Bardzo słaby mecz Niemców, którzy tak naprawdę nic nie musieli. Nie wróży to dobrze. Szkoda, że niezła passa zwycięstw została przerwana. Niektóre rozwiązania Juliana są dziwaczne. Jednak największy problem to taki, że piłkarze są kompletnie bez formy. Nie przychodzi mi to łatwo pisać, ale taki Pavlović czy Musiala w obecnej dyspozycji nie mieliby prawa bytu, gdyby tę kadrę prowadził Klopp. Zasłużone zwycięstwo Ekwadoru, brawo.
Ktoś niżej wspomniał, że lepiej wyglądała kadra za Flicka. Chyba nie oglądało się lub nie pamięta się, jak wyglądały spotkania z Liechtensteinem (we wrześniu), Węgrami, Omanem, Kolumbią, Japonią, Ukrainą i można tak wymieniać dalej.
26.06.2026 00:02
A miał iść do Portugalii i po raz pierwszy w karierze zagrać w rodzimej lidze.
25.06.2026 21:45
Po ponad dziesięciu latach przygoda Patrika Schicka w reprezentacji Czech dobiegła końca. Po nieudanym w wykonaniu naszych południowych sąsiadów mundialu 30-latek postanowił skupić się wyłącznie na zmaganiach klubowych.
Zatem czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie ze strony klubu 🙂
25.06.2026 20:51
1
Undav wejdzie w drugiej połowie i zrobi swoje. Po co zmieniać coś, co działa dobrze? 😜 Chociaż chętnie zobaczyłbym, jak sobie poradziłby od początku spotkania Woltemade i/lub Beier.
Czekamy na oficjalne potwierdzenie transferu Browna!
25.06.2026 20:49
Bilety zostaną sprzedane jak ciepłe bułeczki.
25.06.2026 15:03
1
Ewidentnie Szwajcarzy byli zaskoczeni 😉
25.06.2026 15:01
2
Drugiego września zaczniemy ponowny marsz po Puchar.
25.06.2026 09:23
1
"Ładnie" Korea pograła... 😤
25.06.2026 06:59
1
Saibari przychodzi, więc zainteresowanie Bayernu Vlahoviciem skończyło się, o ile jakieś było.
25.06.2026 00:50
3
Saibari z kolejnym golem.
25.06.2026 00:47
3
Brawo, Chorwaci, chociaż nie było łatwo! To nie ta sama ekipa, co choćby ta sprzed czterech lat. Z Ghaną nie będzie łatwo, ale życzę awansu.
24.06.2026 14:25
1
Niezłe zamieszanie z tym Olise się zrobiło. Jestem pewien, że zostanie w Bayernie i wypełni kontrakt, ale trzeba się przyzwyczaić, że jego nazwisko będzie pojawiało się w mediach codziennie. To lato będzie naprawdę gorące w doniesienia i plotki...
24.06.2026 14:22
1
Warto próbować i wprowadzać nowe rozwiązania!
24.06.2026 00:10
1
Brawo, Ghańczycy! 👏
24.06.2026 00:09
1
Bez wątpienia przydałby się nam, ale jakoś trudno uwierzyć w taki transfer.
23.06.2026 19:09
3
W Katalonii to wstydu nie mają.
23.06.2026 19:04
Po awans!
23.06.2026 15:04
1
Lubię ten folklor i otoczkę wokół afrykańskiego futbolu. Niemniej żadna klątwa nie zatrzyma Harry'ego 😉
23.06.2026 14:53
1
Wszyscy tacy spokojni i wyluzowani, tylko kibice jakoś nie do końca 🙃
23.06.2026 12:08
1
Gleison Bremer cieszy się zainteresowaniem Bayernu Monachium oraz Tottenhamu Hotspur. Obrońca jest jednak bardzo zadowolony z pobytu w Juventusie. [Gianluca Di Marzio]
23.06.2026 12:06
1
Trzeba trochę uporządkować kadrę i niektórych pożegnać. Normalna kolej rzeczy.
23.06.2026 12:04
2
Jak pojawi się oficjalne potwierdzenie, to dopiero będę spokojny.
23.06.2026 12:02
Gra Urbiga może się podobać. Nauki od samego profesora mu służą. Oby w nowym sezonie grał częściej.
22.06.2026 20:00
2
Wyjaśniła się przyszłość Martína Demichelisa. W poniedziałek ogłoszono, że Argentyńczyk przejmie stery w RB Lipsk.
Bardzo dobrze, nie ma, na co czekać! Oby rozmowy zakończyły się pozytywnie, a Harry przedłużył kontrakt.
22.06.2026 16:55
3
Wciąż czekamy na dwie oficjalki.
22.06.2026 15:27
Interesujący młody piłkarz z potencjałem, ale wolałbym kogoś o bardziej defensywnym usposobieniu.
22.06.2026 15:26
2
Krok po kroku i zobaczymy, dokąd to zaprowadzi.
21.06.2026 23:04
1
Brawo, Irańczycy! 👏 Świetny występ Alirezy Beiranvanda.
21.06.2026 23:02
2
Oby Bayernowi udało się przedłużyć kontrakt z Olise jeszcze w tym roku.
21.06.2026 15:00
3
Król jest jeden! Po kolejne rekordy i sukcesy, "Manu"!
21.06.2026 14:58
3
Ogłaszać tego Browna, panowie, bo zaczynam się niecierpliwić 😜Saibariego też przydałoby się, ale on podobno zostanie ogłoszony w lipcu.
21.06.2026 10:44
1
Brawa za grę do końca, odwrócenie wyniku i wywalczenie awansu! Kolejny krok wykonany, krok – trzeba przyznać – ważny. Myślę, że Nagelsmann wie, co robi, wpuszczając Undava jako dżokera. Szkoda, że jest uparty co do stawiania na Leroya. Poza tym podoba się mi ekspresja Juliana – to, jak żyje meczem, jak reaguje.
Powodzenia, panowie, w kolejnym meczu!
21.06.2026 10:41
3
Dzielne Curaçao 👏
21.06.2026 05:49
2
Brawo, Niemcy! Brawo, Undav! Brawo za jedyną słuszną zmianę, Julian! Jedenaste zwycięstwo z rzędu! 👏💪
21.06.2026 00:03
1
Jest i Leon!
20.06.2026 23:48
2
Undav!!! Niesamowity joker!!!
20.06.2026 23:31
1
Oby zmiany pomogły!
20.06.2026 23:23
2
Według transfermarkt Brown na prawej obronie zagrał jedynie dwa mecze.
20.06.2026 22:58
2
Musi być suszarka w szatni. Gra za wolna, zbyt schematyczna, przewidywalna (jak kilkukrotnie Bayernu w tym sezonie…). Pavlović przestawiany w środku. Jamal musi dać więcej. Wszystko pchane środkiem, tak się nie da. Undav na boisko. Pobudka i do roboty!
20.06.2026 22:53
2
Oby nic poważnego ze Schlotterbeckiem.
20.06.2026 22:15
1
Niezły sparing przed rozpoczęciem nowego sezonu.
20.06.2026 19:16
1
Nie ma porozumienia i nie będzie. Olise zostaje w Bayernie, choć spekulacje nie skończą się. Oby udało się przedłużyć kontrakt z Michaelem jeszcze w tym roku.
20.06.2026 19:12
2
Oby tak samo błyszczał po przyjściu do Bayernu. Cieszy, że Saibari jest elastyczny w ataku i poszerza nasze opcje w ofensywie.
20.06.2026 13:24
2
Universidad de Chile wygrało swoje ostatnie spotkanie z O’Higgins, jednak po meczu nikt nie rozmawiał o wyniku. Uwaga wszystkich skupiła się na dramatycznych wydarzeniach z udziałem trenera Fernando Gago, który prosto ze stadionu trafił do szpitala.
Granice rozsądku już dawno zostały przekroczone, lepiej i taniej nie będzie.
20.06.2026 12:01
Miejmy nadzieję, że Bayern niedługo ogłosi pozyskanie Browna i Saibariego. Potem trzeba będzie sprzedać, nim kupimy następnych zawodników.
19.06.2026 19:13
Witamy i życzymy satysfakcji oraz sukcesów!
19.06.2026 19:11
1
Brawo, Meksykanie! Szkoda Kima i jego drużyny, ale przy tak słabych Czechach i RPA "Wojownicy Taegeuk" wyjdą z grupy.
19.06.2026 14:33
1
Real może szykować nawet 500 milionów. Tacy piłkarze jak Olise trafiają się rzadko. Zatem takich piłkarzy się nie sprzedaje, bo zastąpić ich jest bardzo trudno (czasami jest to wręcz niemożliwe). Jestem pewny, że w klubie mają tego świadomość.
19.06.2026 14:31
2
Oby wkrótce osiągnięto porozumienie i Brown został oficjalnie naszym piłkarzem.
18.06.2026 20:52
1
Przedłużenie kontraktów z Kane'm i Olise to obowiązek.
18.06.2026 20:47
2
Oby udało się sprzedać każdego z wymienionych w artykule.
18.06.2026 17:16
2
Juventus, jak w zasadzie wszyscy inni, interesują się wieloma zawodnikami. Dopóki nie dojdzie do rozmów, tak szczerze, to nie ma, o czym mówić. Czekamy więc na konkrety.
18.06.2026 17:14
1
Czekamy!
17.06.2026 19:55
1
@Danie1 Ponoć miał prowokować i prowadzić nieprzyjemne dyskusje z Wernerem, głośno narzekać na decyzje personalne i sposób prowadzenia drużyny przez młodego trenera. A Werner punktował lepiej od Juliana, wprowadził Lipsk z powrotem do Ligi Mistrzów.
17.06.2026 19:53
Niech rozwijają się prawidłowo!
17.06.2026 19:24
1
Werner zwolniony z Lipska. Klopp krecią robotę wykonuje.
17.06.2026 19:23
2
Takich piłkarzy się nie sprzedaje. Oby Bayernowi udało się przedłużyć kontrakt z Olise jeszcze w tym roku.
17.06.2026 15:01
2
@Reeken89 A niech się ślinią, tylko tyle im pozostaje 😉
17.06.2026 14:59
1
Nie jest i nie będzie. Zostają tylko marzenia 😉
17.06.2026 14:19
1
Super słowa! 👏 W Bayernie Olise ma wszystko, czego mu potrzeba.
17.06.2026 14:18
1
Jedyna słuszna ścieżka. Trzeba nieco uporządkować kadrę. Czekamy też na oficjalne potwierdzenia transferów Browna i Saibariego.
17.06.2026 14:14
2
Nasze władze już raz dały do zrozumienia, co sądzą o sprzedaży Olise. Nie trzeba powtarzać. Jednak bujdy nadal będą się pojawiały. Może są jeszcze jacyś naiwni, którzy uwierzą w te rewelacje 😉
17.06.2026 14:13
3
Nadal czekamy na oficjalne potwierdzenia obu transferów!
16.06.2026 22:33
3
Mbappé strzelił, więc panowie w studiu już zadowoleni 😛
16.06.2026 22:31
2
W swoich drużynach młodzieżowych również mamy utalentowanych chłopaków.
16.06.2026 22:27
2
Mielcarski: "Nie ma możliwości, żeby sędzia nie wskazał na jedenastkę", a Boras o tym, że Francja zaraz się ucieszy. No to patrzcie 😅
16.06.2026 22:26
1
Już dawno podziękowaliśmy. Niech się inni biją.
16.06.2026 16:36
1
Krok po kroku. Robić swoje, eliminować mankamenty i zobaczymy, dokąd to zaprowadzi. Powodzenia!
16.06.2026 16:34
1
Krok po kroku. Oby w następnym meczu Jamal też zrobił swoje!
16.06.2026 16:33
1
Kloppowi ewidentnie się nudzi. Palemka odbija. Może zamiast łazić po studiach telewizyjnych i innych mediach, zajmie się porządnie robotą dla Lipska albo znajdzie sobie jakieś hobby.
16.06.2026 16:32
1
Dawać go już do nas!
15.06.2026 23:03
3
Szkoda, że "Faraonowie" nie zdołali wygrać, Belgia nic ciekawego nie pokazała.
15.06.2026 23:02
1
To musi być nasz nowy piłkarz!
15.06.2026 20:00
3
Brawa dla dzielnych Kabowerdeńczyków! 👏
15.06.2026 19:57
1
Po przyjściu Saibariego Bayern raczej nie będzie szukał skrzydłowego. Marokańczyk może grać na skrzydle. Może swoją szansę otrzyma również Ibrahimović.
15.06.2026 18:36
2
Po kolejne rekordy, "Manu"! Dużo zdrowia i powodów do zadowolenia!
15.06.2026 18:30
1
Brawo, panowie! Oby tak dalej! Krok po kroku robić swoje i zobaczymy, dokąd to zaprowadzi. Parę mankamentów w pierwszej połowie było i nad nimi trzeba popracować.
15.06.2026 15:17
1
Zaklepać jeszcze Browna i będziemy mieli bardzo dobre otwarcie okienka transferowego.
15.06.2026 14:22
Ponoć Arsenal zaczął już rozmowy z nim, a według innych źródeł Mourinho bardzo chce go mieć w Realu.
14.06.2026 23:05
4
Czekamy na oficjalne potwierdzenie dwóch transferów!
14.06.2026 23:02
1
@FCB4ever2014 Gorzej od Leroya tam nie zagra, choć zgadzam się, że to nie jego optymalna pozycja.
14.06.2026 21:10
1
Rozpoczęcie z wysokiego C. Miało być strzelanko, więc było. Brawo, drużyna! Brawo, Julian! 👏 Pełna dominacja w drugiej połowie. Trzeba wyciągnąć wnioski (Sané jako joker na ostatnie minuty, w jego miejsce Havertz, a na szpicy Undav) i wyeliminować brak koncentracji, który pojawiał się momentami.
14.06.2026 21:05
1
Havertz! 7:1! 😁
14.06.2026 20:52
2
Undav z asystą, a teraz i z golem!
14.06.2026 20:41
1
Fajnie, że i Leon sobie pogra i to obok Pavlovicia.
Ostatnio Bayern i Tottenham pojawiają się w co drugich plotkach dotyczących jakiegoś niezłego zawodnika 😉 Na plotkach się skończy.
26.06.2026 17:33
Powodzenia, panowie! Pora się wziąć w garść!
26.06.2026 17:32
Gratulacje, "Lucho"!
26.06.2026 12:45
Opierdziel się należy. Obudzić się, panowie!
26.06.2026 12:45
150 milionów euro! Manchester City bije rekord transferowy Premier League.
transfery.info/aktualnosci/150-milionow-euro-manchester-city-bije-rekord-transferowy-premier-league/275987
26.06.2026 00:10
Bardzo słaby mecz Niemców, którzy tak naprawdę nic nie musieli. Nie wróży to dobrze. Szkoda, że niezła passa zwycięstw została przerwana. Niektóre rozwiązania Juliana są dziwaczne. Jednak największy problem to taki, że piłkarze są kompletnie bez formy. Nie przychodzi mi to łatwo pisać, ale taki Pavlović czy Musiala w obecnej dyspozycji nie mieliby prawa bytu, gdyby tę kadrę prowadził Klopp. Zasłużone zwycięstwo Ekwadoru, brawo.
Ktoś niżej wspomniał, że lepiej wyglądała kadra za Flicka. Chyba nie oglądało się lub nie pamięta się, jak wyglądały spotkania z Liechtensteinem (we wrześniu), Węgrami, Omanem, Kolumbią, Japonią, Ukrainą i można tak wymieniać dalej.
26.06.2026 00:02
A miał iść do Portugalii i po raz pierwszy w karierze zagrać w rodzimej lidze.
25.06.2026 21:45
Po ponad dziesięciu latach przygoda Patrika Schicka w reprezentacji Czech dobiegła końca. Po nieudanym w wykonaniu naszych południowych sąsiadów mundialu 30-latek postanowił skupić się wyłącznie na zmaganiach klubowych.
transfery.info/aktualnosci/sensacja-30-letnia-gwiazda-reprezentacji-czech-konczy-kariere-oficjalnie/275977
25.06.2026 21:42
Zatem czekamy tylko na oficjalne potwierdzenie ze strony klubu 🙂
25.06.2026 20:51
Undav wejdzie w drugiej połowie i zrobi swoje. Po co zmieniać coś, co działa dobrze? 😜 Chociaż chętnie zobaczyłbym, jak sobie poradziłby od początku spotkania Woltemade i/lub Beier.
Czekamy na oficjalne potwierdzenie transferu Browna!
25.06.2026 20:49
Bilety zostaną sprzedane jak ciepłe bułeczki.
25.06.2026 15:03
Ewidentnie Szwajcarzy byli zaskoczeni 😉
25.06.2026 15:01
Drugiego września zaczniemy ponowny marsz po Puchar.
25.06.2026 09:23
"Ładnie" Korea pograła... 😤
25.06.2026 06:59
Saibari przychodzi, więc zainteresowanie Bayernu Vlahoviciem skończyło się, o ile jakieś było.
25.06.2026 00:50
Saibari z kolejnym golem.
25.06.2026 00:47
Brawo, Chorwaci, chociaż nie było łatwo! To nie ta sama ekipa, co choćby ta sprzed czterech lat. Z Ghaną nie będzie łatwo, ale życzę awansu.
24.06.2026 14:25
Niezłe zamieszanie z tym Olise się zrobiło. Jestem pewien, że zostanie w Bayernie i wypełni kontrakt, ale trzeba się przyzwyczaić, że jego nazwisko będzie pojawiało się w mediach codziennie. To lato będzie naprawdę gorące w doniesienia i plotki...
24.06.2026 14:22
Warto próbować i wprowadzać nowe rozwiązania!
24.06.2026 00:10
Brawo, Ghańczycy! 👏
24.06.2026 00:09
Bez wątpienia przydałby się nam, ale jakoś trudno uwierzyć w taki transfer.
23.06.2026 19:09
W Katalonii to wstydu nie mają.
23.06.2026 19:04
Po awans!
23.06.2026 15:04
Lubię ten folklor i otoczkę wokół afrykańskiego futbolu. Niemniej żadna klątwa nie zatrzyma Harry'ego 😉
23.06.2026 14:53
Wszyscy tacy spokojni i wyluzowani, tylko kibice jakoś nie do końca 🙃
23.06.2026 12:08
Gleison Bremer cieszy się zainteresowaniem Bayernu Monachium oraz Tottenhamu Hotspur. Obrońca jest jednak bardzo zadowolony z pobytu w Juventusie. [Gianluca Di Marzio]
23.06.2026 12:06
Trzeba trochę uporządkować kadrę i niektórych pożegnać. Normalna kolej rzeczy.
23.06.2026 12:04
Jak pojawi się oficjalne potwierdzenie, to dopiero będę spokojny.
23.06.2026 12:02
Gra Urbiga może się podobać. Nauki od samego profesora mu służą. Oby w nowym sezonie grał częściej.
22.06.2026 20:00
Wyjaśniła się przyszłość Martína Demichelisa. W poniedziałek ogłoszono, że Argentyńczyk przejmie stery w RB Lipsk.
transfery.info/aktualnosci/oficjalnie-martin-demichelis-wraca-do-niemiec-obejmie-zespol-z-bundesligi/275711
22.06.2026 19:57
Bardzo dobrze. Po rekordy i trofea, Marie!
22.06.2026 17:00
Bardzo dobrze, nie ma, na co czekać! Oby rozmowy zakończyły się pozytywnie, a Harry przedłużył kontrakt.
22.06.2026 16:55
Wciąż czekamy na dwie oficjalki.
22.06.2026 15:27
Interesujący młody piłkarz z potencjałem, ale wolałbym kogoś o bardziej defensywnym usposobieniu.
22.06.2026 15:26
Krok po kroku i zobaczymy, dokąd to zaprowadzi.
21.06.2026 23:04
Brawo, Irańczycy! 👏 Świetny występ Alirezy Beiranvanda.
21.06.2026 23:02
Oby Bayernowi udało się przedłużyć kontrakt z Olise jeszcze w tym roku.
21.06.2026 15:00
Król jest jeden! Po kolejne rekordy i sukcesy, "Manu"!
21.06.2026 14:58
Ogłaszać tego Browna, panowie, bo zaczynam się niecierpliwić 😜Saibariego też przydałoby się, ale on podobno zostanie ogłoszony w lipcu.
21.06.2026 10:44
Brawa za grę do końca, odwrócenie wyniku i wywalczenie awansu! Kolejny krok wykonany, krok – trzeba przyznać – ważny. Myślę, że Nagelsmann wie, co robi, wpuszczając Undava jako dżokera. Szkoda, że jest uparty co do stawiania na Leroya. Poza tym podoba się mi ekspresja Juliana – to, jak żyje meczem, jak reaguje.
Powodzenia, panowie, w kolejnym meczu!
21.06.2026 10:41
Dzielne Curaçao 👏
21.06.2026 05:49
Brawo, Niemcy! Brawo, Undav! Brawo za jedyną słuszną zmianę, Julian! Jedenaste zwycięstwo z rzędu! 👏💪
21.06.2026 00:03
Jest i Leon!
20.06.2026 23:48
Undav!!! Niesamowity joker!!!
20.06.2026 23:31
Oby zmiany pomogły!
20.06.2026 23:23
Według transfermarkt Brown na prawej obronie zagrał jedynie dwa mecze.
20.06.2026 22:58
Musi być suszarka w szatni. Gra za wolna, zbyt schematyczna, przewidywalna (jak kilkukrotnie Bayernu w tym sezonie…). Pavlović przestawiany w środku. Jamal musi dać więcej. Wszystko pchane środkiem, tak się nie da. Undav na boisko. Pobudka i do roboty!
20.06.2026 22:53
Oby nic poważnego ze Schlotterbeckiem.
20.06.2026 22:15
Niezły sparing przed rozpoczęciem nowego sezonu.
20.06.2026 19:16
Nie ma porozumienia i nie będzie. Olise zostaje w Bayernie, choć spekulacje nie skończą się. Oby udało się przedłużyć kontrakt z Michaelem jeszcze w tym roku.
20.06.2026 19:12
Oby tak samo błyszczał po przyjściu do Bayernu. Cieszy, że Saibari jest elastyczny w ataku i poszerza nasze opcje w ofensywie.
20.06.2026 13:24
Universidad de Chile wygrało swoje ostatnie spotkanie z O’Higgins, jednak po meczu nikt nie rozmawiał o wyniku. Uwaga wszystkich skupiła się na dramatycznych wydarzeniach z udziałem trenera Fernando Gago, który prosto ze stadionu trafił do szpitala.
transfery.info/aktualnosci/zawal-fernando-gago-zaczelo-sie-na-konferencji-wideo/275540
20.06.2026 13:23
Mam nadzieję, że Jamal dzisiaj będzie czarował!
20.06.2026 12:01
Granice rozsądku już dawno zostały przekroczone, lepiej i taniej nie będzie.
20.06.2026 12:01
Miejmy nadzieję, że Bayern niedługo ogłosi pozyskanie Browna i Saibariego. Potem trzeba będzie sprzedać, nim kupimy następnych zawodników.
19.06.2026 19:13
Witamy i życzymy satysfakcji oraz sukcesów!
19.06.2026 19:11
Brawo, Meksykanie! Szkoda Kima i jego drużyny, ale przy tak słabych Czechach i RPA "Wojownicy Taegeuk" wyjdą z grupy.
19.06.2026 14:33
Real może szykować nawet 500 milionów. Tacy piłkarze jak Olise trafiają się rzadko. Zatem takich piłkarzy się nie sprzedaje, bo zastąpić ich jest bardzo trudno (czasami jest to wręcz niemożliwe). Jestem pewny, że w klubie mają tego świadomość.
19.06.2026 14:31
Oby wkrótce osiągnięto porozumienie i Brown został oficjalnie naszym piłkarzem.
18.06.2026 20:52
Przedłużenie kontraktów z Kane'm i Olise to obowiązek.
18.06.2026 20:47
Oby udało się sprzedać każdego z wymienionych w artykule.
18.06.2026 17:16
Juventus, jak w zasadzie wszyscy inni, interesują się wieloma zawodnikami. Dopóki nie dojdzie do rozmów, tak szczerze, to nie ma, o czym mówić. Czekamy więc na konkrety.
18.06.2026 17:14
Czekamy!
17.06.2026 19:55
@Danie1 Ponoć miał prowokować i prowadzić nieprzyjemne dyskusje z Wernerem, głośno narzekać na decyzje personalne i sposób prowadzenia drużyny przez młodego trenera. A Werner punktował lepiej od Juliana, wprowadził Lipsk z powrotem do Ligi Mistrzów.
17.06.2026 19:53
Niech rozwijają się prawidłowo!
17.06.2026 19:24
Werner zwolniony z Lipska. Klopp krecią robotę wykonuje.
17.06.2026 19:23
Takich piłkarzy się nie sprzedaje. Oby Bayernowi udało się przedłużyć kontrakt z Olise jeszcze w tym roku.
17.06.2026 15:01
@Reeken89 A niech się ślinią, tylko tyle im pozostaje 😉
17.06.2026 14:59
Nie jest i nie będzie. Zostają tylko marzenia 😉
17.06.2026 14:19
Super słowa! 👏 W Bayernie Olise ma wszystko, czego mu potrzeba.
17.06.2026 14:18
Jedyna słuszna ścieżka. Trzeba nieco uporządkować kadrę. Czekamy też na oficjalne potwierdzenia transferów Browna i Saibariego.
17.06.2026 14:14
Nasze władze już raz dały do zrozumienia, co sądzą o sprzedaży Olise. Nie trzeba powtarzać. Jednak bujdy nadal będą się pojawiały. Może są jeszcze jacyś naiwni, którzy uwierzą w te rewelacje 😉
17.06.2026 14:13
Nadal czekamy na oficjalne potwierdzenia obu transferów!
16.06.2026 22:33
Mbappé strzelił, więc panowie w studiu już zadowoleni 😛
16.06.2026 22:31
W swoich drużynach młodzieżowych również mamy utalentowanych chłopaków.
16.06.2026 22:27
Mielcarski: "Nie ma możliwości, żeby sędzia nie wskazał na jedenastkę", a Boras o tym, że Francja zaraz się ucieszy. No to patrzcie 😅
16.06.2026 22:26
Już dawno podziękowaliśmy. Niech się inni biją.
16.06.2026 16:36
Krok po kroku. Robić swoje, eliminować mankamenty i zobaczymy, dokąd to zaprowadzi. Powodzenia!
16.06.2026 16:34
Krok po kroku. Oby w następnym meczu Jamal też zrobił swoje!
16.06.2026 16:33
Kloppowi ewidentnie się nudzi. Palemka odbija. Może zamiast łazić po studiach telewizyjnych i innych mediach, zajmie się porządnie robotą dla Lipska albo znajdzie sobie jakieś hobby.
16.06.2026 16:32
Dawać go już do nas!
15.06.2026 23:03
Szkoda, że "Faraonowie" nie zdołali wygrać, Belgia nic ciekawego nie pokazała.
15.06.2026 23:02
To musi być nasz nowy piłkarz!
15.06.2026 20:00
Brawa dla dzielnych Kabowerdeńczyków! 👏
15.06.2026 19:57
Po przyjściu Saibariego Bayern raczej nie będzie szukał skrzydłowego. Marokańczyk może grać na skrzydle. Może swoją szansę otrzyma również Ibrahimović.
15.06.2026 18:36
Po kolejne rekordy, "Manu"! Dużo zdrowia i powodów do zadowolenia!
15.06.2026 18:30
Brawo, panowie! Oby tak dalej! Krok po kroku robić swoje i zobaczymy, dokąd to zaprowadzi. Parę mankamentów w pierwszej połowie było i nad nimi trzeba popracować.
15.06.2026 15:17
Zaklepać jeszcze Browna i będziemy mieli bardzo dobre otwarcie okienka transferowego.
15.06.2026 14:22
Ponoć Arsenal zaczął już rozmowy z nim, a według innych źródeł Mourinho bardzo chce go mieć w Realu.
14.06.2026 23:05
Czekamy na oficjalne potwierdzenie dwóch transferów!
14.06.2026 23:02
@FCB4ever2014 Gorzej od Leroya tam nie zagra, choć zgadzam się, że to nie jego optymalna pozycja.
14.06.2026 21:10
Rozpoczęcie z wysokiego C. Miało być strzelanko, więc było. Brawo, drużyna! Brawo, Julian! 👏 Pełna dominacja w drugiej połowie. Trzeba wyciągnąć wnioski (Sané jako joker na ostatnie minuty, w jego miejsce Havertz, a na szpicy Undav) i wyeliminować brak koncentracji, który pojawiał się momentami.
14.06.2026 21:05
Havertz! 7:1! 😁
14.06.2026 20:52
Undav z asystą, a teraz i z golem!
14.06.2026 20:41
Fajnie, że i Leon sobie pogra i to obok Pavlovicia.
14.06.2026 20:37
I Kazka "Nie mam własnego zdania" 😅
14.06.2026 20:35
Brown! 🤩
14.06.2026 20:32
Lepiej, żeby to Jamal odpoczął.
14.06.2026 20:30
Jeszcze trzeba Kane'a dorzucić 😜
14.06.2026 20:29
Dzięki, Jamal, i brawa za gola!
14.06.2026 20:27