Zwycięstwo gwiazd Bayernu

Przy trzecim podejściu wreszcie się udało. Po remisie (4-4 w lipcu 2003) i porażce (2-3 w maju 2005) zawodnicy All-Stars Bayernu zwyciężyli we wtorkowy wieczór z 1860 Monachium. Bramka Bernda Drehera,na krótko przed zakończeniem spotkania, dała zwycięstwo zawodnikom Bayernu. Linia obrony składała się z trzech Mistrzów Świata z 1990 roku - Andreasa Brehme, Jurgena Kohlera i Hansi Fluglera, w pomocy brylowali Mario Basler, Andreas Herzog, Christian Nerlinger i Markus Schupp, a w napadzie zagrali Wiggerl Koegl i Rummenigge.

Już po 6 minutach Bayern powinien prowadzić 2-0. W 4 min. Rummenigge strzelił nad bramką, a 2 minuty później Basler mając przed sobą tylko bramkarza nie trafił w bramke. Jednak Bayern nadal atakował. W 11 minucie Rummenigge zdobył bramke po strzale z 16 metrów. Chwile później Rummenigge wpisał się na liste strzelców po raz drugi. Bramka padła po rzucie rożnym wykonywanym przez Andreasa Brehme, a Rummenigge popisał się strzałem z odległości 11 metrów (14 min.).

Po zdobyciu drugiego gola zawodnicy Bayernu odpuścili troszke. Najpierw stracili bramkę na 1-2 po strzale Schmidbauera (19 min.), a 5 minut później wyrównał Armin Storzenhofecker. Po wyrównaniu sytuacje do strzelenia bramki bramki miał ponownie Rummenigge, ale tym razem nie trafił on w bramke z 11 metrów.

Druga połowa zaczęła się źle dla Bayernu. W 32 minucie Thomas Hassler zdobył bramke, jak za dawnych czasów, z rzutu wolnego z odległości 25 metrów. Wyrównał chwile później Koegl (36 min). Zwycięską bramke zdobył w 53 minucie Bernd Dreher, który stał w dobrym miejscu, po tym jak bramkarz 1860 Monachium "wypluł" przed siebie piłke po strzale Markusa Schuppa.

FC BAYERN - TSV 1860 Monachium 4-3 (2-2)

FC Bayern
: Hillringhaus - Zimmermann, Kohler, Flugler, Brehme - Basler, Nerlinger, Herzog, Schupp - Rummenigge, Koegl.

Ławka:
Binder, Dreher, Kraus, Witeczek, Grill (zmiany "lotne").

TSV 1860 Monachium: Wittmann - Schlotterbeck, Miller, Greilich, Imhof - Kurz, Schwabl, Hassler, Storzenhofecker - Ziemer, Schmidbauer.

Ławka: Brundl, Kneissl, Korus (zmiany "lotne")

Sędzia: Josef Maier (Monachium)

Bramki: 1-0 i 2-0 Rummenigge (11 min. i 14 min.), 2-1 Schmidbauer (19 min.), Storzenhofecker (24 min.), 2-3 Hassler (32 min.), 3-3 Koegl (36 min.), 4-3 Dreher (52 min.).