Choć decyzja Lahma jest zrozumiała i szanowana przez jego kolegów z drużyny i kadry narodowej, to i tak większość osób nie kryło swojego rozczarowania i żalu z tego powodu.
REKLAMA
Mats Hummels podczas wywiadu udzielonego dla oficjalnej witryny Niemieckiego Związku Piłki nożnej zdradził, że rozumie decyzję Philippa, jednakże wolałby gdyby kapitan Bayernu grał w klubie jeszcze dłużej.
– Naprawdę chciałbym zobaczyć go grającego w piłkę dłużej, lecz z drugiej strony jestem w stanie zrozumieć jego decyzję. Zrezygnował z gry dla kadry narodowej po wygraniu Mistrzostwa Świata w 2014 roku w odpowiednim czasie – powiedział Hummels.
– Jestem całkowicie pewny tego, że rozważył wszystko bardzo dokładnie. Miał swoje powody. Jeśli Philipp mówi teraz, że chce robić coś innego latem, to musimy uszanować jego plany – kontynuował były zawodnik Borussii Dortmund.
– Jednakże to wielka szkoda, ponieważ zawsze grał na najwyższym poziomie, zaś w kolejnym sezonie nie będzie go razem z nami w szatni czy na boisku – zakończył z żalem i smutkiem stoper „Dumy Bawarii”.



Komentarze [5]
REKLAMA