi do Bayernu.
05.06.2026 12:23
Lepszego długo nikt nie zobaczy.
04.06.2026 19:25
Stać było na chojrakowanie, ale nie na ligę 🤪
04.06.2026 19:24
Mam nadzieję, że jednak Bayern poszuka kogoś lepszego.
04.06.2026 14:48
Carles Martínez, który od 2023 roku prowadził Toulouse, nowym trenerem Bayeru Leverkusen.
04.06.2026 14:47
A to dopiero początek pięknej kariery Lennarta, która będzie obfitowała w rekordy i trofea.
04.06.2026 11:31
Młody niech się opanuje i "życzliwych" odsunie na bok.
04.06.2026 11:25
Walcz o swoje, Max, walcz!
03.06.2026 14:34
Brawo, Michael!
03.06.2026 14:33
Lothar i te jego drobne uszczypliwości 😜
03.06.2026 14:32
Mam nadzieję, że Brown wybierze Bayern.
03.06.2026 14:31
Jak dla mnie te wieści są niepokojące... Nie ma potrzeby spieszyć się.
02.06.2026 19:47
Niezły kosmos. Czyli szukamy dalej 😝
02.06.2026 19:45
Niewielka strata.
02.06.2026 15:36
Według transfermarktu 65 spotkań jako środkowy pomocnik, 53 jako ofensywny pomocnik, 24 jako napastnik, 22 na prawym skrzydle, 19 na lewym. Liczby w tym sezonie ma dobre, jest bardziej uniwersalny od Godtsa (którego bardziej wolałbym, ale to już zawodnik wyłącznie na skrzydło). Mam jednak nadzieję, że Bayern nie zapomni o wzmocnieniach na boki obrony.
02.06.2026 15:35
W Bayernie nie może być spokojnie przez dłuższy czas...
01.06.2026 14:25
Brawo, panowie!
01.06.2026 14:15
Zasłużenie. Gratulacje, panowie!
31.05.2026 21:32
Julian kiedyś wróci do Bayernu i poprowadzi go do wielu sukcesów.
31.05.2026 21:31
Nie ma lepszych od Manuela!
31.05.2026 14:16
Mamy perłę, której przez wiele najbliższych lat będzie nam zazdrościł cały piłkarski świat.
31.05.2026 14:15
Feyenoord zażyczy sobie 50 milionów, to City bez wahania rzuci tyle. Pewne jest jedno – Bayern musi latem wzmocnić boki obrony.
31.05.2026 12:18
Cieszy mnie, że będzie mniej przerw reprezentacyjnych. Będą dłuższe i niech wtedy grają sobie po kilka spotkań, a nie po dwa i do widzenia. Super będzie z powrotem zobaczyć Schalke 04, czekam jeszcze na powrót FC Nürnberg.
31.05.2026 12:15
Nudna ta Liga Mistrzów bez Bayernu 🤫
30.05.2026 21:01
Eze 😵💫
30.05.2026 20:55
Jeżeli Karl otrzyma swoją szansę, nie zawiedzie.
30.05.2026 15:10
Szybkiego powrotu do Monachium!
30.05.2026 15:09