@josh1982 Sarr wielkim talentem? Z całym szacunkiem ale chyba Ci się zawodnicy pomylili :/
Może chodziło Ci o Musialę...nie wiem
W każdym razie trzymam kciuki za dzisiejszy mecz!
#MiaSanMia
10.04.2021 17:31
Jeżeli Flick kiedykolwiek zdecyduje się opuścić funkcję trenera FCB to jedynym następcą może być tylko Julek.
#MiaSanMia
10.04.2021 17:27
No no, Phonzie! I takie nastawienie to ja rozumiem! Weźcie się w garść i nagrzmoćcie tym francuzikom a wszyscy się będą cieszyć, nawet kibice innych drużyn niż FCB.. Nie podpuszczam ale nie przejedziesz obrony P$G tak jak Semedo w tym pamiętnym rajdzie ;)
#MiaSanMia
10.04.2021 17:24
Teraz jeszcze tylko kupmy Neuhausa i będzie najlepszy środek pola na świecie!
A to, że Jo jest totalnym kozakiem to już chyba wszyscy na tej stronie od dawna wiedzą ;)
#MiaSanMia
10.04.2021 17:18
Co to się dzieje? Teraz nawet @Marienplatz zmienił profilówkę tego legendarnego Muellera!
#MiaSanMia
10.04.2021 14:15
Transfer naprawdę bardzo dobry a nawet jak nie odpali w pierwszym sezonie (bo ostatnimi czasy młode talenty typu Davies i Musiala nas troszkę rozpieściły) to przychodzi za darmo a gorszy od Sarra być nie może. Moim zdaniem świetny ruch, który daje jasny sygnał Lucasowi - będziesz grał na ŚO w duecie z Upamecano. Teraz tylko troszkę oszczędźmy troszkę kasy i lecimy po Floriana Neuhausa.
#MiaSanMia
10.04.2021 11:25
Oho, widzę że kolega @tapczan zmienił profilówkę ;)
#MiaSanMia
10.04.2021 11:18
Kupcie jeszcze tego Neuhausa i mamy idealny środek pola na kilka lat na pewno.
#MiaSanMia
08.04.2021 20:03
@SystemaCombat mimo, że masz poniekąd rację tak porównanie Alaby do Upamecano to co najmniej jak porównanie Kabaka do van Dijka....no błagam może Upa czasem się pomyli ale np. w meczu z nami był zdecydowanie najsolidniejszym obrońcą RB i nie walił takich błędów jak ten księciunio wczoraj...to była jakaś tragedia. Ja miałem w pewnym momencie wrażenie że on się już nauczył od Brazzo działania na szkodę klubu i podkładania kolejnych kłód Flickowi. Poza tym Upa ma dopiero 22 czy 23 lata a frajer z nr 27 jest znacznie starszy. Dwa gole Mbappe wczoraj zupełnie mu się nie należały bo to były po prostu prezenty od Alaby i klops Neuera. Sam bym tą pierwszą bramkę strzelił...to nie było jakieś niewiarygodne trafienie a France Football i tak będzie się tym jeszcze przez tydzień podniecać. Głównym winowajcą wczorajszego zamieszania jest ALABA i to muszą przyznać nawet jego najwięksi fani bo każdy inny zawodnik naszej drużyny wczoraj przynajmniej wykazywał jakąkolwiek chęć gry i walki a on grał jak zupełny junior za słaby na ekstraklasę więc naprawdę Upamecano to przy nim mimo wszystko jest wybitnym wirtuozem gry na środku obrony. Niklasa jeszcze można jakkolwiek obronić bo jednak nie jest on sprinterem i jest wręcz stworzony do gry fizycznej, walki o główki a Alaba po prostu do niczego się nie nadaje. On nawet potrafił by zawalić sprzedawanie biletów na mecz bo jest tak beznadziejny co pokazuje każdym kolejnym swoim występem. Jestem wręcz pewien że gdybyśmy grali od początku Lucasem na ŚO a Daviesem na LO to mecz byłby zgoła inny.
#MiaSanMia
08.04.2021 20:00
Jak się gra Alabą na środku obrony to nie ma się co dziwić ze Mbappe strzela sobie 2 bramki jak na treningu z pachołkami...a Süle to nie jest sprinter żeby grać w takich meczach....całe szczęście że w przyszłym sezonie wchodzi Upamecano....juz nie mogę patrzeć na tego żałosnego przegrywa z nr 27.....
#MiaSanMia
08.04.2021 17:55
Ale bym mu załadował kopa na pożegnanie....i byle mi dalej od naszej defensywy...wczorajszy mecz był beznadziejny głównie przez niego....
#MiaSanMia
08.04.2021 17:50
Sytuacja jest bardzo prosta...nie ma Roberta, nie ma bramek :///
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie złota piłka bo nagle Francuzik taki niesamowity i w ogóle a Robert z kontuzją. Tragedia. Jak przegramy z P$G to kibicuję komukolwiek z pary BVB-MCity, żeby France Football nie miało się czym podniecać....
#MiaSanMia
08.04.2021 17:48
Alaba nawet na 5.0 nie zasłużył...grał taki piach, że to jest dramat. On już całym sobą pokazuje jak bardzo nienawidzi tego klubu...ja żywię podobne uczucia względem niego...nie już odchodzi byle szybciej...
#MiaSanMia
Edytowano : 2021-04-08 17:42:37
Niech już odchodzi*
08.04.2021 17:42
Alabie za dzisiejszy mecz się nawet nie należy ocena 5.0 jak dla mnie lepiej to by tam nawet grał ten Nübel który też cały czas płacze ze nie gra.....ale mnie ten księciunio irytuje, mam go serdecznie dość bo to przez niego przewaliliśmy co najmniej 2 gole :////
Dobrej nocy wszystkim, ja muszę to odespać.....
#MiaSanMia
07.04.2021 23:31
Przez kogo dzisiaj przewaliliśmy?
1. Sousa ->chyba nic nie muszę dodawać
2. Alaba którego mam nadzieję że już nigdy po tym sezonie nie zobaczę w tej koszulce
3. Neuer mimo że zawsze się stara (nie to co pan powyżej którego głową już nie ma w FCB) tym razem wpuścił strasznego klopsa
4. Brak skuteczności w wykańczaniu akcji
Mam nadzieję że za tydzień nie będę tak wściekły jak dzisiaj i przy okazji tego nikt nie może podważyć - sędzia kalosz dzisiaj.
#MiaSanMia
07.04.2021 23:21
Cóż dzisiaj pisałem o paplaniu Uliego o tym że do Hasana należy wybieranie transferów a Flick ma jedynie lepić z piasku (żeby nie pisać gorzej) który mu dają. A potem wielcy panowie się dziwią dlaczego Bayern ogrywa sam Mbappe...
#MiaSanMia
07.04.2021 23:14
Alaba po tym meczu to do końca sezonu nie powinien się nawet zbliżyć do pierwszej jedenastki. Nawet nie wiecie jak ja się cieszę na tego Upamecano. Hiena OUT!
#MiaSanMia
07.04.2021 23:11
@GuteSpiele Neuer przy pierwszej też się nie popisał...
#MiaSanMia
07.04.2021 23:09
I co żeś Sousa kretynie najlepszego zrobił? Teraz Bayern ma przez twoją idiotyczną decyzję małe szanse na przejście dalej bo bardzo średnio to widzę po dzisiejszym "spektaklu", do tego małe są szanse aby Robert wbił te 40 goli w Bundes....ten koleś powinien nigdy nie się już nawet nie zbliżyć do posady trenera a co dopiero selekcjonera....jestem wściekły bo wiem że z taką ilością okazji mając zdrowego Roberta rozdarlibyśmy to P$G w drzazgi...czarno widzę rewanż na P d P...ale cóż nawet na stadionie w Paryżu napisane jest "Paris est Magicue" i oby było tak i tym razem....achhhh mam dość.
#MiaSanMia
07.04.2021 23:07
Ja ogromnie dzisiaj liczę na nasz środek pola. P$G ma w tym miejscu poważną wyrwę i mam nadzieję, że duet Leon/Jo dobrze to wykorzysta! Vamos! (a nie to nie ten język ;)
#MiaSanMia
07.04.2021 19:56
Jedyny sensowny trener do zastąpienia (oczywiście nie zaraz tylko za kilka dobrych lat) Flicka to Julek Nagelsmann...bo Klopp to sobie może prowadzić ten śmieszny i przereklamowany Liverpool, który nawet od Realu dostaje bęcki...
Aaa i kupmy wreszcie zawodnika z prawdziwego zdarzenia a nie średnich zmienników/głębokich rezerwowych. Potrzebujemy tego Neuhausa czy komuś to się podoba czy też nie...Leon i Jo za czterech w środku pola nie zagrają. Mimo, że są genialni to też potrzebują odpoczynku, SOLIDNEJ rotacji i wsparcia a nie szklankę Tolisso czy wiecznie nieobecnego Rokę...naprawdę lepiej kupić kogoś solidnego za 30-40 mln niż 3 bądźmy szczerzy średniaków bo trzeba wiecznie oszczędzać. Nikt by się absolutnie nie obraził gdyby zarząd postanowił kupić kogoś o kilka półek lepszego niż na siłę oszczędzać i kończyć wewnątrz-klubowe inwestycje przed czasem. Kibice nie przychodzą na stadion dla nowych np. reflektorów tylko, żeby kibicować zawodnikom. :////
#MiaSanMia
07.04.2021 12:03
@Lampo święte słowa kolego...jeżeli ktoś ma wylecieć to zdecydowanie powinna ta śmieszna imitacja dyrektora sportowego aka "Brazzo". Jeżeli stracimy Flicka to przewiduje szybki powrót "złotych" czasów Kovaca. Przydałaby się wreszcie w Bayernie prawdziwa sieć skautów. Trzymajmy kciuki za Kahna żeby wziął i potrząsnął trochę tym Ulim bo z całym szacunkiem ale Hasan to dyrektor sportowy za słaby nawet na...nie wiem....Werder Brema czy Augsburg :///// Niby broni się Musialą (choć to nawet chyba nie jest jego odkrycie) i Upamecano (to akurat prawdziwy byk na środek obrony) ale powinien się dla dobra klubu pożegnać z tym stanowiskiem. Poza tym co to jest za gadanie? "Hoeness, który również uważa, że transferami zawsze zajmował się zarząd FCB. Zadaniem trenera ma być praca i wydobycie z piłkarzy wszystkiego, co najlepsze". Jestem ciekawy co z naszych letnich "hitów" (może poza w miarę solidnym zmiennikiem Czupo) da się według mądrego i wszechwiedzącego Uliego wyciągnąć? Rozumiem, że to jest legenda FCB ale z całym szacunkie to Flick powinien mieć znaczny wpływ na dokonane transfery bo jednak nie chce mi się wierzyć żeby Hansi poprosił zarząd o zakontraktowanie Sarra i Rocy, których "dziwnym" trafem w ogóle nie używa. ://
Drogi zarządzie, ogarnijcie się dopóki nie jest jeszcze za późno, a Flick jeszcze nie trzasnął drzwiami.
#MiaSanMia
07.04.2021 11:15
No to należy się dzisiaj prezencik solenizantowi w postaci zdemolowania P$G na AA.
Sto lat Franck!
#MiaSanMia
07.04.2021 10:59
Nie wygląda to za dobrze... :/
Niby jest Musiala na ławce ale bez Gnabriego będzie jeszcze trudniej niż miało być. Jeszcze mi powiedzcie, że księciunio w podstawie na ŚO....przecież ta dwójka szpanerów (jak ich nazywam) z P$G to go będzie mijać jak pachołka na treningu :(( nigdy nie zrozumiem czemu Flick wystawia w podstawie na tak ważny mecz kogoś kto już myślami jest w Realu/Barcelonie i gra jak totalny amator.
Jedyne co mogę powiedzieć to klasyczne "bądźmy dobrej myśli".
#MiaSanMia
06.04.2021 15:45
Jeżeli ataku nie będę oceniał bo to dobry wybór tak jednak byłbym pewniejszy gdyby Lucas grał ŚO a Phonzie na LO. Co jak co ale księciunio już całym sobą pokazuje że jest gdzie indziej....te jego wybicia w meczu z RB prosto pod nogi Sabitzera i Olmo mało nie doprowadziły mnie do zawału....
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ta podróba środkowego obrońcy występuje w tak ważnych spotkaniach...on już głową jest w Realu/Barcelonie....no cóż Hansi oby się to nie zemściło.
#MiaSanMia
05.04.2021 19:00
Z całym szacunkiem do Maxa wolę jednak, że podpisał nowy kontrakt i zostaje w Wolfsburgu. Może kolejny raz powiem, że moim faworytem jest oczywiście Florian Neuhaus i trzymajmy kciuki za Gladbach żeby nie mieli żadnych europejskich pucharów w przyszłym sezonie to będzie może szansa zakupu za mniej niż wynosi jego klauzula.
#MiaSanMia
05.04.2021 15:00
@Edmund bądźmy dobrej myśli i trzymajmy za Florka kciuki!
#MiaSanMia
04.04.2021 19:29
@Edmund widzę, że mamy bardzo podobne podejście do sytuacji. Niestety muszę Cię zmartwić bo Florek ma klauzulę a MGladbach raczej nie będzie chętna na rozmowy z nami no chyba że tak jak mówisz sezon skończy się dla nich tragicznie a sam Neuhaus się wścieknie i będzie wymagał europejskich pucharów...miejmy nadzieję, że tak ;) ja mu życzę wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim transferu do FCB bo to dla niego w chwili obecnej najlepsze rozwiązanie.
#MiaSanMia
04.04.2021 18:23
Ja tam jednak do końca wakacji będę wierzył i trzymał kciuki za Floriana Neuhausa i nasz zarząd. Zalety tego transferu podałem już pod innym postem o podobnym temacie. Do tego ten chłopak musi się doskonale znać z repry z Leonem i Jo co mogło być dać bardzo dużo....a on już teraz jest o niebo lepszy od Tolisso i Roki....
Bądźmy szczerzy transfermarket wycenia go na ok. 38 mln euro co sprawia że ta klauzula (40 mln) nie jest aż tak wygórowana jak wielu mówi a gdybyśmy musieli negocjować z MGladbach (która lekko mówiąc raczej za nami nie przepada) to by nam nie oddała go za mniej niż 60 baniek.......więc to jest wbrew pozorom nawet okazja. Do tego sam zawodnik według wielu zagranicznych źródeł jest sfrustrowany sytuacją Gladbach i tym że będą bez żadnych europejskich pucharów.
Camvaniga od dawna mówi że jedyny kierunek jaki obierze wychodząc z Rennes to Real poza tym Francuzi chcą za niego minimum 50 milionów...czy to jest okazja? Jak ktoś mówi że Neuhaus jest niewiadomą to co dopiero z młodym Francuzem. Może Eduardo ma wielki talent ale to nie tylko my musimy zapłacić bo sam zawodnik musi się zgodzić na transfer....
Co do Vazqueza to mam nadzieję że to jedynie plotki bo znacznie lepiej dawać szanse na skrzydłach Jamalowi a nie płacić ogromną pensję 30-latkowi...a poza tym gdy ktoś podaje że to PO u Zizou to on tam gra z powodu kontuzji i braków kadrowych....(ale od Sarra i tak jest pewnie lepszy ;)
Wesołych Świąt wszystkim którzy to czytają!
#MiaSanMia
04.04.2021 17:27
Wszystkiego co najlepsze Droga Redakcjo!
#MiaSanMia
04.04.2021 13:29
Jeżeli zagrają tak jak z Lille to ja jestem spokojny o wynik. W takiej dyspozycji zespołu z Francji, jedyne czego można się bać z P$G to ich budżetu w portfelu...
#MiaSanMia
04.04.2021 11:21
Patrząc na oceny to można się już cieszyć, że Upamecano w przyszłym sezonie będzie naszym grajkiem na ŚO. Oczekiwania co do niego są ogromne ale mam nadzieję, że podoła wyzwaniu a wtedy Hansi może z niego zrobić prawdziwą bestię w środku obrony.
#MiaSanMia
04.04.2021 11:16
To może być dla nas najważniejszy gol tego sezonu w Bundeslidze. Leon Przekozak SCOREtzka...nic dodać, nic ująć.
#MiaSanMia
04.04.2021 11:03
No to chyba tyle by było z tych 40 bramek w Bundes w tym sezonie ://///
Tak się właśnie kończy krakanie dziennikarzy i innych "wspaniałych"....
Wracaj szybko do zdrowia Robert!
#MiaSanMia
03.04.2021 15:34
Marca ewidentnie nie ma o czym pisać.....mogliby przestać pisać takie głupoty bo mało kto wierzy, że te domysły z Vasquezem się sprawdzą...
Jeżeli @Edmund poruszyłeś kwestię wymarzonego transferu to jak dla mnie najlepiej teraz poczekać, zaoszczędzić, sprzedać Tolisso + Cuisance i Willkommen Florian Neuhaus.
#MiaSanMia
31.03.2021 11:56
No i cudownie! Sprzedawać i nawet się nie zastanawiać. Jeżeli chłop jest częściej kontuzjowany niż gotowy do gry to nie nadaje się do Bayernu. Następnego sprzedajmy Cuisance, który jest już dalej od FCB niż bliżej (całe szczęście). Może w końcu będą pieniądze na Neuhausa bo talentem Gladbach zainteresowane jest kilka innych klubów...
#MiaSanMia
31.03.2021 09:46
Powiem szczerze, że trochę się boję o następną kolejkę....nie dość że gramy bez najlepszego snajpera to dodatkowo w Lipsku....na Bundes lepiej wariant II ale na UCL zdecydowanie war. I
Wracaj szybko do zdrowia Robert!
#MiaSanMia
29.03.2021 19:00
Czy tylko mi się coś w tej historyjce nie klei? Jeszcze nie tak dawno mówił o tym, że jest spokojny i wyluzowany mimo zupełnego braku gry a teraz nagle frustracja? To już nie wiem czy ja nie rozumiem czy o co mu chodzi....?
#MiaSanMia
29.03.2021 18:55
A proszę Cię bardzo Zizou, bierz tą hienę...w przyszłym sezonie wreszcie będziemy mieli porządnego obrońcę.
#MiaSanMia
29.03.2021 18:52
Cudownie....po komentarzach widzę, że nie tylko ja "uwielbiam" przerwy reprezentacyjne przed najważniejszymi meczami sezonu...no to Serge może już zacząć się przygotowywać na napad w następnym spotkaniu...
A tyle okropni dziennikarze krakali, że jedynie kontuzja może Roberta zatrzymać od pobicia 40 goli w jednym sezonie....i stało się :(
Oby wrócił zdrowy i gotowy jak najszybciej...
Tak się właśnie kończy wystawianie Roberta bez sensu na ogórków :(((
#MiaSanMia
29.03.2021 12:23
Błagam, każdy tylko nie On....i to nie przed meczem z RB Lipskiem!!!!
#MiaSanMia
29.03.2021 10:19
To jest właśnie to za co wszyscy uwielbiamy przerwy na repry. Później pół składu leży z kontuzjami...
#MiaSanMia
29.03.2021 10:15
Lucas poczekaj na Upa do pary w środku i będzie ogień!
#MiaSanMia
28.03.2021 19:43
Widać, że Julek ma głowę na karku i widzi że to jeszcze nie jego czas...
Ale za ileś lat może....zobaczymy!
#MiaSanMia
28.03.2021 19:43
Oj Harry, Harry pogadamy jak znajdziesz sobie klub piłkarski na poziomie ;)
28.03.2021 19:43
Yyy to jest jakiś żart? Czy w Anglii mają dzisiaj jakiś przedsmak Prima Aprilis?!
Bo jeżeli to było mówione serio to w ogóle szkoda strzępić....na takich angoli z wybujałym ego...
Ciekawe, że Haalanda nikt nie miesza z błotem mimo gry "tylko" w Bundeslidze (ponadto Borussia) i do tego w Norwegii która jest jeszcze słabsza od naszej repry.
W takim razie dlatego MCity, MU i Chelsea interesuje taki zawodnik z jakiejś tam bundesligi i kraju którego Pan zarozumiały i zaufały w sobie angol nie potrafi pewnie nawet na mapie pokazać...skoro mają w swojej lidze najlepszego strzelca na świecie - Kane'a...?
Ciekawe, że te ich niesamowite drużyny z PL to ostatnio coś mało zdobyły UCL....
Oburza mnie sposób wypowiedzi "Jedynie w Bundeslidze" to brzmi jakby 1 liga niemiecka była co najmniej tak słaba jak ekstraklasa a 3x większa ilość goli Roberta od Kane'a była strzelona pierwszym lepszym chłopaczkom z ulicy....żałosne. Mam nadzieję że rozwalimy jakąś angielską drużynę w tym roku w UCL i skończy się takie szczekanie...
#MiaSanMia
28.03.2021 19:46
Jeżeli z problemami Süle nie będzie aż takiej tragedii tak jednak gdyby cokolwiek gorszego działo się z Leonem i Leroy'em to będziemy mieli ogromny problem w UCL i przede wszystkim przed meczem z RB Lipskiem.
A tak z innej beczki bardzo miło usłyszeć dobre słowa Löwa odnośnie Neuhausa..mam nadzieję że Joachim mówi właśnie o przyszłej gwieździe FCB ;)
Już od dawna trzymam kciuki za ten transfer. Wykorzystajmy tą okazję!
#MiaSanMia
27.03.2021 18:58
Oby ten Pan z mojego avatara załadował Gulasci'emu na RB Arena 3 kwietnia równie ładną bramkę co wczoraj ;)
A jeśli nie tak ładną to za dwie/trzy zwykłe też myślę, że się nie obrazimy :)
#MiaSanMia
26.03.2021 09:34
@Fari
I bardzo dobrze bo lepiej ogrywać i dawać szanse młodemu Jamalowi niż płacić krocie 30-latkowi z Realu...
Z kupowania graczy 29+ to znany jest Juventus...a nie przepraszam, Piemonte Calcio (kto wie o co chodzi, ten wie)
#MiaSanMia
25.03.2021 21:04
Ja jednak po cichu liczę na to, że Bayern trzyma rękę na pulsie i nie odpuści takiego talentu (z Niemiec!) starając się o ten transfer. Mogli by zrobić drugi raz taki ruch jak to zrobili z Upamecano i udowodnić tym śmiesznym Liverpoolom i innym tego typu, że to FCB jest najlepsze.
Co prawda u nas grał by w rotacji ale jednak Bayern to Bayern (w obecnej chwili najlepszy klub na świecie) i co by się nie działo to BMG jest co najmniej o 2 półki niżej od nas...poza tym my mamy UCL w przyszłym sezonie a oni co najwyżej 10 miejsce w Bundes...
Mam nadzieję, że sprzedamy tego wiecznie kontuzjowanego Tolisso, totalne nieporozumienie w postaci Rocy, Cuisance który jest co raz dalej (na szczęście) od FCB i pieniążki na zdolnego Niemca się uzbierają.
Florian wybierz mądrze i nie daj się prosić ;-) a miejsce się dla ciebie spokojnie znajdzie.
#MiaSanMia
25.03.2021 21:04
@Zbig
Ja nic nie sugeruję ale jest taki jeden co ma na imię Jamal i nr 42 na koszulce ;-)
Jednak rozumiem Twoje niezadowolenie bo Musiala gra zdecydowanie mniej niż mu się należy.
#MiaSanMia
25.03.2021 09:26
Wiem, że pod każdym postem się powtarzam ale za kolejny raz będę mówił o tym żeby nie "dziadować" i oszczędzać kończąc jak z takim Sarrem...
Czy nikt nie potrafi zauważyć, że te pieniądze zdecydowanie lepiej będzie zainwestować we Floriana Neuhausa (wiadomo, że wyjdzie to drożej ale zaraz powymieniam zalety tej transakcji) z BMG, która...
1. Nie ma żadnych pucharów w przyszłym sezonie więc będzie łatwiej o transfer.
2. Traci trenera Rose co zwiększa niezadowolonie u zawodników.
3. Jego agent to ziomek ludzi z zarządu FCB.
4. Chłopak nawet mieszka niedaleko Allianz Areny....(30-40 km podobno).
5. Wiele mówią o tym, że ma klauzulę.
No lepszej okazji dla Bayernu już nie będzie a chłopak jest naprawdę dobry i co mecz pokazuje, że ciągnie to Gladbach na swoich plecach....a warto pomyśleć o kimś kto sprawi, że w przypadku braku Leona/Jo nie będzie straty jakości w środku pola jak to ma teraz miejsce w przypadku Tolisso i Roki...
Krew mnie zalewa jak słyszę, że tak ogromnie perspektywiczny niemiecki talent jest łączony z tym obrzydliwym Liverpoolem (którego osobiście nie cierpię)....więc drogi zarządzie FCB wykorzystajcie tą okazję bo już bardziej ułatwionego zadania mieć nie będziecie.
#MiaSanMia
25.03.2021 07:07
I tak się powinno traktować klubowe legendy! Brawo FCB!
#MiaSanMia
22.03.2021 10:40
Robert zagrał dzisiaj kolejny mecz jak prawdziwy Pan piłkarz!! Szkoda trochę tej sety ale w sumie nie była to taka łatwa piłka.
#MiaSanMia
20.03.2021 18:58
Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć....
Lucas gra rewelacyjny mecz po czym w nagrodę otrzymuje miejsce na ławce ://
Ja na miejscu Flicka bym się nie bawił z księciuniem Davidkiem i wykopałbym tego obiboka (mówiąc lekko) na trybuny, byle dalej od pierwszej jedenastki.....już nawet Roca (którego nie jestem wielkim fanem) byłby lepszym rozwiązaniem....ale to Hansi ma ostatnie słowo więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia. Do boju FCB, po 3 punkty. #MiaSanMia
20.03.2021 15:27
No i pięknie. Francuz chyba nareszcie zrozumiał że jego miejsce nie jest w FCB.
Cuisance OUT
Florian Neuhaus IN
#MiaSanMia
20.03.2021 15:27
Teraz jedynie pokonać Gulasci'ego i będzie komplet.
#MiaSanMia
16.03.2021 14:53
Jestem zdecydowanie na TAK!
Szkoda by było jakby Manu miał sobie cokolwiek zrobić w tym meczu a Alex przynajmniej złapie bardzo cenne dla niego minuty. Po meczach z obroną Davies-Alaba-Boateng-Sarr, Neuerowi należy się wolne...
Ciekawi mnie jedynie komu Flick pozwoli zagrać z opaską [C]....Kimmich'owi, Muellerowi??
#MiaSanMia
16.03.2021 13:47
Zostawcie Saula w spokoju i bierzcie Floriana Neuhausa!!!
BMG jest bez żadnych europejskich pucharów w przyszłym sezonie a nie wierzę żeby on nie miał żadnych ambicji i chciał tam jeszcze zostać. Wiele się mówi o tym, że ma on podobno klauzulę 40 mln (to i tak za niego mało) ale jeśli nie to przez beznadziejną ostatnimi czasy formę Źrebaków i odejście trenera M. Rose można spróbować go wyjąć za trochę mniej. Każdy zdrowo myślący człowiek i widzący Floriana chociaż raz w akcji zgodzi się ze mną, że warto wydać z czystym sumieniem te 5-10 mln więcej na zawodnika żeby mieć kogoś sensownego a nie na siłę oszczędzać i męczyć się później z takim Sarrem........#MiaSanMia
15.03.2021 19:50
@GuteSpiele
Z całym szacunkiem ale patrząc na Davidka na ŚO jeżeli uważasz że to pewniak to mogę Ci zagwarantować, że lepiej by tam zagrał i miałby mniej strat piłek/więcej wygranych główek mój 5 letni bratanek....także szanujmy się. Jednym słowem Alaba to skończony szrot na ŚO i niezmiernie się cieszę, że po sezonie już więcej go nie zobaczę. Jak oglądam spotkania FCB to z meczu na mecz zadziwia mnie, że można grać jeszcze gorzej. Tak jak Haaland zdaje się nie mieć sufitu swojego talentu tak Alaba nie ma dna swojej beznadziejności na ŚO. Już lepszy byłby ten niegrający cały sezon Nubel na ŚO. Miałby przynajmniej mniej strat i nie grałby zupełnie bez głowy........#MiaSanMia
15.03.2021 19:50
@Prezes42
Święte słowa! 20-30 mln za taki talent to prawdziwa promocja. Trzeba korzystać ze słabej formy Borussi i brać chłopaka bo ma naprawdę ogromny potencjał. A tak perspektywicznego zawodnika to Hansi będzie mógł genialnie rozwinąć. #MiaSanMia
14.03.2021 17:52
@DonJupp4ever
Zgadzam się z Tobą i w pełni rozumiem Twoje zdanie ale można by sprzedać zawodników zupełnie bezsensownych i dla Bayernu bezużytecznych --> Tolisso jak wyzdrowieje, Roca, Sarr i ten felerny Cuisance (który coś tam ostatnio strzelił w OM więc są szanse na sprzedaż). Wiem, że wiele za nich wszystkich nie zdobędziemy ale jakiś procent z wartości Neuhausa się uzbiera. Bądźmy szczerzy, Florian sam jeden swoją jakością przewyższa jakość wszystkich wymienionych przeze mnie do sprzedaży. Co ciekawe, Borussia M. ogólnie zawodzi i przegrywa a mimo to Florian ostatnio potrafił strzelić dla nich bramkę z Augsburgiem.
Neuhaus byłby godnym do rotacji z Leonem i Jo. Według niektórych nie ma on doświadczenia w UCL ale Hansi może z niego zrobić prawdziwego Pana Piłkarza jak to zrobił z Goretzką. #MiaSanMia
14.03.2021 16:35
Zacznijmy od tego, że gdyby nawet Saul miałby zgodzić się do nas przejść (choćby za te podane 40 mln, na co Simeone raczej na pewno się nie zgodzi) to miałby co najwyżej rolę zmiennika Leona/Jo. Bądźmy realistami, on się na to nie zgodzi skoro ma miejsce w pierwszej jedenastce Atleti to po co miałby do nas przyjść żeby grzać ławę. Florian moim zdaniem natomiast powinien być dla nas w tym momencie priorytetem bo to ostatnia szansa żeby go jeszcze wyjąć za sensowną kasę (max 40 mln). Do tego Florian Neuhaus ma znacznie większe możliwości rozwoju i jest Niemcem, co dla Bayernu chyba wciąż jest istotne. Gladbach w przyszłym sezonie będzie raczej poza rozgrywkami, aktualnie jest 10 w Bundes (no chyba że jakiś cud się wydarzy), więc po co Neuhaus ma tam dłużej siedzieć skoro są nim zainteresowane liczne kluby znaczenie lepsze od Gladbach i przede wszystkim grające w UCL. Szczerze, jestem w 100% pewien, że Florian będzie bardziej chętny na rolę zmiennika u nas niż Saul. A argumenty typu "nie kupujmy już ze swojej ligi bo to głupie/nudne i powoduje brak rywalizacji" są po prostu bez sensu. Bayern zawsze tak robił, robi tak i najpewniej będzie tak robił dalej...także ja trzymam kciuki za zarząd i Floriana żeby wybrał odpowiedni klub czyli oczywiście FCB. #MiaSanMia
14.03.2021 15:16
No i pięknie Panie Flick. Bardzo szanuję za szansę daną Lucasowi. Jedynie wpuścić L. Sane w drugiej połowie jakby Serge już nie dawał razy i jedziemy z nimi! #MiaSanMia
13.03.2021 16:39
Lucas to twoja ogromna (być może najważniejsza) szansa! Dawaj chłopie! Pokaż wszystkim niedowiarkom, że należy Ci się pierwszy skład! #MiaSanMia
13.03.2021 16:27
Neuhaus jest do wyjęcia za sensowne pieniądze, które powinny jeszcze być dostępne (patrząc na to jak on gra 40 mln to śmieszne grosze, serio...). To będzie ogromna strata jeśli odejdzie do jakiegoś śmiesznego Liverpoolu czy innego dna bo my nie mamy pieniędzy bo kupiliśmy jakiegoś ******* Sarra. Teraz jest ostatni dzwonek żeby kupić idealną rotacje dla Kimmich'a i Goretzki bo Tolisso to porażka w tym sezonie. Mam ogromną nadzieję, że ściągniemy go do siebie a nie oddamy kolejny Niemiecki talent na zmarnowanie do PL żeby grał tak słabo jak Havertz i Werner ://
13.03.2021 16:25
Oj Michałku, Michałku czegoś ty się najadł?
Powiem szczerze, że nie wiem czy się śmiać czy płakać...ale ze śmiechu :D
Owen made my day...
Niezniszczalni Włosi wg p. Michałka --> Juve już za burtą, Inter pokazał "klasę" w grupie, w sukces Lazio to już chyba nikt nie wierzy (ponadto rewanżyk u nas) a ich ostatnia nadzieja - Atalanta to chyba powinna się modlić o prezenty od Varane'a jakie miało City w zeszłym roku.
12.03.2021 06:43
Oby tylko zarząd nie pozwolił Comanowi na numer Alaby bo już za dużo tej hojności w oddawaniu za darmo z naszej strony. Szczególnie obecnie, gdy na każdego centa powinno się patrzeć dwa razy przed jakimkolwiek ruchem.
09.03.2021 08:04
Joshua to absolutny przekozak!!! Razem z Leonem tworzą zdecydowanie jeden z najlepszych środków pola w Europie. Marzy mi się, żeby układankę naszego środka zasilił Florian Neuhaus (którego da się sprowadzić za stosunkowo nieduże pieniądze w stosunku do potencjału). Byłoby ogromnie szkoda żeby tak perspektywiczny pomocnik (do tego Niemiec) miał grać dla jakiegoś np. Liverpoolu lub innego klubu z PL.
Wracając, Kimmich na miejsce w 11 roku absolutnie zasłużył!
Dodatkowo, nie wiem jak wam ale mi Kimmich nieco przypomina Lahma. Wiadomo, że Philipp to legenda FCB ale Kimmich też ma odpowiedni charakter i zdolności, żeby prędzej czy później założyć opaskę kapitana Bayernu :)
09.03.2021 08:04
Szkoda mi Lucasa, bo jednak gdy patrzę co wyczynia "najwspanialszy" Davidek na ŚO, a do tego Boateng, który no bądźmy szczerzy już nie jest tym samym piłkarzem co kiedyś, to wiem że Lucas spokojnie ograniczyłby stratę naszych bramek...ale to H. Flick jest trenerem więc on na pewno wie co robi.
Oby w przyszłym sezonie Hernandez mógł sobie nadrobić grę za cały ten i razem z Upamecano ułatwiali Manu robotę.
@josh1982 Sarr wielkim talentem? Z całym szacunkiem ale chyba Ci się zawodnicy pomylili :/
Może chodziło Ci o Musialę...nie wiem
W każdym razie trzymam kciuki za dzisiejszy mecz!
#MiaSanMia
10.04.2021 17:31
Jeżeli Flick kiedykolwiek zdecyduje się opuścić funkcję trenera FCB to jedynym następcą może być tylko Julek.
#MiaSanMia
10.04.2021 17:27
No no, Phonzie! I takie nastawienie to ja rozumiem! Weźcie się w garść i nagrzmoćcie tym francuzikom a wszyscy się będą cieszyć, nawet kibice innych drużyn niż FCB.. Nie podpuszczam ale nie przejedziesz obrony P$G tak jak Semedo w tym pamiętnym rajdzie ;)
#MiaSanMia
10.04.2021 17:24
Teraz jeszcze tylko kupmy Neuhausa i będzie najlepszy środek pola na świecie!
A to, że Jo jest totalnym kozakiem to już chyba wszyscy na tej stronie od dawna wiedzą ;)
#MiaSanMia
10.04.2021 17:18
Co to się dzieje? Teraz nawet @Marienplatz zmienił profilówkę tego legendarnego Muellera!
#MiaSanMia
10.04.2021 14:15
Transfer naprawdę bardzo dobry a nawet jak nie odpali w pierwszym sezonie (bo ostatnimi czasy młode talenty typu Davies i Musiala nas troszkę rozpieściły) to przychodzi za darmo a gorszy od Sarra być nie może. Moim zdaniem świetny ruch, który daje jasny sygnał Lucasowi - będziesz grał na ŚO w duecie z Upamecano. Teraz tylko troszkę oszczędźmy troszkę kasy i lecimy po Floriana Neuhausa.
#MiaSanMia
10.04.2021 11:25
Oho, widzę że kolega @tapczan zmienił profilówkę ;)
#MiaSanMia
10.04.2021 11:18
Kupcie jeszcze tego Neuhausa i mamy idealny środek pola na kilka lat na pewno.
#MiaSanMia
08.04.2021 20:03
@SystemaCombat mimo, że masz poniekąd rację tak porównanie Alaby do Upamecano to co najmniej jak porównanie Kabaka do van Dijka....no błagam może Upa czasem się pomyli ale np. w meczu z nami był zdecydowanie najsolidniejszym obrońcą RB i nie walił takich błędów jak ten księciunio wczoraj...to była jakaś tragedia. Ja miałem w pewnym momencie wrażenie że on się już nauczył od Brazzo działania na szkodę klubu i podkładania kolejnych kłód Flickowi. Poza tym Upa ma dopiero 22 czy 23 lata a frajer z nr 27 jest znacznie starszy. Dwa gole Mbappe wczoraj zupełnie mu się nie należały bo to były po prostu prezenty od Alaby i klops Neuera. Sam bym tą pierwszą bramkę strzelił...to nie było jakieś niewiarygodne trafienie a France Football i tak będzie się tym jeszcze przez tydzień podniecać. Głównym winowajcą wczorajszego zamieszania jest ALABA i to muszą przyznać nawet jego najwięksi fani bo każdy inny zawodnik naszej drużyny wczoraj przynajmniej wykazywał jakąkolwiek chęć gry i walki a on grał jak zupełny junior za słaby na ekstraklasę więc naprawdę Upamecano to przy nim mimo wszystko jest wybitnym wirtuozem gry na środku obrony. Niklasa jeszcze można jakkolwiek obronić bo jednak nie jest on sprinterem i jest wręcz stworzony do gry fizycznej, walki o główki a Alaba po prostu do niczego się nie nadaje. On nawet potrafił by zawalić sprzedawanie biletów na mecz bo jest tak beznadziejny co pokazuje każdym kolejnym swoim występem. Jestem wręcz pewien że gdybyśmy grali od początku Lucasem na ŚO a Daviesem na LO to mecz byłby zgoła inny.
#MiaSanMia
08.04.2021 20:00
Jak się gra Alabą na środku obrony to nie ma się co dziwić ze Mbappe strzela sobie 2 bramki jak na treningu z pachołkami...a Süle to nie jest sprinter żeby grać w takich meczach....całe szczęście że w przyszłym sezonie wchodzi Upamecano....juz nie mogę patrzeć na tego żałosnego przegrywa z nr 27.....
#MiaSanMia
08.04.2021 17:55
Ale bym mu załadował kopa na pożegnanie....i byle mi dalej od naszej defensywy...wczorajszy mecz był beznadziejny głównie przez niego....
#MiaSanMia
08.04.2021 17:50
Sytuacja jest bardzo prosta...nie ma Roberta, nie ma bramek :///
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku będzie złota piłka bo nagle Francuzik taki niesamowity i w ogóle a Robert z kontuzją. Tragedia. Jak przegramy z P$G to kibicuję komukolwiek z pary BVB-MCity, żeby France Football nie miało się czym podniecać....
#MiaSanMia
08.04.2021 17:48
Alaba nawet na 5.0 nie zasłużył...grał taki piach, że to jest dramat. On już całym sobą pokazuje jak bardzo nienawidzi tego klubu...ja żywię podobne uczucia względem niego...nie już odchodzi byle szybciej...
#MiaSanMia
Edytowano : 2021-04-08 17:42:37
Niech już odchodzi*
08.04.2021 17:42
Alabie za dzisiejszy mecz się nawet nie należy ocena 5.0 jak dla mnie lepiej to by tam nawet grał ten Nübel który też cały czas płacze ze nie gra.....ale mnie ten księciunio irytuje, mam go serdecznie dość bo to przez niego przewaliliśmy co najmniej 2 gole :////
Dobrej nocy wszystkim, ja muszę to odespać.....
#MiaSanMia
07.04.2021 23:31
Przez kogo dzisiaj przewaliliśmy?
1. Sousa ->chyba nic nie muszę dodawać
2. Alaba którego mam nadzieję że już nigdy po tym sezonie nie zobaczę w tej koszulce
3. Neuer mimo że zawsze się stara (nie to co pan powyżej którego głową już nie ma w FCB) tym razem wpuścił strasznego klopsa
4. Brak skuteczności w wykańczaniu akcji
Mam nadzieję że za tydzień nie będę tak wściekły jak dzisiaj i przy okazji tego nikt nie może podważyć - sędzia kalosz dzisiaj.
#MiaSanMia
07.04.2021 23:21
Cóż dzisiaj pisałem o paplaniu Uliego o tym że do Hasana należy wybieranie transferów a Flick ma jedynie lepić z piasku (żeby nie pisać gorzej) który mu dają. A potem wielcy panowie się dziwią dlaczego Bayern ogrywa sam Mbappe...
#MiaSanMia
07.04.2021 23:14
Alaba po tym meczu to do końca sezonu nie powinien się nawet zbliżyć do pierwszej jedenastki. Nawet nie wiecie jak ja się cieszę na tego Upamecano. Hiena OUT!
#MiaSanMia
07.04.2021 23:11
@GuteSpiele Neuer przy pierwszej też się nie popisał...
#MiaSanMia
07.04.2021 23:09
I co żeś Sousa kretynie najlepszego zrobił? Teraz Bayern ma przez twoją idiotyczną decyzję małe szanse na przejście dalej bo bardzo średnio to widzę po dzisiejszym "spektaklu", do tego małe są szanse aby Robert wbił te 40 goli w Bundes....ten koleś powinien nigdy nie się już nawet nie zbliżyć do posady trenera a co dopiero selekcjonera....jestem wściekły bo wiem że z taką ilością okazji mając zdrowego Roberta rozdarlibyśmy to P$G w drzazgi...czarno widzę rewanż na P d P...ale cóż nawet na stadionie w Paryżu napisane jest "Paris est Magicue" i oby było tak i tym razem....achhhh mam dość.
#MiaSanMia
07.04.2021 23:07
Ja ogromnie dzisiaj liczę na nasz środek pola. P$G ma w tym miejscu poważną wyrwę i mam nadzieję, że duet Leon/Jo dobrze to wykorzysta! Vamos! (a nie to nie ten język ;)
#MiaSanMia
07.04.2021 19:56
Jedyny sensowny trener do zastąpienia (oczywiście nie zaraz tylko za kilka dobrych lat) Flicka to Julek Nagelsmann...bo Klopp to sobie może prowadzić ten śmieszny i przereklamowany Liverpool, który nawet od Realu dostaje bęcki...
Aaa i kupmy wreszcie zawodnika z prawdziwego zdarzenia a nie średnich zmienników/głębokich rezerwowych. Potrzebujemy tego Neuhausa czy komuś to się podoba czy też nie...Leon i Jo za czterech w środku pola nie zagrają. Mimo, że są genialni to też potrzebują odpoczynku, SOLIDNEJ rotacji i wsparcia a nie szklankę Tolisso czy wiecznie nieobecnego Rokę...naprawdę lepiej kupić kogoś solidnego za 30-40 mln niż 3 bądźmy szczerzy średniaków bo trzeba wiecznie oszczędzać. Nikt by się absolutnie nie obraził gdyby zarząd postanowił kupić kogoś o kilka półek lepszego niż na siłę oszczędzać i kończyć wewnątrz-klubowe inwestycje przed czasem. Kibice nie przychodzą na stadion dla nowych np. reflektorów tylko, żeby kibicować zawodnikom. :////
#MiaSanMia
07.04.2021 12:03
@Lampo święte słowa kolego...jeżeli ktoś ma wylecieć to zdecydowanie powinna ta śmieszna imitacja dyrektora sportowego aka "Brazzo". Jeżeli stracimy Flicka to przewiduje szybki powrót "złotych" czasów Kovaca. Przydałaby się wreszcie w Bayernie prawdziwa sieć skautów. Trzymajmy kciuki za Kahna żeby wziął i potrząsnął trochę tym Ulim bo z całym szacunkiem ale Hasan to dyrektor sportowy za słaby nawet na...nie wiem....Werder Brema czy Augsburg :///// Niby broni się Musialą (choć to nawet chyba nie jest jego odkrycie) i Upamecano (to akurat prawdziwy byk na środek obrony) ale powinien się dla dobra klubu pożegnać z tym stanowiskiem. Poza tym co to jest za gadanie? "Hoeness, który również uważa, że transferami zawsze zajmował się zarząd FCB. Zadaniem trenera ma być praca i wydobycie z piłkarzy wszystkiego, co najlepsze". Jestem ciekawy co z naszych letnich "hitów" (może poza w miarę solidnym zmiennikiem Czupo) da się według mądrego i wszechwiedzącego Uliego wyciągnąć? Rozumiem, że to jest legenda FCB ale z całym szacunkie to Flick powinien mieć znaczny wpływ na dokonane transfery bo jednak nie chce mi się wierzyć żeby Hansi poprosił zarząd o zakontraktowanie Sarra i Rocy, których "dziwnym" trafem w ogóle nie używa. ://
Drogi zarządzie, ogarnijcie się dopóki nie jest jeszcze za późno, a Flick jeszcze nie trzasnął drzwiami.
#MiaSanMia
07.04.2021 11:15
No to należy się dzisiaj prezencik solenizantowi w postaci zdemolowania P$G na AA.
Sto lat Franck!
#MiaSanMia
07.04.2021 10:59
Nie wygląda to za dobrze... :/
Niby jest Musiala na ławce ale bez Gnabriego będzie jeszcze trudniej niż miało być. Jeszcze mi powiedzcie, że księciunio w podstawie na ŚO....przecież ta dwójka szpanerów (jak ich nazywam) z P$G to go będzie mijać jak pachołka na treningu :(( nigdy nie zrozumiem czemu Flick wystawia w podstawie na tak ważny mecz kogoś kto już myślami jest w Realu/Barcelonie i gra jak totalny amator.
Jedyne co mogę powiedzieć to klasyczne "bądźmy dobrej myśli".
#MiaSanMia
06.04.2021 15:45
Jeżeli ataku nie będę oceniał bo to dobry wybór tak jednak byłbym pewniejszy gdyby Lucas grał ŚO a Phonzie na LO. Co jak co ale księciunio już całym sobą pokazuje że jest gdzie indziej....te jego wybicia w meczu z RB prosto pod nogi Sabitzera i Olmo mało nie doprowadziły mnie do zawału....
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ta podróba środkowego obrońcy występuje w tak ważnych spotkaniach...on już głową jest w Realu/Barcelonie....no cóż Hansi oby się to nie zemściło.
#MiaSanMia
05.04.2021 19:00
Z całym szacunkiem do Maxa wolę jednak, że podpisał nowy kontrakt i zostaje w Wolfsburgu. Może kolejny raz powiem, że moim faworytem jest oczywiście Florian Neuhaus i trzymajmy kciuki za Gladbach żeby nie mieli żadnych europejskich pucharów w przyszłym sezonie to będzie może szansa zakupu za mniej niż wynosi jego klauzula.
#MiaSanMia
05.04.2021 15:00
@Edmund bądźmy dobrej myśli i trzymajmy za Florka kciuki!
#MiaSanMia
04.04.2021 19:29
@Edmund widzę, że mamy bardzo podobne podejście do sytuacji. Niestety muszę Cię zmartwić bo Florek ma klauzulę a MGladbach raczej nie będzie chętna na rozmowy z nami no chyba że tak jak mówisz sezon skończy się dla nich tragicznie a sam Neuhaus się wścieknie i będzie wymagał europejskich pucharów...miejmy nadzieję, że tak ;) ja mu życzę wszystkiego co najlepsze a przede wszystkim transferu do FCB bo to dla niego w chwili obecnej najlepsze rozwiązanie.
#MiaSanMia
04.04.2021 18:23
Ja tam jednak do końca wakacji będę wierzył i trzymał kciuki za Floriana Neuhausa i nasz zarząd. Zalety tego transferu podałem już pod innym postem o podobnym temacie. Do tego ten chłopak musi się doskonale znać z repry z Leonem i Jo co mogło być dać bardzo dużo....a on już teraz jest o niebo lepszy od Tolisso i Roki....
Bądźmy szczerzy transfermarket wycenia go na ok. 38 mln euro co sprawia że ta klauzula (40 mln) nie jest aż tak wygórowana jak wielu mówi a gdybyśmy musieli negocjować z MGladbach (która lekko mówiąc raczej za nami nie przepada) to by nam nie oddała go za mniej niż 60 baniek.......więc to jest wbrew pozorom nawet okazja. Do tego sam zawodnik według wielu zagranicznych źródeł jest sfrustrowany sytuacją Gladbach i tym że będą bez żadnych europejskich pucharów.
Camvaniga od dawna mówi że jedyny kierunek jaki obierze wychodząc z Rennes to Real poza tym Francuzi chcą za niego minimum 50 milionów...czy to jest okazja? Jak ktoś mówi że Neuhaus jest niewiadomą to co dopiero z młodym Francuzem. Może Eduardo ma wielki talent ale to nie tylko my musimy zapłacić bo sam zawodnik musi się zgodzić na transfer....
Co do Vazqueza to mam nadzieję że to jedynie plotki bo znacznie lepiej dawać szanse na skrzydłach Jamalowi a nie płacić ogromną pensję 30-latkowi...a poza tym gdy ktoś podaje że to PO u Zizou to on tam gra z powodu kontuzji i braków kadrowych....(ale od Sarra i tak jest pewnie lepszy ;)
Wesołych Świąt wszystkim którzy to czytają!
#MiaSanMia
04.04.2021 17:27
Wszystkiego co najlepsze Droga Redakcjo!
#MiaSanMia
04.04.2021 13:29
Jeżeli zagrają tak jak z Lille to ja jestem spokojny o wynik. W takiej dyspozycji zespołu z Francji, jedyne czego można się bać z P$G to ich budżetu w portfelu...
#MiaSanMia
04.04.2021 11:21
Patrząc na oceny to można się już cieszyć, że Upamecano w przyszłym sezonie będzie naszym grajkiem na ŚO. Oczekiwania co do niego są ogromne ale mam nadzieję, że podoła wyzwaniu a wtedy Hansi może z niego zrobić prawdziwą bestię w środku obrony.
#MiaSanMia
04.04.2021 11:16
To może być dla nas najważniejszy gol tego sezonu w Bundeslidze. Leon Przekozak SCOREtzka...nic dodać, nic ująć.
#MiaSanMia
04.04.2021 11:03
No to chyba tyle by było z tych 40 bramek w Bundes w tym sezonie ://///
Tak się właśnie kończy krakanie dziennikarzy i innych "wspaniałych"....
Wracaj szybko do zdrowia Robert!
#MiaSanMia
03.04.2021 15:34
Marca ewidentnie nie ma o czym pisać.....mogliby przestać pisać takie głupoty bo mało kto wierzy, że te domysły z Vasquezem się sprawdzą...
Jeżeli @Edmund poruszyłeś kwestię wymarzonego transferu to jak dla mnie najlepiej teraz poczekać, zaoszczędzić, sprzedać Tolisso + Cuisance i Willkommen Florian Neuhaus.
#MiaSanMia
31.03.2021 11:56
No i cudownie! Sprzedawać i nawet się nie zastanawiać. Jeżeli chłop jest częściej kontuzjowany niż gotowy do gry to nie nadaje się do Bayernu. Następnego sprzedajmy Cuisance, który jest już dalej od FCB niż bliżej (całe szczęście). Może w końcu będą pieniądze na Neuhausa bo talentem Gladbach zainteresowane jest kilka innych klubów...
#MiaSanMia
31.03.2021 09:46
Powiem szczerze, że trochę się boję o następną kolejkę....nie dość że gramy bez najlepszego snajpera to dodatkowo w Lipsku....na Bundes lepiej wariant II ale na UCL zdecydowanie war. I
Wracaj szybko do zdrowia Robert!
#MiaSanMia
29.03.2021 19:00
Czy tylko mi się coś w tej historyjce nie klei? Jeszcze nie tak dawno mówił o tym, że jest spokojny i wyluzowany mimo zupełnego braku gry a teraz nagle frustracja? To już nie wiem czy ja nie rozumiem czy o co mu chodzi....?
#MiaSanMia
29.03.2021 18:55
A proszę Cię bardzo Zizou, bierz tą hienę...w przyszłym sezonie wreszcie będziemy mieli porządnego obrońcę.
#MiaSanMia
29.03.2021 18:52
Cudownie....po komentarzach widzę, że nie tylko ja "uwielbiam" przerwy reprezentacyjne przed najważniejszymi meczami sezonu...no to Serge może już zacząć się przygotowywać na napad w następnym spotkaniu...
A tyle okropni dziennikarze krakali, że jedynie kontuzja może Roberta zatrzymać od pobicia 40 goli w jednym sezonie....i stało się :(
Oby wrócił zdrowy i gotowy jak najszybciej...
Tak się właśnie kończy wystawianie Roberta bez sensu na ogórków :(((
#MiaSanMia
29.03.2021 12:23
Błagam, każdy tylko nie On....i to nie przed meczem z RB Lipskiem!!!!
#MiaSanMia
29.03.2021 10:19
To jest właśnie to za co wszyscy uwielbiamy przerwy na repry. Później pół składu leży z kontuzjami...
#MiaSanMia
29.03.2021 10:15
Lucas poczekaj na Upa do pary w środku i będzie ogień!
#MiaSanMia
28.03.2021 19:43
Widać, że Julek ma głowę na karku i widzi że to jeszcze nie jego czas...
Ale za ileś lat może....zobaczymy!
#MiaSanMia
28.03.2021 19:43
Oj Harry, Harry pogadamy jak znajdziesz sobie klub piłkarski na poziomie ;)
28.03.2021 19:43
Yyy to jest jakiś żart? Czy w Anglii mają dzisiaj jakiś przedsmak Prima Aprilis?!
Bo jeżeli to było mówione serio to w ogóle szkoda strzępić....na takich angoli z wybujałym ego...
Ciekawe, że Haalanda nikt nie miesza z błotem mimo gry "tylko" w Bundeslidze (ponadto Borussia) i do tego w Norwegii która jest jeszcze słabsza od naszej repry.
W takim razie dlatego MCity, MU i Chelsea interesuje taki zawodnik z jakiejś tam bundesligi i kraju którego Pan zarozumiały i zaufały w sobie angol nie potrafi pewnie nawet na mapie pokazać...skoro mają w swojej lidze najlepszego strzelca na świecie - Kane'a...?
Ciekawe, że te ich niesamowite drużyny z PL to ostatnio coś mało zdobyły UCL....
Oburza mnie sposób wypowiedzi "Jedynie w Bundeslidze" to brzmi jakby 1 liga niemiecka była co najmniej tak słaba jak ekstraklasa a 3x większa ilość goli Roberta od Kane'a była strzelona pierwszym lepszym chłopaczkom z ulicy....żałosne. Mam nadzieję że rozwalimy jakąś angielską drużynę w tym roku w UCL i skończy się takie szczekanie...
#MiaSanMia
28.03.2021 19:46
Jeżeli z problemami Süle nie będzie aż takiej tragedii tak jednak gdyby cokolwiek gorszego działo się z Leonem i Leroy'em to będziemy mieli ogromny problem w UCL i przede wszystkim przed meczem z RB Lipskiem.
A tak z innej beczki bardzo miło usłyszeć dobre słowa Löwa odnośnie Neuhausa..mam nadzieję że Joachim mówi właśnie o przyszłej gwieździe FCB ;)
Już od dawna trzymam kciuki za ten transfer. Wykorzystajmy tą okazję!
#MiaSanMia
27.03.2021 18:58
Oby ten Pan z mojego avatara załadował Gulasci'emu na RB Arena 3 kwietnia równie ładną bramkę co wczoraj ;)
A jeśli nie tak ładną to za dwie/trzy zwykłe też myślę, że się nie obrazimy :)
#MiaSanMia
26.03.2021 09:34
@Fari
I bardzo dobrze bo lepiej ogrywać i dawać szanse młodemu Jamalowi niż płacić krocie 30-latkowi z Realu...
Z kupowania graczy 29+ to znany jest Juventus...a nie przepraszam, Piemonte Calcio (kto wie o co chodzi, ten wie)
#MiaSanMia
25.03.2021 21:04
Ja jednak po cichu liczę na to, że Bayern trzyma rękę na pulsie i nie odpuści takiego talentu (z Niemiec!) starając się o ten transfer. Mogli by zrobić drugi raz taki ruch jak to zrobili z Upamecano i udowodnić tym śmiesznym Liverpoolom i innym tego typu, że to FCB jest najlepsze.
Co prawda u nas grał by w rotacji ale jednak Bayern to Bayern (w obecnej chwili najlepszy klub na świecie) i co by się nie działo to BMG jest co najmniej o 2 półki niżej od nas...poza tym my mamy UCL w przyszłym sezonie a oni co najwyżej 10 miejsce w Bundes...
Mam nadzieję, że sprzedamy tego wiecznie kontuzjowanego Tolisso, totalne nieporozumienie w postaci Rocy, Cuisance który jest co raz dalej (na szczęście) od FCB i pieniążki na zdolnego Niemca się uzbierają.
Florian wybierz mądrze i nie daj się prosić ;-) a miejsce się dla ciebie spokojnie znajdzie.
#MiaSanMia
25.03.2021 21:04
@Zbig
Ja nic nie sugeruję ale jest taki jeden co ma na imię Jamal i nr 42 na koszulce ;-)
Jednak rozumiem Twoje niezadowolenie bo Musiala gra zdecydowanie mniej niż mu się należy.
#MiaSanMia
25.03.2021 09:26
Wiem, że pod każdym postem się powtarzam ale za kolejny raz będę mówił o tym żeby nie "dziadować" i oszczędzać kończąc jak z takim Sarrem...
Czy nikt nie potrafi zauważyć, że te pieniądze zdecydowanie lepiej będzie zainwestować we Floriana Neuhausa (wiadomo, że wyjdzie to drożej ale zaraz powymieniam zalety tej transakcji) z BMG, która...
1. Nie ma żadnych pucharów w przyszłym sezonie więc będzie łatwiej o transfer.
2. Traci trenera Rose co zwiększa niezadowolonie u zawodników.
3. Jego agent to ziomek ludzi z zarządu FCB.
4. Chłopak nawet mieszka niedaleko Allianz Areny....(30-40 km podobno).
5. Wiele mówią o tym, że ma klauzulę.
No lepszej okazji dla Bayernu już nie będzie a chłopak jest naprawdę dobry i co mecz pokazuje, że ciągnie to Gladbach na swoich plecach....a warto pomyśleć o kimś kto sprawi, że w przypadku braku Leona/Jo nie będzie straty jakości w środku pola jak to ma teraz miejsce w przypadku Tolisso i Roki...
Krew mnie zalewa jak słyszę, że tak ogromnie perspektywiczny niemiecki talent jest łączony z tym obrzydliwym Liverpoolem (którego osobiście nie cierpię)....więc drogi zarządzie FCB wykorzystajcie tą okazję bo już bardziej ułatwionego zadania mieć nie będziecie.
#MiaSanMia
25.03.2021 07:07
I tak się powinno traktować klubowe legendy! Brawo FCB!
#MiaSanMia
22.03.2021 10:40
Robert zagrał dzisiaj kolejny mecz jak prawdziwy Pan piłkarz!! Szkoda trochę tej sety ale w sumie nie była to taka łatwa piłka.
#MiaSanMia
20.03.2021 18:58
Ja tego nie jestem w stanie zrozumieć....
Lucas gra rewelacyjny mecz po czym w nagrodę otrzymuje miejsce na ławce ://
Ja na miejscu Flicka bym się nie bawił z księciuniem Davidkiem i wykopałbym tego obiboka (mówiąc lekko) na trybuny, byle dalej od pierwszej jedenastki.....już nawet Roca (którego nie jestem wielkim fanem) byłby lepszym rozwiązaniem....ale to Hansi ma ostatnie słowo więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia. Do boju FCB, po 3 punkty. #MiaSanMia
20.03.2021 15:27
No i pięknie. Francuz chyba nareszcie zrozumiał że jego miejsce nie jest w FCB.
Cuisance OUT
Florian Neuhaus IN
#MiaSanMia
20.03.2021 15:27
Teraz jedynie pokonać Gulasci'ego i będzie komplet.
#MiaSanMia
16.03.2021 14:53
Jestem zdecydowanie na TAK!
Szkoda by było jakby Manu miał sobie cokolwiek zrobić w tym meczu a Alex przynajmniej złapie bardzo cenne dla niego minuty. Po meczach z obroną Davies-Alaba-Boateng-Sarr, Neuerowi należy się wolne...
Ciekawi mnie jedynie komu Flick pozwoli zagrać z opaską [C]....Kimmich'owi, Muellerowi??
#MiaSanMia
16.03.2021 13:47
Zostawcie Saula w spokoju i bierzcie Floriana Neuhausa!!!
BMG jest bez żadnych europejskich pucharów w przyszłym sezonie a nie wierzę żeby on nie miał żadnych ambicji i chciał tam jeszcze zostać. Wiele się mówi o tym, że ma on podobno klauzulę 40 mln (to i tak za niego mało) ale jeśli nie to przez beznadziejną ostatnimi czasy formę Źrebaków i odejście trenera M. Rose można spróbować go wyjąć za trochę mniej. Każdy zdrowo myślący człowiek i widzący Floriana chociaż raz w akcji zgodzi się ze mną, że warto wydać z czystym sumieniem te 5-10 mln więcej na zawodnika żeby mieć kogoś sensownego a nie na siłę oszczędzać i męczyć się później z takim Sarrem........#MiaSanMia
15.03.2021 19:50
@GuteSpiele
Z całym szacunkiem ale patrząc na Davidka na ŚO jeżeli uważasz że to pewniak to mogę Ci zagwarantować, że lepiej by tam zagrał i miałby mniej strat piłek/więcej wygranych główek mój 5 letni bratanek....także szanujmy się. Jednym słowem Alaba to skończony szrot na ŚO i niezmiernie się cieszę, że po sezonie już więcej go nie zobaczę. Jak oglądam spotkania FCB to z meczu na mecz zadziwia mnie, że można grać jeszcze gorzej. Tak jak Haaland zdaje się nie mieć sufitu swojego talentu tak Alaba nie ma dna swojej beznadziejności na ŚO. Już lepszy byłby ten niegrający cały sezon Nubel na ŚO. Miałby przynajmniej mniej strat i nie grałby zupełnie bez głowy........#MiaSanMia
15.03.2021 19:50
@Prezes42
Święte słowa! 20-30 mln za taki talent to prawdziwa promocja. Trzeba korzystać ze słabej formy Borussi i brać chłopaka bo ma naprawdę ogromny potencjał. A tak perspektywicznego zawodnika to Hansi będzie mógł genialnie rozwinąć. #MiaSanMia
14.03.2021 17:52
@DonJupp4ever
Zgadzam się z Tobą i w pełni rozumiem Twoje zdanie ale można by sprzedać zawodników zupełnie bezsensownych i dla Bayernu bezużytecznych --> Tolisso jak wyzdrowieje, Roca, Sarr i ten felerny Cuisance (który coś tam ostatnio strzelił w OM więc są szanse na sprzedaż). Wiem, że wiele za nich wszystkich nie zdobędziemy ale jakiś procent z wartości Neuhausa się uzbiera. Bądźmy szczerzy, Florian sam jeden swoją jakością przewyższa jakość wszystkich wymienionych przeze mnie do sprzedaży. Co ciekawe, Borussia M. ogólnie zawodzi i przegrywa a mimo to Florian ostatnio potrafił strzelić dla nich bramkę z Augsburgiem.
Neuhaus byłby godnym do rotacji z Leonem i Jo. Według niektórych nie ma on doświadczenia w UCL ale Hansi może z niego zrobić prawdziwego Pana Piłkarza jak to zrobił z Goretzką. #MiaSanMia
14.03.2021 16:35
Zacznijmy od tego, że gdyby nawet Saul miałby zgodzić się do nas przejść (choćby za te podane 40 mln, na co Simeone raczej na pewno się nie zgodzi) to miałby co najwyżej rolę zmiennika Leona/Jo. Bądźmy realistami, on się na to nie zgodzi skoro ma miejsce w pierwszej jedenastce Atleti to po co miałby do nas przyjść żeby grzać ławę. Florian moim zdaniem natomiast powinien być dla nas w tym momencie priorytetem bo to ostatnia szansa żeby go jeszcze wyjąć za sensowną kasę (max 40 mln). Do tego Florian Neuhaus ma znacznie większe możliwości rozwoju i jest Niemcem, co dla Bayernu chyba wciąż jest istotne. Gladbach w przyszłym sezonie będzie raczej poza rozgrywkami, aktualnie jest 10 w Bundes (no chyba że jakiś cud się wydarzy), więc po co Neuhaus ma tam dłużej siedzieć skoro są nim zainteresowane liczne kluby znaczenie lepsze od Gladbach i przede wszystkim grające w UCL. Szczerze, jestem w 100% pewien, że Florian będzie bardziej chętny na rolę zmiennika u nas niż Saul. A argumenty typu "nie kupujmy już ze swojej ligi bo to głupie/nudne i powoduje brak rywalizacji" są po prostu bez sensu. Bayern zawsze tak robił, robi tak i najpewniej będzie tak robił dalej...także ja trzymam kciuki za zarząd i Floriana żeby wybrał odpowiedni klub czyli oczywiście FCB. #MiaSanMia
14.03.2021 15:16
No i pięknie Panie Flick. Bardzo szanuję za szansę daną Lucasowi. Jedynie wpuścić L. Sane w drugiej połowie jakby Serge już nie dawał razy i jedziemy z nimi! #MiaSanMia
13.03.2021 16:39
Lucas to twoja ogromna (być może najważniejsza) szansa! Dawaj chłopie! Pokaż wszystkim niedowiarkom, że należy Ci się pierwszy skład! #MiaSanMia
13.03.2021 16:27
Neuhaus jest do wyjęcia za sensowne pieniądze, które powinny jeszcze być dostępne (patrząc na to jak on gra 40 mln to śmieszne grosze, serio...). To będzie ogromna strata jeśli odejdzie do jakiegoś śmiesznego Liverpoolu czy innego dna bo my nie mamy pieniędzy bo kupiliśmy jakiegoś ******* Sarra. Teraz jest ostatni dzwonek żeby kupić idealną rotacje dla Kimmich'a i Goretzki bo Tolisso to porażka w tym sezonie. Mam ogromną nadzieję, że ściągniemy go do siebie a nie oddamy kolejny Niemiecki talent na zmarnowanie do PL żeby grał tak słabo jak Havertz i Werner ://
13.03.2021 16:25
Oj Michałku, Michałku czegoś ty się najadł?
Powiem szczerze, że nie wiem czy się śmiać czy płakać...ale ze śmiechu :D
Owen made my day...
Niezniszczalni Włosi wg p. Michałka --> Juve już za burtą, Inter pokazał "klasę" w grupie, w sukces Lazio to już chyba nikt nie wierzy (ponadto rewanżyk u nas) a ich ostatnia nadzieja - Atalanta to chyba powinna się modlić o prezenty od Varane'a jakie miało City w zeszłym roku.
12.03.2021 06:43
Oby tylko zarząd nie pozwolił Comanowi na numer Alaby bo już za dużo tej hojności w oddawaniu za darmo z naszej strony. Szczególnie obecnie, gdy na każdego centa powinno się patrzeć dwa razy przed jakimkolwiek ruchem.
09.03.2021 08:04
Joshua to absolutny przekozak!!! Razem z Leonem tworzą zdecydowanie jeden z najlepszych środków pola w Europie. Marzy mi się, żeby układankę naszego środka zasilił Florian Neuhaus (którego da się sprowadzić za stosunkowo nieduże pieniądze w stosunku do potencjału). Byłoby ogromnie szkoda żeby tak perspektywiczny pomocnik (do tego Niemiec) miał grać dla jakiegoś np. Liverpoolu lub innego klubu z PL.
Wracając, Kimmich na miejsce w 11 roku absolutnie zasłużył!
Dodatkowo, nie wiem jak wam ale mi Kimmich nieco przypomina Lahma. Wiadomo, że Philipp to legenda FCB ale Kimmich też ma odpowiedni charakter i zdolności, żeby prędzej czy później założyć opaskę kapitana Bayernu :)
09.03.2021 08:04
Szkoda mi Lucasa, bo jednak gdy patrzę co wyczynia "najwspanialszy" Davidek na ŚO, a do tego Boateng, który no bądźmy szczerzy już nie jest tym samym piłkarzem co kiedyś, to wiem że Lucas spokojnie ograniczyłby stratę naszych bramek...ale to H. Flick jest trenerem więc on na pewno wie co robi.
Oby w przyszłym sezonie Hernandez mógł sobie nadrobić grę za cały ten i razem z Upamecano ułatwiali Manu robotę.
08.03.2021 20:07