DieRoten.pl

Komentarze

Komentarze użytkownika: Abzyrl Strona 1

1

Oby Bayern zatrzymał Olise na dłużej w Monachium.
#MiaSanMia

17.06.2026 15:14

Warto śledzić rozwój takich młodych piłkarzy. Do dziś żałuję że tak łatwo Bayern odpuścił temat Joao Nevesa :/
#MiaSanMia

17.06.2026 15:13

1

Ale po co do Barcelony jak tam Yamal gra na jego pozycji…
#MiaSanMia

17.06.2026 15:11

1

W Bayernie Olise może grać swoją najlepszą piłkę a nie marnować się w tym madryckim teatrzyku.
#MiaSanMia

17.06.2026 15:10

1

Nie uważam żeby po pierwsze Rashford pasował do Bayernu a po drugie żeby był potrzebny przy obecnym potencjale ofensywnym.
#MiaSanMia

17.06.2026 15:08

1

Gdyby nie Olise i jego świetne podania to by Francuzi nie mieli takiego zwycięstwa.
#MiaSanMia

17.06.2026 15:07

1

Teoretycznie jeszcze nic nie jest oficjalnie klepnięte ale jeśli te wszystkie przesłanki są prawdziwe to wielki szacun w tym roku za dobry timing transferowy.
#MiaSanMia

17.06.2026 15:06

2

Laimer swoje dał w tym sezonie. Warto mieć takich piłkarzy w kadrze.
#MiaSanMia

17.06.2026 15:03

Nie rozumiem co on zyskuje na takim gadaniu. Ani mu po drodze z pomaganiem Eintrachtowi ani z przeszkadzaniem Bayernowi. Zająłby się czymś pożytecznym a nie wypluwa takie głupoty na prawo i lewo.
#MiaSanMia

17.06.2026 15:02

1

Gość wydaje się być dobrym transferem. Oby udowodnił swoją wartość.
#MiaSanMia

15.06.2026 12:42

Kimmich obecnie da więcej w środku pola.
#MiaSanMia

10.06.2026 21:52

1

Byle wrócił cały i zdrowy z tego Mundialu!
#MiaSanMia

10.06.2026 21:50

1

Trzeba działać sprawnie!
#MiaSanMia

10.06.2026 21:49

1

Oby Totki go wzięły…
#MiaSanMia

08.06.2026 16:13

Olise nigdzie się nie wybiera!
#MiaSanMia

08.06.2026 16:07

Szkoda, ale najwidoczniej nie wyróżnia się wystarczająco.
#MiaSanMia

07.06.2026 09:05

1

Dobry kierunek dla niego i dobra decyzja dla Bayernu.
#MiaSanMia

07.06.2026 09:02

Nie poruszajmy tematu tego pana.
Raz już się elegancko wypiął na Bayern i teraz udaje szlachetnego.
#MiaSanMia

29.05.2026 13:35

Pamiętam jak kilka lat temu mówili że to wielki talent. Szkoda, że tak jej doskwierają te kontuzje.
#MiaSanMia

29.05.2026 13:33

Ten Godts jest chyba najlepszym pomysłem z podanych nazwisk.
#MiaSanMia

29.05.2026 13:31

1

Ciekawe skąd u nich nagle takie fundusze?!
#MiaSanMia

29.05.2026 13:27

Ja myślę że jakiś klub się na niego znajdzie. Albo Bundesliga albo Premier League.
#MiaSanMia

22.05.2026 13:19

1

Rocznik 2009? To oni nie chodzą jeszcze do przedszkola? ;) jak ten czas leci.
#MiaSanMia

22.05.2026 13:17

2

Swoje w Bayernie dał i za to dziękujemy ale jego czas w Monachium powinien już dobiec końca.
#MiaSanMia

22.05.2026 13:15

1

Jak on może dać powołania bez Bischofa?
Tak jak piszą koledzy, Gross kosztem Toma to jakaś porażka.
#MiaSanMia

22.05.2026 13:13

2

Czyli to koniec marzeń o potrójnej koronie
:(((
#MiaSanMia

06.05.2026 23:06

1

Dziś nie jest pierwszy kwietnia…
#MiaSanMia

04.05.2026 19:59

1

Czy on jest rzeczywiście tyle wart?
Dla klubów angielskich takie kwoty to nie problem.
#MiaSanMia

04.05.2026 19:58

1

Niestety nie było mocnych na Ewkę Pajor i jej drużynę.
#MiaSanMia

04.05.2026 19:56

1

Taka opcja z ławki może wiele pomóc.
#MiaSanMia

04.05.2026 19:55

1

Strasznie szkoda, że nie udało się go sprowadzić bo pokazywał już wielokrotnie, że ma wielki talent. To kolejny raz kiedy Neppe miał rację.
#MiaSanMia

04.05.2026 19:54

1

Na tym etapie sezonu najważniejsze jest zdrowie kadry i mądra rotacja zawodnikami.
#MiaSanMia

14.03.2026 11:58

1

Te gorsze mecze powinny go jeszcze bardziej napędzać do poprawy i lepszej gry.
#MiaSanMia

14.03.2026 11:57

2

No kto jak kto ale akurat Kahn powinien być przedostatnim (zaraz po Hasanie), który powinien się wypowiadać na ten temat.
#MiaSanMia

14.03.2026 11:54

4

Trochę postraszyli ale na całe szczęście skończyło się jak zwykle ;)
#MiaSanMia

01.03.2026 15:42

1

To było kluczowe zwycięstwo dla losów tytułu mistrzowskiego.
#MiaSanMia

01.03.2026 15:41

1

Jeden Laimer (i to ten prawdziwy) nam wystarczy. Poza tym jest Pavlo i Bischof, którzy zasługują na swoje minuty.
#MiaSanMia

01.03.2026 15:40

1

Możemy mieć różne zdania ale jedno jest pewne że był najbardziej charakterną postacią po stronie gospodarzy w tym meczu.
#MiaSanMia

01.03.2026 15:38

1

Najważniejsze że podnieśli się po niemrawej pierwszej połowie!
#MiaSanMia

01.03.2026 15:34

1

Ma się młody od kogo uczyć i bardzo dobrze!
#MiaSanMia

01.03.2026 15:31

1

Pamiętam jak dziś Klassikera z 2021 (4:2 dla nas) gdy Leon strzelił w 88 minucie na 3:2. Wtedy mocno odetchnąłem z ulgą. Dzięki Leon!
#MiaSanMia

01.03.2026 15:27

1

Pavlo z każdym kolejnym sezonem wyrasta na coraz poważniejszego piłkarza pierwszego składu.
#MiaSanMia

01.03.2026 15:22

2

Na ogół nie lubię graczy BVB ale muszę przyznać że w tym meczu Schlotterbeck dał im ważnego gola i miał dużo szczęścia przy tym wejściu w Staniego. Po pierwsze dlatego że uniknął jakimś cudem czewa a po drugie (co moim zdaniem znacznie ważniejsze) że Stani nie skończył z urazem.
#MiaSanMia

01.03.2026 15:19

1

Ocena takiego meczu to dla mnie MUS!
#MiaSanMia

01.03.2026 15:15

1

On na pewno ma już plan na to ile jeszcze chce pograć, co po zakończeniu kariery i zapewne ma już przegadane z władzami Bayernu w jakiej roli miałby wrócić do Monachium.
#MiaSanMia

08.02.2026 13:24

1

Cała naprzód. Mam nadzieję że zobaczymy na boisku TEN Bayern którego boi się większość europejskich klubów.
#MiaSanMia

08.02.2026 13:20

2

Jeśli ma to jeszcze bardziej zmotywować zawodników to czemu nie.
#MiaSanMia

08.02.2026 13:19

Warto interesować się młodzieżą w innych ośrodkach.
#MiaSanMia

08.02.2026 13:14

Chciał realu, jest i real.
#MiaSanMia

08.02.2026 13:13

1

Po ostatnich drobnych zachwianiach musimy tym razem pewnie zdobyć 3 punkty!
#MiaSanMia

07.02.2026 14:02

Leon swoje zdobył i wygrał w Monachium więc to chyba najwyższy czas dla niego na zmianę otoczenia.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:59

Szkoda że wypożyczenie z opcją wykupu a nie obowiązkiem.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:58

A tak się jeszcze niedawno wszyscy w Anglii śmiali że „Bayern frajer” bierze spadkowicza na trenera, że to będzie całkowity upadek i kompromitacja ale jak Vincent ustawił tą drużynę i pokazał niejednokrotnie naszą dominację to już się ślinią i kombinują jak go wyjąć z Monachium. Niech sobie biorą Alonso albo kogoś innego. Ja na dzień dzisiejszy nie chciałbym żeby Bayern oddał Kompanego.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:56

Miejmy nadzieję że na stałe. Bo nie widzę dla niego miejsca w Monachium, chyba że na ławce rezerwowych.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:52

Chyba nic z tego. Oni są daleko od poziomu Kolumbijczyka.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:51

Od jakiegoś czasu ci wszyscy „doradcy” strasznie żerują na niewiedzy albo naiwności piłkarzy i zbierają z tego wielkie pieniądze.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:50

Póki co jestem pozytywnie zaskoczony poziomem prezentowanym przez Taha. Byłem dość sceptycznie nastawiony do tego transferu ale jak na „darmowego zawodnika” robi więcej niż się spodziewałem.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:46

Zadziwia mnie brak Schlotterbecka w tym zestawieniu i to że Bayern się nim nie interesuje. Zwłaszcza że kończy mu się umowa z żółtasami.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:43

Ja uważam że lepszym pomysłem jest dawanie minut, które miałbym dostać Goretzka Bischofowi albo Pavlo. Lepiej inwestować w młodych niż brać kogoś kto nie dostaje nowej umowy w RB.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:34

1

Gdyby wrócił Gnabry z formą z 2020 roku to nie miałbym nic przeciwko.
#MiaSanMia

07.02.2026 13:32

Ja na miejscu zarządu dałbym mu wolną rękę do szukania nowego miejsca. Jeśli chcemy zwiększyć rywalizację na środku obrony to koniecznie musimy się zainteresować i śledzić sytuację Schlotterbecka.
#MiaSanMia

24.01.2026 11:01

To miała być formalność, raz dwa trzy i przedłużone a tu mamy coraz dłuższą, zupełnie niepotrzebną sagę.
#MiaSanMia

24.01.2026 10:58

1

A może jednak bardziej zaufać i postawić na Bischofa?
#MiaSanMia

24.01.2026 10:54

No i bardzo dobrze. Przez jakiś czas będzie musiał odzyskiwać zaufanie kibiców ale myślę że grając tak jak do tej pory, to raczej kwestia czasu.
#MiaSanMia

06.01.2026 20:15

1

Z jednej strony rozumiem oburzenie kibiców, że ich ulubieniec otwarcie powiedział „Real” ale z drugiej strony jak sobie pomyślę, że on ma dopiero 17 lat, to jakoś jestem mu w stanie to wybaczyć. Co by nie mówić, formą na boisku się broni i być może to dla niego ważna lekcja, która przyda mu się na przyszłość.
#MiaSanMia

06.01.2026 20:12

@admin zgadza się. Chodziło mi o sytuację na przestrzeni meczu. Przy ich golu na 1:0, potem wyrównanie i dwa ich gole (licząc że wszystko potoczyłoby się w ten sam sposób).
#MiaSanMia

15.12.2025 15:37

1

Czyli jest szansa na to że w tym roku nie połamie się na nartach.
#MiaSanMia

15.12.2025 15:34

Bayern już teraz powinien równocześnie negocjować z Schlotterbeckiem.
#MiaSanMia

15.12.2025 12:45

Niestety ale zmarnowane setki zawsze się mszczą. A Gnabry miał conajmniej dwie sytuacje idealne. Co do goli straconych to przy pierwszym za wiele nie dało się zrobić ale ten drugi bardzo głupio stracony. Dużo szczęścia że raz uratowała nas poprzeczka bo przy stanie meczu 1:3 na AA mogłoby być już bardzo niewesoło…
#MiaSanMia

15.12.2025 12:44

Niestety ale z tak grającym Gnabrym na skrzydle nie da się wygrać meczu. Dodatkowo ten zupełnie pogubiony w środku pola Goretzka. Przykro się na to patrzy ale chyba ich czas w Bayernie dobiega końca. Na obecną chwilę zdecydowanie Pavlo >> Leon a jak tylko wróci Musiala to za Kane’m jedynie trójka Musiala-Karl-Olise jako wyjściowa.
#MiaSanMia

15.12.2025 12:37

Ja uważam że w 100% warto wpłacić te pieniądze za Schlotterbecka (o ile to prawda). Pokazał w BVB że ma jakość, pewność siebie, dobre dalekie podanie i wyprowadzenie piłki a na dodatek te upragnione przez władze Bayernu zdolności przywódcze. Nie muszę chyba nawet dodawać że reprezentanci kadry Niemiec powinni być zawsze na radarze transferowym Bayernu. Nawet jeśli przedłużymy Upa to powinniśmy poważnie podejść do negocjacji o Nico. Możemy mu zaproponować o wiele więcej niż BVB i nie mam tu na myśli wynagrodzenia.
#MiaSanMia

15.12.2025 12:32

Dawaj Upa, nie wygłupiaj się i podpisuj. Gdzie indziej będziesz miał tak dobrze jak w Monachium?
#MiaSanMia

23.11.2025 21:17

Nie ma sobie co zaprzątać głowy w tym momencie tego typu rewelacjami. Mamy Kompanego, który świetnie sobie radzi i dajmy mu robić w spokoju to co robi. Nagelsmann to bardzo młody trener, który nawet za 10-15 lat wciąż będzie dość młodym szkoleniowcem.
#MiaSanMia

13.11.2025 09:27

Oby go wzięli, bo u nas on nie ma przyszłości. Jego minuty i pozycję w 100% powinien przejąć Pavlo a Bayern powinien mocno inwestować w rozwój tego chłopaka, bo nie ma to jak wychowanek!
#MiaSanMia

13.11.2025 09:25

1

Rozumiem jego obawy ale Musiala ma ten błysk i taką jakość że powinien się odnaleźć. Szczególnie przy większej ilości spotkań dla każdego powinny znaleźć się sprawiedliwe minuty.
#MiaSanMia

08.11.2025 19:07

Uważam że Bischof powinien grać częściej i więcej. Jak już jest na boisku to gra dobrze i przeważnie nie zawodzi.
#MiaSanMia

08.11.2025 19:04

Brawo dla Watzke że potrafi docenić grę Bayernu na arenie międzynarodowej.
#MiaSanMia

08.11.2025 19:03

1

Niech dalej pracuje nad sobą a na efekty długo nie będzie musiał czekać.
#MiaSanMia

08.11.2025 19:01

3

Kiedyś musiał nadejść ten mecz. Uważam że dobrze że akurat stało się to w rozgrywkach Bundesligi. Kto wie, być może doda to drużynie motywacji na następny mecz.
#MiaSanMia

08.11.2025 19:00

4

Przyznaję że przed sezonem nie doceniłem wystarczająco transferu wielkiego Kolumbijczyka.
#MiaSanMia

04.11.2025 21:41

1

LEGENDA
#MiaSanMia

04.11.2025 21:38

2

To ważny sprawdzian!
#MiaSanMia

04.11.2025 21:38

2

Coman to jest gość!
#MiaSanMia

04.11.2025 21:36

3

Lucho ewidentnie ma dziś swój dzień ;)
#MiaSanMia

04.11.2025 21:35

Póki co niemal identycznie jak Havertz. Wieki transfer do angielskiego klubu z czołówki i bardzo słabe wejście w ligę. Niewykluczone że po sezonie będzie żałował tej decyzji.
#MiaSanMia

03.11.2025 20:06

Przyznam się że już zapomniałem że on jest u nas w kadrze.
#MiaSanMia

02.11.2025 15:00

On nigdzie się nie wybiera. Powinni mu zabetonować najbliższą przyszłość w Monachium.
#MiaSanMia

02.11.2025 14:59

Bardzo dobrze, niech się ogrywa i walczy. Może przyjdzie jeszcze na niego czas w Monachium.
#MiaSanMia

02.11.2025 14:58

Dajcie mu się spokojnie rozwijać, bez zbędnego rozdmuchiwania i porównywania. Sława i wystrzał ego już nie jednego młodego zgubiły. Karl musi być dobrze prowadzony.
#MiaSanMia

02.11.2025 14:57

Jak przychodził to miałem mieszane uczucia po tych aferach w Chelsea ale dopóki strzela i się stara to nie mam nic przeciwko.
#MiaSanMia

02.11.2025 14:55

Byłoby świetnie gdyby Upa zgodził się przedłużyć kontrakt ale jeśli nie to Bayern już powinien przygotowywać grunt pod rozmowy z Schlotterbeckiem.
#MiaSanMia

02.11.2025 14:53

1

Bischof to bardzo dobry transfer. Młody z potencjałem i na dodatek bardzo uniwersalny. Cieszy też że nie marudzi gdy trener daje mu minuty na innej pozycji tylko docenia otrzymany czas na boisku i stara się dać jak najwięcej zespołowi. Każdy piłkarz z takim podejściem jest mile widziany w Monachium.
#MiaSanMia

02.11.2025 14:51

1

Wszystko zależy od Kane’a. Jeśli będzie chciał zostać to bardzo chętnie przedłużymy jego umowę. Jeśli będzie chciał odejść to raczej go nie zatrzymamy. Z tych trzech opcji jedynie Vlahovic ale to na pewno nie jest poziom Kane’a. Raczej najbliżej z tej trójki poziomem.
#MiaSanMia

28.09.2025 16:15

Nie podobają mi się te coroczne szantaże kontraktowe ale pozostaje jedynie podziękować kolejny raz Hasanowi i dążyć do przedłużenia umowy Upamecano.
#MiaSanMia

23.09.2025 20:57

Niech się szybko zbiera! Zdrowia!
#MiaSanMia

23.09.2025 20:55

1

To był bardzo nieudany transfer a wręcz wtopa transferowa. Jeśli tylko będzie opcja sprzedaży, Bayern nie powinien się zastanawiać nawet chwili.
#MiaSanMia

23.09.2025 20:54

Chyba ten Kolo jest lepszy od Jacksona. Mam kolegę, który kibicuje Chelsea i dla nich ten cały Jackson to jakiś mem jest.
#MiaSanMia

01.09.2025 12:58

Ja go szanuję za niesamowitą intensywność na boisku, walkę i charakter. To ważne cechy, bo dobry zespół to nie 11 dryblerów.
#MiaSanMia

01.09.2025 12:56

Nie ma szans, nie ma szans, nie ma szans.
#MiaSanMia

01.09.2025 12:55

To może być ciekawa książka ;)
A tak szczerze to do dziś żałuję, że pozbyliśmy się Neppe. Hasan był jaki był i sam sobie zapracował na zwolnienie ale Neppe ogarniał i potrafił załatwić coś czego Hasan nie był w stanie.
#MiaSanMia

01.09.2025 12:54