DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Abzyrl Strona 53

@Marienplatz doskonałe podsumowanie. Jedyne co by mogło poprawić obecną sytuację to jak najszybsze zapewnienie sobie Nagelsmanna i transfer Neuhausa + młodego PERSPEKTYWICZNEGO zmiennika dla Roberta. Aż się serce raduje gdy się widzi takiego zaledwie 18-letniego Musialę, który już teraz robi taką robotę. To jest właśnie nastawienie Barcelony, która znowuż idzie w odwrotną stronę gdyż za bardzo wręcz opiera się na młodych wychowankach (obecnie). Ale jak wygląda La Masia a jak nasze szkółki. Nie chcę wylewać już kolejnych wader wszystkiego co najgorsze na Hasanka ale to jest wina DYREKTORA SPORTOWEGO, nikogo innego tylko jego. Gdybyśmy mieli choć w połowie taką szkółkę jak Barca/Chelsea/Man United lub Real to byłoby rewelacyjnie. Szkoda gadać a i tak znajdą się nadal tacy, którzy bronią Hasana krytykując Flicka...to trzeba chyba nie mieć oczu i nie łączyć prostych faktów.
#MiaSanMia

17.04.2021 23:46

Mistrzu Lotharze głupio mi to powiedzieć gdyż pod pierwszym postem tego typu wątpiłem w twoje słowa ale teraz gdy Flick już oficjalnie o tym powiedział to muszę powiedzieć jedno proste PRZEPRASZAM. I każdy z użytkowników, którzy tak się śmiali z Mattheusa że zwariował, świr "niech się leczy" POWINIEN napisać to samo. Ogromna strata z tym Flickiem. Jego następca będzie miał piekielnie trudne zadanie bo z reguły zazwyczaj następca jest porównywany do swojego poprzednika. Ja mimo wszystko wierzę, że będzie dobrze ale jedynie że będzie dobrze, bo czasy Flicka już nie wrócą. A co do owego następcy to tak jak mówi legenda FCB, jedyny sensowny i słuszny kandydat na to stanowisko to Julian Nagelsmann. Przyszły sezon najpewniej pokaże czy to dalej Julek czy już faktycznie dojrzał i stał się Julianem.
#MiaSanMia

17.04.2021 23:35

@Marienplatz szkoda słów...a jeszcze ostatnio wszyscy się śmiali z Lothara że oszalał, ale ja po prostu myślę, że on już wtedy wiedział...Flick przez najbliższe lata będzie miał spokój, prowadząc kadrę nie będzie się musiał użerać z Hasanami i innymi Ulimi...ale żal mi najbardziej tak naprawdę tego Kalle bo on liczył na to, że Flick zostanie a KHR będzie mógł spokojnie odejść w czasach świetności a tymczasem koleżka Uli ze swoim "niezastąpionym" przydupasem pieskiem Hasankiem zrujnowali wszystko. Przygotując się do obecnego sezonu skąpiono nawet na transfer Dest i przyszedł sam szrot (no może poza twoim "ulubieńcem" ostatnio czyli Czupasem) i skutki tego są wyraźnie widoczne. Skutki ich obecnych działań mogą być makabryczne i obym teraz nie krakał ale z takim podejściem to już wielkim, wręcz ogromnym sukcesem będzie Bundesliga. Mam nadzieję, że się mylę ale skutki ostatniego zimowego okna przewidziałem doskonale...to przygnębiające wiedząc że każdy klub w Europie dałby sobie zabrać dużo pieniędzy za takiego trenera...cóż wygrał wszystko i mimo to odejdzie, żenada zarządzie, żenada. Zawiodłem się srogo na was :((((

17.04.2021 23:19

@GuteSpiele ty na poważnie? Chyba Ci się pomyliła data...dziś nie 1 kwietnia....
Nawet z Nagelsmannem nie wygramy LM bo KADRA, tak KADRA jest tak dziurawa przez skąpstwo zarządu + dyrektora sportowego, który absolutnie się nie nadaje na to stanowisko...Ty chyba w cuda wierzysz....
Ach szkoda słów

17.04.2021 23:08

No to żegnaj Hansi! Żegnaj dobry wyniku w przyszłorocznej lidze mistrzów. Żegnaj jeden z najlepszych okresów w historii FCB. Tak, czasy Flicka to już powoli historia bo taki piesek Hasanek i jego pan Uli teraz będą wszystkim rządzić a wszystkie trofea z taką ławką i skąpstwem pójdą w cholere z każdym innym trenerem. Żegnaj przyszłoroczna bezpieczna victorio w Bundeslidze. Żegnajcie piękne czasy zwycięstw FCB. Czyli jednak...dla zarządu nie liczą się wyniki tylko zaoszczędzone pieniądze. Smutno patrzeć jak odchodzi taki trener a właściwie Taki Trener...wkrótce też odchodzi razem z nim Kalle. Śpieszmy się kochać Bayern bo tak szybko odchodzi...
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-17 23:06:43

@Marienplatz no to mamy koniec pewnej epoki razem z końcem tego sezonu. Odchodzi Flick, odchodzi Kalle, może jeszcze Hasan wpadnie ze swoim nieomylnym bogiem Ulim na pomysł sprzedaży Lewego...ach nie mam słów...tragedia na naszych oczach się dzieje. Nawet jak przyjdzie Nagelsmann (w co szczerze wątpię bo zarząd to takie skończone korporacyjne sknery, że będą nawet na tym chcieli zaoszczędzić) to nie będą już takie czasy. Kalle chciał odejść zostawiając klub w solidnej dyspozycji...no i co z tego wyszło....

17.04.2021 23:00

O kur*a....no co jak co ale to jest wiadomość dnia! No to chyba trzeba już oficjalnie czekać na Nagelsmanna.
Dzięki za wszystko Hans, jesteś WIELKI, naprawdę! Jeden z najlepszych trenerów FCB w historii klubu.
#MiaSanMia

17.04.2021 21:53

@KingWizard patrząc na dzisiejszy występ środka pola to co raz bardziej wypatruję wiadomości i liczę na przyjście Neuhausa...a Kimmich ostatnio jest bardzo nieswój...jakby nie potrafił totalnie grać w piłkę bez Leona obok. Mam nadzieję, że się ogarnie bo Bayer Leverkusen już tuż, tuż!
#MiaSanMia

17.04.2021 17:43

Jak dla mnie Musiala MOTM! Poziomem ewentualnie bliski był Lucas, który kolejny raz pokazuje jak wielką parodią na ŚO jest Alaba. Oby ten uraz Francuza nie był poważny. Ważne 3 punkty na wyjeździe!!
#MiaSanMia

17.04.2021 17:41

@diablo wiesz może, kiedy pojawi się możliwość oceny za dzisiejszy mecz? Już nie mogę się doczekać tej "6" dla Sane...Musiala za to 1 absolutnie.
#MiaSanMia

17.04.2021 17:31

Oby z Lucasem nic poważnego...
Razem z Musialą nasi dwaj najlepsi zawodnicy dzisiaj!!!
Za to Sane, Coman i Alaba to dzisiaj tragedia....szczególnie Sane
#MiaSanMia

17.04.2021 17:27

Sędzia KONIEC!
#MiaSanMia

17.04.2021 17:26

@dzojko ja bym raczej zadał pytanie "czy widzieliście Alabe zainteresowanego grą ostatnimi czasy?" bo chęci do gry to u niego nie widać :(
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-17 17:25:32

Tylko nie Lucas...no to by była tragedia

17.04.2021 17:24

Utrzymajmy to i będzie rewelacyjnie!
Lucas kolejny raz TOP TOP!!
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-17 17:22:13

Czupas jak blisko!

17.04.2021 17:21

To jest niepojęte, że to Sane na 10 na koszulce a nie Musiala...bo grali dzisiaj zupełnie odwrotnie do swoich numerów.
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-17 17:20:24

Ma 10 na*

17.04.2021 17:19

Wreszcie ta tragedia dnia dzisiejszego zeszła z boiska....dramat,dramat i jeszcze raz DRAMAT. Tak ocenię grę Sane dzisiaj.
#MiaSanMia

17.04.2021 17:17

@dzojko tu się zgodzę...Alaba ma dzisiaj totalne 0 kreatywności na środku pola...
Lucas za to kolejny mecz TOP!
#MiaSanMia

17.04.2021 17:09

@dzordan dlatego tak bardzo przydałby się nam ten Neuhaus od przyszłego sezonu. Właśnie dlatego, że gdy Goretzka pauzuje to nie ma kto grać na środku :///
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-17 17:08:23

80 minuta meczu
Wolfsburg 3 zmiany a u nas zaledwie jedna...to tylko pokazuje jaką kadrą dysponujemy obecnie :/

17.04.2021 17:05

No to skrzydła możemy sobie wsadzić...nie będzie hat-tricka :(
Dlaczego schodzi gość który strzelił 2 bramki a typ który nic nam nie dał, totalnie nic od początku spotkania (Sane) zostaje? Tragedia...obyśmy teraz już nic nie stracili bo nie będzie miał kto strzelać.
#MiaSanMia

17.04.2021 17:03

@dzordan też to zauważyłem że brak Leona jest WYRAŹNY.
#MiaSanMia

17.04.2021 17:00

Może niech wejdzie Coman za Sane bo żeby zagrać gorzej od niego to by się musiał naprawdę przyłożyć...
#MiaSanMia

17.04.2021 16:57

@Murphy123 nie trzeba słów...wystarczy wystawić ocenę "6" po meczu :)
#MiaSanMia

17.04.2021 16:54

Co ten Hasan się tak drze? Może sam wejdzie na boisko...trzeba było myśleć jak się robiło transfery a nie teraz krzyczeć na prawo i lewo.
#MiaSanMia

17.04.2021 16:52

@KingWizard święte słowa! Lucas kolejny mecz TOP jak na razie!
#MiaSanMia

17.04.2021 16:51

Robi się nieciekawie :/
Znowu nasza obrona dostarcza emocji...jak nie mam w ogóle pretensji do Lucasa tak reszta...echhhh Upamecano weź się szybciej wyrwij z tego Lipska bo i tak już Bundesligi nie wygracie...
No dobrze wierzmy dalej w hat-tricka Jamala!
#MiaSanMia

17.04.2021 16:48

@bayern1987dwa masz rację że Serge'owi zdarzy się czasem słaby mecz/dyspozycja. Obecnie ma kwarantannę ale to co dzisiaj gra Sane...ręce można załamywać jedynie. Po drugiej stronie boiska z to rewelacyjnie!!
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-17 16:37:22

Po drugiej stronie *za to rewelacyjnie!!
I zapomniałem dodać, że Sane gra cały czas na poziomie, który u Serge'a jest tym tragicznym.

17.04.2021 16:35

@ares079 a gdzie w tym zestawieniu dzisiejszy MOTM jak na razie - Musiala? Oraz transfer Neuhausa?
To są istotne nazwiska, które naprawdę potrafią bardzo wiele (co dzisiaj z wielką radością widzę :)
#MiaSanMia

17.04.2021 16:28

A tyle było przed meczem gadania, że Wolfsburg taki solidny i siebie, rzadko traci bramki a tu 18-letni Musiala wbija im 2 brameczki do tego ulubieniec @Marienplatz Czupas również z bramą ;)
#MiaSanMia

17.04.2021 16:26

@ares079 to prawda! Młody zdecydowanie zasługuje na hat-tricka w tym meczu. Najlepszy z naszych bez wątpienia jak na razie!
Nota 1 ode mnie póki co pewna dla Niego!
#MiaSanMia

17.04.2021 16:23

@bayern1987dwa nie powiesz mi chyba że Gnabry grał taki piach jak Sane w ostatnich kilku meczach! Gnabry bronił się golami, które zazwyczaj były bardzo istotne a Sane nie dość że strzela od Niemca znacznie rzadziej to jeszcze ilość strat piłki i nieudanych zwodów u niego jest przerażająca!
#MiaSanMia

17.04.2021 16:20

WOW! Jestem w szoku. Przed meczem napisałem że rozum mówi remis a serce zwycięstwo i gol Musiali haha! Niemożliwy jest ten chłopak! Dawaj po kolejną młody magiku! On musi grać częściej, tak jak Lucas, po prostu MUSI a nie drewno Sane/Coman...jakbyśmy grali skrzydłami Musiala/Gnabry!
Jedziemy z wilczkami a Lewy może patrzeć spokojnie bo cudo z sezonu 15/16 nie jest potrzebne gdy gra Musiala! Jak na razie dla mnie to ocena 1 dla młodego!
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-17 16:17:06

3:1 do przerwy na wyjeździe i 2 gole naszego WonderKida...biorę w ciemno!!

17.04.2021 16:14

Rozum mówi remis a serce zwycięstwo i gol Musiali. I czego tu słuchać? ;)
#MiaSanMia

17.04.2021 15:07

Zobaczymy co pokaże nasz młody talent z nr 42 na koszulce. Bardzo na niego liczę a to właśnie w takich spotkaniach ma ogromną szansę pokazać klasę a swoich krytyków wywalić za drzwi. Na pewno każdy z kibiców FCB chętnie by dzisiaj zobaczył tą "eMkę" pokazywaną do kamery! Aż sobie dzisiaj obejrzałem ten słynny spektakl z sezonu 15/16, poezja...
#MiaSanMia

17.04.2021 14:59

Oby Flick został jak najdłużej. Na zwolnienie Hasanka raczej nie ma co liczyć a sprowadzanie Nagelsmanna nie gwarantuje trzymania poziomu bo jednak Flick ulepił prawdziwego potwora do wygrywania mimo, że wcale nie miał najlepszych materiałów do tego. Oddawanie takiego trenera może się skończyć tragedią lub w najlepszym przypadku powrotem "złotych" czasów Kovaca. Drogi zarządzie, ogarnijcie się proszę tam na górze!!
#MiaSanMia

17.04.2021 14:53

Alaba na środku obrony...oby mnie nie doprowadził do zawału swoimi "popisowymi zagraniami"
Musiala musi wejść jak najszybciej bo meczem z Unionem pokazał technikę, zaangażowanie w grę i genialną świeżość! Liczę dzisiaj na taką zmianę! Fajnie by było kolejny raz zobaczyć tą "eMkę" pokazywaną do kamery :)
#MiaSanMia

17.04.2021 14:45

Redakcja dając post pod tytułem "sytuacja kadrowa przed meczem z..." zawsze umieszcza zdjęcie Tolisso, który akurat za każdym razem jakimś przypadkiem jest kontuzjowany/niedysponowany...taki dziwny zbieg okoliczności ;)
#MiaSanMia

17.04.2021 11:42

@Arkady142 Puig to dobry zawodnik. Główna przeszkodą w tym transferze jest to, że Riqui to wychowanek Barcy co powoduje że raczej nie liczyłbym na możliwość zakupu za wspomniane 20 mln a raczej coś koło 30 jak nie więcej. Poza tym Barcelona jest w kryzysie finansowym i nie łatwo będzie z nimi coś ugrać. Za takie pieniądze to już lepiej postarać się o Neuhausa bo jest ograny w Bundeslidze, do tego jest Niemcem i jest jednak troszkę lepszy od Riqui'ego. Ale zgodzę się że to byłby ciekawy transfer tyle że szanse na niego nie są za duże.
#MiaSanMia

16.04.2021 14:08

@Gladius masz rację, że duet Lucas-Upa będzie znacznie lepszy pod względem jakościowym od duetu Alaba-Boa ale tutaj bardziej chyba chodzi o oburzenie SPOSOBEM poinformowania Boatenga o rezygnacji z niego na przyszły sezon...
Jeżeli historia z przekazaniem tej informacji tuż przed meczem z P$G jest prawdziwa to Hasan kolejny raz zachował się jak amator i o to jest cała burza z tego co widzę.
#MiaSanMia

16.04.2021 12:50

Jeżeli rekord Gerda nie zostanie pobity w tym roku to chyba już nigdy Robertowi się nie uda go pobić (ja jednak po cichu wierzę, że Lewy da radę ale będzie potwornie ciężko).
#MiaSanMia

16.04.2021 12:36

Nie potrafię zrozumieć dlaczego w środku obrony gra ktoś kto jest już po sesji pożegnalnej i nie potrafi grać na tej pozycji a zawodnik który ratował nie raz wynik z P$G w drugim meczu i grał jak totalna klasa światowa siądzie sobie na ławce. Chyba, że ten uraz poważniejszy...oby nie...
To już wolę Javiego zobaczyć na ŚO bo przynajmniej nie będzie takich katastrofalnych błędów.
#MiaSanMia

16.04.2021 12:28

Jak Javi'ego i Boatenga trochę szkoda tak Alaba zachował się obrzydliwie i niech leci do Madrytu.
Jednak za ich osiągnięcia w barwach FCB mimo wszystko należy im się ogromny szacunek.
Czyli tak, przyjdzie Upamecano na środek obrony, Richards na lewą obronę a co z środkiem pola? Będzie ten Neuhaus? Byłoby super, bo pomimo sporych kosztów młody Niemiec jest warty takich pieniędzy.
#MiaSanMia

16.04.2021 12:19

"Czasem trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny" i z tym was zostawię.
#MiaSanMia

16.04.2021 12:14

Tom na pewno wykonuje kawał dobrej roboty!
Ciekawe czy znajdzie jakiś wielki talent na bramkę bo Manu wiecznie grał nie będzie a Nubel się chyba trochę pogubił (mam nadzieję, że on się otrząśnie bo za ileś lat, jak Manu skończy karierę będzie miał naprawdę dużo roboty).
#MiaSanMia

16.04.2021 12:09

TZ zgłupiało?????? Lucas jedynie 3...no błagam...żenada a Pavard też 3 no komuś się coś wyraźnie pomyliło.
On grał całą drugą połowę z bólem żeber (słowa Flicka) a mimo to nie wpuścili z Manu i Boa ani jednego gola. Nie rozumiem kryteriów wyboru tych ocen...
#MiaSanMia

16.04.2021 12:04

Zgadzam się z @Edmund bo dobrze nakreślił całą sytuację. Może przesadziłem i Alaba faktycznie daje radę w środku pola ale na środek obrony się nie nadaje. A Upamecano w meczu z nami (1:0 gol Goretzki) był najlepszym obrońcą Lipska i urotował swój zespół kilka razy od straty gola, wybijał wrzutki (dostał też najwyższe oceny od wszystkich portali a to o czymś świadczy), w meczu z Liverpoolem faktycznie nikt nie błyszczał z RB ale obydwa gole stracili po błędach Mukiele a Upamecano mógł tylko patrzeć jak Salah wpada do ich bramki. Co do Camvanigi to sam zawodnik musi się zgodzić na transfer a on po prostu ni chce do nas przejść i trzeba to zrozumieć. Liczę, że pieniądze na Neuhausa jednak się znajdą, poza tym Tolisso jest obserwowany przez Juve a nikt go już w FCB nie chce i do tego Cuisance na pewno już nie wróci na AA. Jeżeli nie Neuhaus to jest jeszcze opcja wyjęcia Zakarii (20 mln bo kończy mu się kontrakt) co może jednak być niezwykle trudne 1. przez dyrektora sportowego jakiego posiadamy w klubie 2. przez ilość zainteresowanych klubów Szwajcarem. Ja liczę jednak, że się uda załatwić klasowego środkowego pomocnika.
#MiaSanMia

16.04.2021 11:56

@Globin23 weź mnie nie rozśmieszaj, że Alaba to świetny zawodnik. Może jeszcze napiszesz, że Sarr to transfer dekady...
Austriak jak gra to widać wyraźnie, że głową jest już gdzie indziej (najpewniej w Madrycie).
Alaba BYŁ solidnym zawodnikiem ale powtarzam BYŁ. Kiedy grał na LO kilka dobrych lat temu pod Franck'iem to faktycznie grał bardzo solidnie ale gdy gra na środku obrony to zazwyczaj kończy się to jakąś gafą jak nie tragedią (pierwszy mecz z P$G, 1 i 3 bramka...zostawił krycie Mbappe i odpadliśmy z LM). Dobrze, że odchodzi z tego klubu...bo jak dla kogoś ważniejsze są pieniądze niż piłka to powinien się poważnie zastanowić nad tym co robi. Nawet gdy zdarzy mu się grać w środku pola to widać wyraźny regres w jakości. Źle że za darmo ale dobrze, że w ogóle. A przytoczony Upamecano przy nim to niesamowity defensor...
#MiaSanMia

15.04.2021 21:39

Pep, będę wam kibicował w półfinale. Moim zdaniem City w tym roku naprawdę zasługuje na ten puchar. Nigdy go jeszcze nie zdobyli, nie znają smaku tego zwycięstwa więc niech poznają!
I rozwalcie tych symulantów z P$G żebym miał czym oko pocieszyć w tegorocznej LM. Niech sobie popłaczą aroganckie panienki z Paryża.
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-15 20:10:47

*oko nacieszyć...ach ta autokorekta :/

15.04.2021 20:09

Piłkarz przez duże P!
Wczoraj Kimmich był mocno wycofany i grał jakby mu właśnie brakowało tego starszego "brata" ;)
#MiaSanMia

14.04.2021 22:58

"Choć Salihamidzic ceni bardzo wysoko pracę Juliana, to innego zdania jest Rummenigge, który sądzi, że młody niemiecki trener potrzebuje jeszcze czasu i doświadczenia, aby przejąć tak wielki klub jak FCB"
Nie mówię że Nagelsmann jest zły, wręcz przeciwnie to bardzo dobry trener ale czy Bośniak po raz kolejny chce zrobić coś na przekór KHR, a zgodnie ze swoim panem - Ulim? Poza tym HALO Nagelsmann ma wpisaną klauzulę odejścia w kontrakcie z RB i od dawna się o tym trąbi.
To dobry trener ale nie na JUŻ.
#MiaSanMia

14.04.2021 19:48

Ciekawe ile z tych pieniędzy dostanie przydupas Hasanek za wypełnienie swojej roboty...czyli podkładanie kolejnych i kolejnych kłód Flickowi. Ten koleś jak dla mnie jest skończony i powinien już się żegnać z zespołem. Mam nadzieję, że chociaż na Neuhausa wystarczy z tej kwoty. Chociaż z tą żałosną parodią dyrektora sportowego to może być różnie. Oby jednak wystarczyło.
#MiaSanMia

14.04.2021 19:41

To prawda...Czupas zrobił co mógł. 2 gole w dwumeczu to nie jest nic!
#MiaSanMia

14.04.2021 11:57

Przedstawię całą sytuację poprzez małą historyjkę:
Sezon 19/20 - przychodzi Flick do piaskownicy zwanej klubem Bayern. Otrzymuje używane wiaderka i inne łopatki do lepienia zamku z piasku. Hasan sprytny dostawca tego piasku myślał, że sprowadzając tańszą wersję piasku utrudni pracę budowniczemu. Jednak Flick ze swoim genialnym pomysłem tworzy ogromny zamek i każdy (no może poza Owenem "ekspertem") jest pod ogromnym wrażenie jego umiejętności.
Sezon 20/21 - "sprytny" Hasan widząc sukcesy zdolnego Hansiego stara się podłożyć mu jeszcze kolejne kłody pod nogi. Przywozi całą wywrotkę najgorszego piasku jaki tylko mógł znaleźć i który był dostępny. Flick widząc tyle beznadziejnego piasku próbuje go w jakikolwiek sposób użyć ale spostrzega że ten piasek zupełnie się nie klei. W takiej sytuacji mając do dyspozycji znacznie mniej dobrego piasku i otrzymane uszkodzone złamane grabki stara się powtórzyć osiągnięcie sprzed roku ale w pewnym momencie przychodzi Bośniak i bezczelnie rozdeptuje jedną z wież zamku Hansiego (sytuacja z Boatengiem). Hansiemu kończy się czas a jego praca nie jest już tak widowiskowa jak przed rokiem a zamek zdewastowany brakiem odpowiedniego piasku i uszkodzeniami konstrukcji w końcu rozpada się na części (kontuzje). Zdenerwowany budowniczy próbuje wszelkich metod na odbudowę ale przez brak odpowiedniego piasku i zniszczone podstawy jego zamek przegrywa w konkursie na najlepszy i najsolidniejszy zamek (wczoraj).
Jaki z tego morał? Hasan OUT a Uli niech się trzyma z daleka od transferów.
#MiaSanMia

14.04.2021 11:32

Niech się tak nie cieszą bo Bayern był naprawdę mocno okrojony a City ma ogromną ławkę i jak przejdą BVB to będzie oklep dla Paryżan. I fakt z tego kadru wyglądało to trochę arogancko ale media zrobią wszystko żeby to tak wyglądało. Swoją drogą zrobię coś co zdarza się bardzo rzadko czyli zgodzę się z Neymarem (?!) bo Kimmich tyle wykrzykiwał tyle rozgadywał a na boisku pokazał się jakby był tylko "młodszym bratem" Leona i bez niego nie potrafił sobie poradzić.
#MiaSanMia

14.04.2021 10:40

Gdyby Lucas w pierwszym meczu grał na ŚO to spokojnie byłby awans. Główni winni braku awansu to oczywiście ALABA ("kto by się spodziewał") i Hasan bo w kluczowym momencie nie było kogo wpuścić z ławki. Szkoda tego dwumeczu ale już nie mogę się doczekać kiedy gwiazdeczki z P$G dostaną srogi oklep od City. Mam tylko nadzieję, że zarząd widzi kto popełnił kluczowe momenty i to Hasan wyleci a Flick zostanie.
#MiaSanMia

14.04.2021 10:13

Za co Kimmich otrzymał 2???? Lucas jak dla mniej zupełnie zasłużył na 1 bo czyścił wszystko co się tylko dało...pomyślcie co by było gdyby w pierwszym meczu też grał na ŚO!
Alaba tragedia w ogóle szkoda słów na niego...na żadnej pozycji nie potrafi zrobić nic pożytecznego dla zespołu, dobrze że odchodzi...byle dalej. Kiedyś jak jeszcze grał po Ribberym to był zupełnie innym piłkarzem. Coman też się nie popisał, Sane mnie szczerze rozczarował. Muller troszeczkę zbyt surowo potraktowany bo on przynajmniej coś robił w przeciwieństwie do tej tragedii - Alaby. Musiala dobra zmiana tylko widać u niego jeszcze brak doświadczenia mimo ogromnych umiejętności technicznych.
#MiaSanMia

14.04.2021 10:05

Zgadzam się z @tapczan. Neymara można nielubić, umiejętności ma naprawdę nieziemskie ale Lucas co z nim wczoraj robił to była poezja...kilka razy wyczyścił go jak młodszego kolegę z podwórka. Natomiast te symulki graczy P$G były wręcz obrzydliwe! Paredes, Navas i oczywiście Neymar. Źle się patrzy na coś takiego i nie lubię tego najbardziej w tym sporcie. Navas zabrał tym swoim udawaniem co najmniej minutę w doliczonym czasie a Paredes to się wrecz śmiał nam w twarz grając na czasu. Osobiście bardzo nie lubię takich sytuacji, nieważne czy robi to ktoś z P$G czy z FCB bo na to się nie da patrzeć. Liga angielska by zweryfikowała takich symulantów dogłębnie. A co do podniecania się tym, że teraz P$G to właściwie wygrało LM to ja czekam z niecierpliwością na szybki oklep od City. Wspaniale by się to oglądało. Może Guardiola to nie Flick ale ma przynajmniej ławkę do dyspozycji.
#MiaSanMia

14.04.2021 09:50

@Raqulius masz na myśli Floriana Neuhausa do środka pola, prawda?
#MiaSanMia

14.04.2021 00:37

@DaveHead oby Ci ta koszulka dostarczyła wiele radości. Na nowy sezon przyjdzie Upa i będzie ogień!
#MiaSanMia

14.04.2021 00:33

Oj Leon...gdybyś Ty dzisiaj zagrał...i ogarnął twojego kolegę z nr 6 bo wyglądał na kompletnie zagubionego :(((
Zdecydowanie brakowało Cię na boisku!
#MiaSanMia

14.04.2021 00:28

Jak można dać Lucasowi i Manu inną ocenę niż 1 za ten mecz? To co Lucas robił z Neymarem to była jakaś poezja gry obronnej. Nad skrzydłami nie będę się pastwił bo każdy wie jak to wyglądało natomiast Kimmich chyba zawiódł mnie najbardziej :(( tyle wykrzykiwał przed meczem a boisko zweryfikowało go dzisiaj zdecydowanie...rzadko jestem rozczarowany grą tego zawodnika ale dzisiaj brak Leona był dla niego aż nadto widoczny...
#MiaSanMia

14.04.2021 00:25

@AdiFantasti dokładnie to chciałem napisać więc tego nie napiszę po raz drugi ;)
Ogromnie liczę na Floriana bo więcej raczej nie będzie :/
#MiaSanMia

13.04.2021 23:40

Wierzyłem do ostatnich sekund ale cóż...taki jest sport. Lucas nasz najlepszy zawodnik dzisiaj! Navas oszust zabrał nam co najmniej minutę w doliczonym czasie tą swoją symulką...
Chętnie zobaczę jak P$G zbiera srogi wpier*ol w półfinale bo za dzisiejsze liczne symulki nurka i innych to im się należy. Dobrej nocy!
#MiaSanMia

13.04.2021 23:37

@kicek to prawda ale Lucas był dzisiaj naszym najlepszym zawodnikiem!
#MiaSanMia

13.04.2021 23:30

Szkoda trochę tego meczu ale cieszę się że walczyliśmy do końca. Lucas Profesor!
Mam pytanie...czy będzie się gdzieś dało ocenić chłopaków za dzisiejszy mecz?
Dobrej nocy!
#MiaSanMia

13.04.2021 23:27

@Fari słyszałeś o kimś takim jak Jamal Musiala?
Jeżeli nie to źle to o tobie świadczy na tej stronie.
#MiaSanMia

13.04.2021 23:12

@Arkady142 w punkt! Lucas grał dzisiaj rewelacyjnie, Manu też pokazywał klasę w kilku momentach. Nic tylko powiedzieć głośno i wyraźnie: ALABA OUT!
#MiaSanMia

13.04.2021 23:11

No cóż odpadamy ale walczyliśmy. Jak dla mnie Lucas MOTM z naszej drużyny...chłop robił dzisiaj Neymara jak młodszego kolegę z podwórka i pokazał mu gdzie jego miejsce. Brakło Roberta ale mimo tego Czupas na duży plus a Sane i przede wszystkim COMAN dzisiaj tragedia...
Ale nie ma się co martwić P$G gra taki szrot plus Navas który oszust grał na czas w doliczonym czasie więc dostaną srogo od kogoś z dwójki City/BVB. Mbappe wygląda jakby chciał jak najszybciej zmykać do Realu i z dala od Neymara który dzisiaj grał fatalnie...
Szkoda że Leon był poza kadrą...hmm nie wiem kto w tym roku wygra UCL ale na pewno będzie ciekawie. Panowie z taką ławką jaką dzisiaj mieliśmy i z ilością kontuzji to ja naprawdę jestem z chłopaków dumny bo walczyli do końca. Lucas już teraz powinien zostać na ŚO do końca sezonu i to on nadaje się na lidera defensywy a nie księciunio z myślami w Madrycie.
Dzisiejszym występem tylko to potwierdził. Brawo!
#MiaSanMia

13.04.2021 23:06

Jak dla mnie to już lepiej by było gdyby młody, utalentowany Musiala grał z Kimmichem w środku pola a nie ta parodia zawodnika...ale cóż wierzę w geniusz taktyczny Hansiego i chęć zwycięstwa u naszych :)
Do boju FCB! Po awans!
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-13 20:16:27

Szkoda, że Leon poza kadrą...mógłby wiele zmienić :(

13.04.2021 20:15

Czy ja dobrze widzę, że nie ma księciunia w podstawie?????
Niemożliwe...
No Panowie...bez takiej kłody pod nogami to już musicie sobie poradzić!
#MiaSanMia

13.04.2021 18:07

Tak @Edmund kierunek czeski wydaje się być bardzo dobry. Jest tam jeden zawodnik, którego kojarzę, on jest chyba z Pragi - Hlozek, tyle że on już chyba jest na tyle znany, że kosztowałby sporo....ale w końcu ma ok. 18 lat i już wygląda dobrze. Jest też Wirtz z Bayeru jeszcze młodszy od Hlozka ale to by były już zupełnie kosmiczne pieniądze poza tym nie wiadomo czy to nie byłby kolejny "udany" transfer jak Havertz. A tak z innej strony to szkoda że Musiala nie jest 9 bo problem rozwiązałby się sam. Hmm może w kampusie albo w tych drużynach szkolących młodych zawodników znajdzie się ktoś na 9. Gdybyśmy mieli taką szkółkę juniorów jak Chelsea, Barca albo Man U :((((
Tu musisz się zgodzić, że to są błędy w pracy Hasana. Ciekawe jak ta cała sytuacja się skończy....
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-13 18:03:52

A Neuhaus to nie "priorytet" tylko rzeczywiście PRIORYTET ;)

13.04.2021 18:03

@Shuko oczywiście, że Lucas popełnia błędy ale Alaba przy nim wygląda jak junior! 2 bramki Mbappe to znaczne błedy przede wszystkim właśnie ALABY (oczywiście Manu przy pierwszej też się nie popisał) a Lucas owszem złapał żółtą kartkę ale czyśćił też błedy właśnie ALABY. Jak dla mnie dobrze, że Austriak odchodzi po tym sezonie i zgadzam się z opinią @Murphy123.
@Edmund nie chcę żeby to zabrzmiało nie miło ale chyba już każdy od dłuższego czasu widzi, że w klubie brakuje zmiennika Roberta. Oczywiście jest nasz kochany Czupas ale no niestety też ma swój wiek a rolę Roberta wypełnia w max 40%. Przydałby się porządny zmiennik (fajnie gdyby był w miarę młody ale nie musi) na 9. Dlatego w nadchodzącym oknie:
1. Przede wszystkim Florian Neuhaus (ewentualnie Zakaria)
2. Ktoś poważny na szpicę do rezerwy (Czupas może zostać, bo jako 3 opcja jest naprawdę ok) jakiś czas temu były plotki o Hoppe z Schalke ale to może być kolejny Arp.
#MiaSanMia

13.04.2021 17:42

Dobrze, że już niedługo wróci...co mecz widać brak Roberta aleee oby dzisiaj Czupas udowodnił, że potrafi strzelać bo jego największy fan ostatnimi czasy czyli @Marienplatz ;) już się nie może doczekać.
#MiaSanMia

13.04.2021 14:44

Jeżeli Alaba będzie grał z dala od środka obrony to na pewno będę spokojniejszy ;)
Jak dla mnie to on by mógł w ogóle nie grać...do niczego się już nie nadaje
#MiaSanMia

13.04.2021 14:39

Najpierw to zaklepmy transfer Neuhausa a później dopiero gadajmy o takich rzeczach. Wbrew pozorom Bayern jest w bardzo dobrym miejscu pod względem finansowym, z perspektywy niektórych klubów to wręcz w genialnym położeniu. Wiadomo, że kadra kuleje ale jak mawia powiedzenie "z pustego to nawet Salomon nie naleje" albo bardziej dla nas "bez zawodników (i ławki z sensownymi zmiennikami) to nawet Flick ma problemy". Najpierw trzeba naprawić sytuację KADROWĄ bo finansowo jest u nas dobrze.
#MiaSanMia

13.04.2021 14:35

Polecam wpuścić Roberta po przerwie na wynik 1:0 dla Wolfsburga ;)
Może być ciekawie :)
#MiaSanMia

13.04.2021 10:04

@bayern1987dwa też ciekawi mnie czy Roca w końcu odpali ale niedawno był artykuł o tym, że ma kontuzję dlatego może jest pomijany. Mam podobne zdanie co @Murphy123. Jak najdalej trzymać tego Alabe i oby grał Leon! Będzie dobrze! Musi być! Trzeba wierzyć!
#MiaSanMia

12.04.2021 16:35

Chciałbym zobaczyć minę Francuzika gdyby Robert jednak był na ławce w Paryżu. Nagle by przestał być taki pewny awansu i zyskałby potrzebnej mu pokory.
#MiaSanMia

12.04.2021 16:28

Nie ma cudów ale też nie jest tragedia...jest ok :) Trzymam kciuki za zwycięstwo dzisiaj. Min. 2 bramki przewagi! Jamal będzie na ławce w razie czego? Był bardzo aktywny w meczu z Unionem.
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-12 10:59:02

eeee jutro zwycięstwo ;)
literówka ;)

12.04.2021 10:58

Szkoda, że on nie gra regularniej bo to hamuje rozwój u takiego zawodnika i jeszcze te kontuzje go prześladują. Moim zdaniem powinien zagrać cały sezon może w FCB II a gdy trzeba to wskakiwać wyżej bo przynajmniej łapałby minuty.
#MiaSanMia

12.04.2021 10:46

No wiesz @Marienplatz na tej stronie jest jeszcze kilku nieugiętych wyznawców nieomylnego boga Hasana ;) ale takich ludzi nie zmienisz...nawet mając twarde argumenty.
#MiaSanMia

12.04.2021 10:40

@Marienplatz przekonamy się...
#MiaSanMia

12.04.2021 10:36

I oby Phonzie jutro też pokazał klasę!
#MiaSanMia

12.04.2021 10:33

Poszedłem za głosem serca i nie ważne czy obstawianie wyjdzie, najważniejsze żeby nasi awansowali!
#MiaSanMia

12.04.2021 10:29

Zgadzam się z @Marienplatz ale kogoś z dwójki Neuhaus/Zakaria MUSIMY mieć na nowy sezon bo to gołym okiem widać jakie są braki w środku pola gdy nie gra choćby jeden z pary Goretzka/Kimmich a oni nie mogą grać cały sezon bez przerwy. Ja oczywiście jestem za opcją nr 1 co wiedzą już chyba wszyscy na tej stronie. To właśnie powinien być nasz PRIORYTET na nadchodzące okno transferowe. SOLIDNY środkowy pomocnik na którego warto wydać trochę więcej a nie kupowanie w ostatniej chwili na siłę pełno zawodników "żeby było, żeby Flick nie miał o co się wykłócać". Mam nadzieję, że Kahn odbędzie rozmowy z jedną jak i DRUGĄ stroną tego "konfliktu" i będzie wreszcie spokój.
#MiaSanMia

12.04.2021 10:13

@Arkady142 mój wpis nie miał na celu obrazić wszystkich użytkowników opowiadających się za opcją Camvaniga/Zakaria/Wijnaldum itd. tylko bardzo pozytywnie się zaskoczyłem tak dużym poparciem opcji Neuhausa więc to było bardziej skierowane to tej strony...jednak rozumiem twoje zaniepokojenie bo mogło to źle zabrzmieć czytając to od tej strony. Jeżeli piszesz o transferech Zakarii i Neuhausa na raz to po prostu musisz zrozumieć, że zarząd w Bayernie zrobi najpewniej jeden transfer do środka pola gdyż tacy po prostu są (i żeby nie zabrzmiało to jak krytyka wobec nich). Tak jak w ich mniemaniu sprowadzenie Upamecano ma załatać dziurę po odejściu Alaby, Boatenga i Javiego (i tu możesz stwierdzić "zaraz, zaraz przecież przychodzi Richards na LO więc na środku będzie grał Lucas, Upamecano i Sule w przyszłym sezonie" i ok masz rację) ale mam wrażenie, że to po prostu za mało...
Ktoś może stwierdzić, że jestem pesymistą ale ja jedynie patrzę na obecny sezon i duże kłopoty związane z kontuzjami plus środkowi obrońcy znacznie częściej łapią żółte/czerwone kartki co dodatkowo może wykruszyć kilka nazwisk w ważnych meczach. Fakt, zgadzam się, że transfer Zakarii byłby dobry (mała cena, dobra jakość) ale nie chcę też wierzyć w to, żeby Gladbach było na tyle głupie żeby nam oddać swoich 2 kluczowych zawodników. Jeżeli przyjdzie Neuhaus to nie liczyłbym na Zarakię a jeżeli kupimy Szwajcara to nie oddadzą nam młodego Niemca a z tej dwójki znacznie bardziej wolę transfer Neuhausa.
#MiaSanMia

12.04.2021 09:58

Ja tam jeszcze wierzę w chłopaków. Dopóki sędzia nie zagwiżdże po raz ostatni w Paryżu to wszystko może się wydarzyć! Wszyscy muszą jednak zagrać na 110% swoich możliwości i wznieść się na wyżyny umiejętności!
#MiaSanMia

12.04.2021 09:44

No no, Panowie! Bardzo się cieszę, że mamy tylu inteligentnych użytkowników! @Matilegolas to kolejny z nich! Myślałem, że większość była za transferem Zakarii/Camvanigii a tu proszę. Jestem naprawdę miło zaskoczony tym faktem! Tylko Florian!
#MiaSanMia

11.04.2021 22:48

@hoven Neuhaus jest o niebo lepszą opcją. Nie dość, że znacznie młodszy, na pewno nie będzie chciał zarabiać aż tak dużo to do tego jeszcze tak jak mówi @Marpa Florek to Bawarczyk!
#MiaSanMia

11.04.2021 22:15

Święte słowa @tapczan. Kolejny użytkownik na tej stronie, który gada z sensem :)
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-11 21:36:38

@marpa również. Zgadzam się w 100%. To jest jedyny transfer, którego konkretnie wymagam od zarządu w lato.

11.04.2021 21:35

No i popatrz @Edmund jak chcesz to potrafisz dobrze mówić ;)))
Za ten transfer Hasan w moich oczach może się naprawdę mocno zrehabilitować a pewnie nie tylko u mnie tak by to wyglądało. Nawet w aktualnych meczach widać jak ogromnie brakuje nam takiego zawodnika. Sytuacja Gladbach jest w tym sezonie na tyle nieciekawa (i oby tak zostało), że Neuhaus niemal na pewno odejdzie jeżeli jest ambity (a na takiego zdecydowanie wygląda) dodatkowo trener Rose odchodzi do BVB. Moim zdaniem ten zawodnik jest za dobry na Gladbach i musimy go brać póki duże kluby jeszcze się po niego nie zbiegły. Manewr typu Upamecano byłby mile widziany :)
#MiaSanMia

Edytowano : 2021-04-11 21:27:31

P. S. Zapomniałem dodać, że nawet w krytycznej sytuacji Kimmich może wrócić na PO w razie tego transferu a Florian z Leonem grali by pod Tomkiem i też by funkcjonowało.

11.04.2021 21:25

Nawet nie wiecie jak bardzo zadowoliła mnie końcówka tego postu! Niedawno pojawił się artykuł że Bayern zrezygnował z Floriana ale widzę, że i mam ogromne nadzieje co do transferu tego chłopaka. Nie wiem czy wiecie ale jego rodzice są zagorzałymi fanami FCB, jego agent to ziomek ludzi z naszego zarządu więc chyba lepszej opcji już nie będzie. Trzymam kciuki!
Czytałem też doniesienia o możliwym wyjęciu Zakarii za 20 baniek ale jeżeli City wykazuje wyraźne zainteresowanie to chyba nie ma sensu, szczególnie że młody Niemiec jest chyba (poprawcie jeżeli się mylę) bardziej uniwersalny w środku pola a Zakaria lepiej się czuje typowo na ŚPD i ŚO. Poza tym Szwajcar miał okropną kontuzję i nie wiadomo czy dobrze ją wyleczył :////
#MiaSanMia

11.04.2021 20:33

Rozumiem @Edmund to oczywiste, że grając raz na jakiś czas forma nie jest za wysoka i nie zamierzam tutaj krytykować ani ciebie ani Roki ale z całym szacunkiem ten chłopak jest chyba trochę za słaby na Bayern i wydaję mi się, że za szybko zdecydował się na transfer do wielkiego klubu. Cóż, mogę jedynie mieć nadzieję, że w przyszłym sezonie już się zaaklimatyzuje i będzie grał lepiej. Inaczej sprzedaż raczej wskazana :/
A Florian musi być nasz nie ważne co by się stało. Moim zdaniem powinien już być nr 1 na naszej liście transferowej na lato (może uda się za mniej niż ta klauzula ale nawet jeśli, to lepiej wydać 40 mln na solidnego zawodnika niż męczyć się z zawodnikiem na poziomie Sarr wyżebrane pieniądze)
#MiaSanMia

11.04.2021 20:24

@Piter1985 za poważnie pieniądze można się ZASTANOWIĆ. Ciekawe ile by zaproponowali? (wiem braki kadrowe u nas itp. ale jak miałby nie grać to szkoda go)
Też dobrze pisze @AdiFantasti bo na prawej obronie nie jest u nas najlepiej.
#MiaSanMia

11.04.2021 20:15

@Edmund dlatego ja cały czas trąbie o tym, że musimy i to MUSIMY kupić SOLIDNEGO środkowego pomocnika - najlepiej Neuhausa właśnie. Jeżeli Roca i Tolisso częściej są kontuzjowani niż zdrowi a jak już grają to widać ogromny regres (i tego nie możesz zaprzeczyć) w jakości naszego środka pola to po prostu trzeba tą właśnie pozycję wzmocnić a zanim znowu zaczniesz pisać o tym że Roca super transfer i w ogóle na plus to się najpierw zastanów. Bayern nie może liczyć w obecnych czasach (pandemia) że trafią na kolejnego Goretzkę (mam na myśl młodego perspektywicznego gracza za darmo) to są w dużym błędzie....a jeżeli ktoś twierdzi że te 40 mln (a może ugrać się mniej bo MGladbach jest w d...) to dużo to chyba nigdy Floriana nie widział w żadnej akcji.
I proszę się nie oburzać bo tak to po prostu wygląda a ja nie zamierzam pod kolejnym postem dociekać czy to jest czy nie jest wina Hasana, osobiście mam to w poważaniu bo ważniejsze jest aby kadra była dobra i szeroka a nie głupie kłótnie, wulgaryzmy i wylewanie wiadra pomyj na jedną czy drugą stronę konfliktu. Dziękuję
#MiaSanMia

11.04.2021 20:06

Dokładnie @Piter1985! Bez wiary w zwycięstwo to nie ma sensu nawet wychodzić na boisko!
#MiaSanMia

11.04.2021 12:17

Trochę szkoda tego meczu...ale mam nadzieję że to było ładowanie baterii (i wykończenia!) na wtorek.
#MiaSanMia

11.04.2021 12:11

@Marienplatz ale, że ty takie słowa? No tego to się szczerze nie spodziewałem :D Największy "fan" tego zawodnika ;)
Chyba że to był sarkazm....
#MiaSanMia

11.04.2021 12:08

@Edmund ja nic takiego nie napisałem że to były twoje słowa....jedynie nie rozumiem twojego nastawienia względem Brazzo....bardzo proszę możesz wymienić jakie niesamowite wzmocnienia dokonał ww. dyrektor sportowy? A i marginesie dodam że Upamecano to nie była jego robota....
Ale nie zamierzam nikogo tutaj przekrzykiwać a już tym bardziej obrażać po prostu nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego w taki sposób starasz się wydobyć Hasana z tego dołka do którego wszyscy chcą go wrzucić....a Hansi musi lepić z takiej gliny jaką mu dają (tu użyję takiej metafory), co jasno dał do zrozumienia Uli, który fakt - jest legendą tego klubu - ale naprawdę powinien trzymać się z dala od transferów dla dobra Bayernu.
A i na zakończenie muszę dodać, że zgadzam się z @ikki transfer Neuhausa obowiązkowy!! Byle jak najszybciej!
#MiaSanMia

11.04.2021 11:51

Hansi nie możesz tak gadać przed zakończeniem sezonu bo później tacy wyznawcy "nieomylnego boga" Hasana jak @Edmund piszą same swoje pretensje i mają podstawione pod nos argumenty. Jeżeli ktoś pisze że Hansi jest gorszym trenerem niż Brazzo dyrektorem sportowym to ja już naprawdę nie mam pytań i nie dziwię się Flickowi czemu myśli o odejściu....
Ja jednak ogromnie liczę na to że zostanie do końca kontraktu a Kahn zrobi potrzebne porządki od początku przyszłego sezonu.
#MiaSanMia

11.04.2021 09:02

Chyba nikt by się nie obraził gdyby Navas zrobił sobie mecz przerwy dla bezpieczeństwa ;)
#MiaSanMia

11.04.2021 08:51

Powiem szczerze, że co raz bardziej cieszę się z tego powodu, że to właśnie my mamy ten ogromny talent - Jamala - w naszym składzie. Za kilka lat będzie genialny, ba on już jest rewelacyjny!
#MiaSanMia

10.04.2021 20:20