DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: vaterland Strona 40

Wynik korzystny i dodatkowo sprawia że Ukraina nie ma szans wyjsć z grupy co jest dodatkowym bonusem, dodatkowo zanosi się na awans moich dwóch ulubionych reprezentacji, obecny układ tabeli jest sprawiedliwy i liczę na zachowanie statusu quo

17.06.2016 14:24

To brak pokory, ktory owszem, uszedł by płazem gdyby ta pewność siebie pokrywała się z dyspozycją i aktualną formą. Boisko zweryfikowało, teraz te słowa będą brzmieć śmiesznie, na niemieckich portalach już śmieją się kibice z tego że ci Niemcy o których mu chodziło to podrzędni piłkarze Bundesligi, bo DFB to za wysokie progi

17.06.2016 14:21

@ipiotrw skoro masz problem z przeczytaniem tekstu z 3 przedstawionymi słowami to niezbyt dobrze świadczy o twoim poziomie rozumowania ale cóż, nie każdy opanował czytanie tekstu na poziomie elementarza. Tak czy inaczej zabawne są twoje ataki ad personam na każdego kto atakuje polskiego napastnika. Ale czego spodziewać się po kibicu z AD 2015

17.06.2016 07:04

Nie lubie takiej buty, teraz się ośmieszył, bo kiedy przyszła kluczowa część sezonu w Bayernie i reprezentacji, nie pokazuje zbyt wiele, oczywiście nie ma prawa nikt oczekiwać od napastnika ciagłego strzelania ale takie wypowiedzi są niebezpieczne bo tak jak teraz łatwo można je odbić.

17.06.2016 00:45

Pisanie w niełatwym, obcym dla mnie języku polskim, przy ze wszechmiar przeszkadzającym czynniku jakim jest autokorekty w telefonie nie jest proste na tym urządzeniu. Jednak 3 autopoprawki nie wypaczają merytorycznej treści, chyba że ktos nie potrafi czytać ze zrozumieniem

16.06.2016 08:57

Trzymajcie mnie... Lewandowski nie schodzi poniżej poziomu? Jego gra nie jest równa, teraz miał bardzo dobry sezon, a szczególnie jego początek, jednak współrzędnie sezonie zawodził, nie był kluczowym zawodnikiem. Dodatkowo nie wierze żeby utrzymał się na poziomie Ibry do takiego wieku, niestety dzięki ich gakaktyka, gdyby Zlatan był młodszy, Bayern oddałby Lewandowskiego skoro chce odejść i kontraktował Szweda

15.06.2016 23:10

Neuer swoją postawą daje każdej drużynie w której gra większy margines błędu, często ratuje sytuacje w kluczowych momentach i naprawia kardynalne błędy defensywy. DFB ma najlepszego bramkarza i napastnika w postaci Mullera, może doczekamy się upragnionego 4 tytułu. Mam woelką nadzieje, bo w klubowej piłce ponownie nie zatriumfowała niemiecka filozofia.

12.06.2016 05:03

Za rok sprzedamy za lepszą kase

06.06.2016 00:06

Nie ma czym się martwić, DFB wygra grupę w cuglach. Oby wszyscy byli gotowi na fazę pucharową!

04.06.2016 23:43

Tak jak powiedział Scholl, Lewandowski jeszcze nie zrobił w Bayernie nic aby zostać filarem i legendą zespołu. Miał raptem jeden dobry sezon. Jak dla mnie jego transfer (za rok, niech poczeka bo to Bayern dyktuje warunki) byłby genialnym ruchem, duża kwota odstępnego i dodatkowo sprzedaż zawodnika ktory zbliża się do momentu w karierze, kiedy będzie słabszy nie lepszy

03.06.2016 11:37

Jakby nie patrzeć wiele tych przesłanek (nie identycznie) spełniło Atletico. To że aby wygrać trzeba strzelić bramki i nie stracić odpowiedniej ilości nie jest wielkim odkryciem, natomiast styl przegranej jest zbliżony

29.05.2016 14:52

Odnoszę wrażenie że Atletico spotkało to samo co nad w meczu z nimi. Przegrali przez błąd arbitra (spalony prawie niemożliwy do zauważenia ale jednak),nie strzelili karnego, a zaskoczyli ładną piłką, przez większość czasu przeważali i zabrakło jedynie wykończenia. Football nie jest sprawiedliwy, wygrywa zdecydowanie słabszy

29.05.2016 13:34

Zgadzam się. Lewandowski nie jest niezbędny, na tej pozycji Bayern rotuje stosunkowo często, odchodzili tak samo dobrzy, a nawet lepsi napastnicy i nie traciliśmy jakości. Przy ogólnej fascynacji tym zawodnikiem transfer nie jest złą opcją, jest szansa na naprawdę duże pieniądze które można wykorzystać na niewspółmiernie większe wzmocnienie klubu. Do tego nie ma sensu kierować się sentymentem, jest to najemnik co nie jest absolutnie zarzutem, nie gra też w DFB. Poza tym to może byc ostatnia szansa na takie pieniądze, bo wkracza w ten wiek w ktorym (chyba że jest się Messim, Ronaldo albo Robery) traci się na jakości, do tego to był pierwszy i nie wiadomo czy nie ostatni, naprawdę dobry sezon zawodnika z 9 u nas. Mam nadzieje że zarząd będzie kalkulował pragmatycznie

28.05.2016 05:50

Przy całym szacunku dla KHR, człowiek tej klasy nie ma prawa rak się wypowiadać. Mario do czasu swojej kontuzji był ważnym elementem Bayernu, a jego pierwszy sezon nie był wcale gorszy od sezonu np Lewandowskiego ktory grał wtedy przeciętnie, a dostawał zaufanie od klubu. Spisywanie na straty piłkarza tak wyczekiwanego, wychwalanego i do tego reprezentanta Niemiec, budzi zdziwienie szczególnie podkopywanie go przed euro kiedy dyspozycja Mario jest kluczowa dla sukcesu DFB, klub ma prawo nie chcieć zawodnika ale trzeba zachować odpowiednią formę przekazu i przyzwoitość... Zwłaszcza jesli dotyczy to reprezentanta kraju

26.05.2016 05:10

Emocje biorą teraz gore, na podsumowania przyjdzie czas ale co można zauważyć teraz to wielki postęp drużyny Guardioli i muszę to mowić mimo goryczy porażki. Gra Bayernu (mimo że często jest nudna i zakłada ciagle klepanie) niewątpliwie się poprawiła. Ten orogres widać po tym że guardiola zaczal dostosowywać taktykę do drużyn z którymi gramy. Guardiola wycofał się też z błędów w ustawieniu, Lahm powrócił na bok i znoiwu wymiata, jego wejścia rozwalały dzisiaj defensywę przeciwnika. Bayern stał się też dojrzalszym zespołem, po 5:0 z realem byliśmy martwi, wtedy w Monachium kiedy nas grozili jedynym ktory walczył do końca był Robben No i kibice... Dziś jest inaczej, pokazaliśmy że potrafimy odkuć się w meczu z Juve i prawie odrobić stratę z Madrytu... Mówcie co chcecie ale zespół pokazał charakter którego u "wczesnego Gusrdioli" nie było. Owszem pozostaje niedosyt ale w przeciwieństwie do większości "prawdziwych" kibiców Bayernu którzy przyszli po 2013 albo po transferze Lewego, ja pamietam czasy kiedy nawet gra w LM była niemożliwa, koedy dostawaliśmy baty w BL i marzyliśmy l tym żeby odzyskać paterę, nie tylko z ràk BVB ale i wczesniej. To tyle, mimo że nie podoba mi się każdy pomysł Guardioli to potrafie docenić poziom na jaki nas niewątpliwie wprowadził i na ktorym nas utrzymał, regularna walka o finał jest niemożliwa dla większości zespołów, stanowimy non stop top 3 światowej piłki, a liga mistrzów przyjdzie, przyjdzue nawet wtedy kiedy "kibice" o nas zapomną, czekałem ponad dekadę mogę czekać kolejny rok bo wiem że ukochany puchar wróci w koncu do domu. Dzisiaj zabrakło głownie szczęścia, a wiadomo że ono jest konieczne do ostatecznego triumfu. Mia San mia!

04.05.2016 05:04

Tytuł mocno tendencyjny, przypominam że na ławce też był Götze który ostatnio grywał lepiej od tego piłkarza

14.04.2016 01:40

@shreek słowo "kibic" jest terminem który ma znaczenie absolutne i wyjątkowe. To zawsze odróżniało Bayern od innych wielkich europejskich marek że kibice wraz z drużyną tworzyli cos wyjątkowego, nie chce używać wielkich słów ale najbardziej pasuje mi tutaj rodzina. Tryplet przyciągnął nam wielu zwolenników, a w Polsce doszedł transfer RL. Wielu z nas objawiało się napływu ludzi którzy jeszcze kilka lat temu pluli na naszych, złych szkopow, ,pokonywanych przez "polską Borussie". Taki "kibic" jest i bedzie elementem obcym, chcialbys patrzeć na ludzi którzy po kolejnym transferze RL będą równie gorliwie cieszyć się z bramek nam strzelonych? Nie wykluczam nikogo, zwracam jednak uwagę jak może zdezawuować się termin kibica danej drużyny, kilka lat temu na ulicy byłem w dniu meczu jednym z nielicznych w naszym trykocie, a koszulki Bayernu były czasem niedostępne nawet w głównych sklepach adidasa. Nie chciałbym żeby ludzie kibicujący Baternowi od dekad, podobnie jak wielu prawdziwych kibiców BVB byli postrzegani jak sezonowy, których zalew przytłacza tych prawdziwych z sercem w kolorach bawarskiej szachownicy.

08.04.2016 05:15

Czekam na komentarze "kibiców" którzy jeszcze w 2013 kibicowali BVB że Robbena trzeba wywalić, bo chory cały czas, a i do Roberta nie podaje!!!1111

07.04.2016 14:37

Coś czuje że trafimy City i tego by chciał, w hrupie (poza meczami o pietruszkę) zawsze radziliśmy sobie z nimi, Wofsburgowi życzę Benfiki chociaz czuje że czeka ich ciężkie losowanie, jakaś Barcelons

18.03.2016 00:48

Gorsza dyspozycja Alaby jest też spowodowana tym Że nie gra na jednej ze swoich ulubionych pozycji, ma mało swobody w ofensywie której potrzebuje, liczę że po powrocie Javiego i Boa, Akaba wróci na bok i będzie dodawal dynamiki na skrzydle, bo tam znaczy dla nas najwiecej.

18.03.2016 00:44

@fcbayerniak, a w tej bajce o Gusrdioli były jednorożce?

03.02.2016 01:40

Akurat nie wiem czy ten wyciek jest pewny, brak pasków adidasa jest mało prawdopodobny, chyba ze to grafika koncepcyjna. Ogólnie Bayern ma bardzo ładne wzory co rok. Czekam na powrót pasów czerwono- białych, w pionie albo poziomie. Starsze stroje z poprzednich sezonów z takim wzorem były moimi ulubionymi :)

27.12.2015 04:00

Nie rozumiem tego że większość nie odróżnia stażu na stronie od stażu w kibicowaniu. Ja ma długo przed założeniem konta jeździłem na mecze Bayernu, a na stronie sie nie musiałem udzielać (bo komentuje 2- 3 razy w sezonie) i konto założyłem bo chciałem wtedy odnieść sie do tego co piszą inni fani pod jednym- kontrowersyjnym wątkiem.

27.12.2015 03:54

Niestety mimo zalet Thiago jest on transferem który w ogólnym rozrachunku nie wychodzi na plus. Odejście Kroosa było strata której ten zawodnik nie zrekompensował, nie tylko z powodu kontuzji, Toni był zawodnikiem duzo bardziej pewnym, który nie miewał spadków formy. Dodatkowo grał dla DFB co jest tez jego wielka zaletą.

21.11.2015 14:37

Ok widać jacy z was "kibice", krytyka Robbena niczym nieuzasadniona , dopóki nie dostał kontuzji był motorem ataku, a w zeszłym sezonie miał tyle bramek co Lewandowski nie grając przez duża cześć sezonu. O ile Lewandiwski to piłkarz klasy światowej to Robben to niedościgniony jak dotąd wzór i legenda która nadalwnosi do zespołu tyle samo do zespołu ile wcześniej, na tej stronie widzę zalew kibiców Roberta, a nie Bayernu, on musi jeszcze dużo udowodnić

20.10.2015 14:34

Lewandowski nie jest skuteczny, a jest napastnikiem, technicznie gra dobrze ale nie jest to ten sam piłkarz co w BVB, gdyby w meczach z np Barceloną czy Augsburgiem ostatnio, koncertowo nie marnował setek oceniał bym go inaczej, od napastnika oczekuje się wielu elementów ale też skuteczności której p Lewandowski nie prezentuje

16.09.2015 21:25

Nie ma co się użalać... Guardiola kieruje się swoimi sympatiami przy doborze składu. Może i Kroos się wypalił ale nikt nie dał mu szansy, Lewandowski który od początku swojej gry w Monachium zagrał dosłownie kilka dobrych w pełnym tego słowa znaczeniu meczy, dostaje szansę zawsze, nie twierdzę że sluszne byłoby go skreślać ale ewidentnie widać tu na czym polega polityka personalna Guardioli. Potrzeba nie tylko graczy dobrych jak właśnie Lewandowski ale graczy genialnych jak Robben czy Muller którzy sami potrafią zmienić obraz meczu, bez Arjena nie ma szans na finał

14.09.2015 23:38

kapitanem? Może niech najpierw ten "Nieiec" zacznie śpiewać hymn, swojej ojczyzny... Nie przeszkadza mi że gra dla DFB, to reprezentacji się opłaca ale kapitanem powinna być osoba która prezentuje niemieckie wartości, nie tylko dobrze kopie

03.12.2014 14:07

Najbardziej aktywnym graczem był Robben, również Muller zasłużył na tego rodzaju wyróżnienie. Wiadomo że takie 11 są "umowne" ale akurat brak Robbena jest dość dziwny

03.11.2014 14:18

To jest chore że Rummenigge za swój PREZENT musi zapłacić, nie rozumiecie tego? Człowiek ktory całe życie HARUJE i za to zbiera laury jest obrabiany przez własną ojczyznę, to jest chory świat. Nie rozumiem tych ignorantów którzy mówią że Karl zrobił coś złego, ludzie nie widzicie absurdu? Płacić za to że dlostało się prezent? Popatrzcie w jakich nienormalnych czasach żyjemy...

24.09.2013 00:25

Dobrze powiedziane, jak w zeszlym sezonie...

17.08.2013 18:25

Ja jadę, mój bilet (cena 60 euro) na półfinały.

22.06.2013 00:32

Brawo! Lewego trzeba zgnoić, bo gasarbeiterowi poprzewracało się w głowie.

12.06.2013 08:13

Tfu Lewandowski w świętej koszulce Bayernu?! Koszulce Khana, Effenbegra, Beckenbauera? To są żarty, to jest profanacja. Oby ten zły sen się skończył, nie chcę Lewego w Bayernie

28.05.2013 21:50

Widać że Arjen jest w dobrym nastroju :) FCB

28.05.2013 21:38

To jest żałosne... Ta saga z Lewym pokazuje jak nisko upadły polskie media. Lewandowski w najlepszym razie będzie drugim napastnikiem, a najprawdopodobniej trzecim. Skoro Gomez (tormachine!) przegrał z Mandzu, to jakim cudem miał by wygrać lewy? On nawet nie był nigdy królem strzelców... Mam nadzieję że BVB zablokuje ten tranfser, bo nie chcę widzieć robercika w świętej koszulce Beckenbauera, Gerda czy Effenberga

27.05.2013 20:35

Bayern to klub w 100% niemiecki, Bayern uosabia potęgę Vaterlandu i niemieckiej piłki, muszą w nim dominować Niemcy żeby podkreślać to skąd ten klub się wywodzi. Nie może być tak że większość piłkarzy w czasie inauguracji bundesligi nie zaśpiewa dumnego hymnu "einigkeit und recht und freiheit! "

30.01.2013 01:30

W moim sercu tylko Bayern i DFB, Polska niech sobie gra, życzę im dobrze, ale do momentu kiedy na drodze spotkają Niemców, tam będzie tylko jeden faworyt. Niemcy Mistrzami Europy!

Tak jak powiedział @kapral: Deutschland Deutschland über alles!!!!!

30.05.2012 16:49

pozdrowienia dla kibiców realu z CH Targówek w Warszawie :D ich reakcje były przezabawne

26.04.2012 01:05

Skoro Chelsea jest w stanie pokonać Barcelonę to dlaczego Bayern miał by nie wyeliminować Realu? Zwycięstwo jest nasze, zespół musi tylko w to uwierzyć i grać konsekwentnie. Tylko Bayern!

25.04.2012 15:43

Są jacyś kibice z Warszawy?

25.04.2012 15:41