DieRoten.pl

Zverev i Ribery gośćmi specjalnymi na prezentacji

05.08.2021, 07:29:44
FotoOlimpik

Podobne artykuły

Wczorajszego popołudnia miała miejsce coroczna prezentacja całej drużyny oraz sztabu szkoleniowego Bayernu Monachium. Imprezę przygotowano na Allianz Arenie.

reklama

reklama

Klub ze stolicy Bawarii przygotował szereg atrakcji dla obecnych na stadionie kibiców. Oprócz treningu pokazowego, fani mogli między innymi zobaczyć mecz legend Bayernu, w których wystąpili chociażby Claudio Pizarro, Roy Makaay, Klaus Augenthaler czy Giovane Elber.

Zgromadzeni na trybunach widzowie w szczególności byli zadowoleni, kiedy na murawie boiska pojawił się legendarny Franck Ribery, który został powitany gromkimi brawami oraz głośnymi okrzykami osób, którzy skandowali: „Ribery! Ribery! Ribery!”

Warto wspomnieć, że wspomniany wyżej Pizarro nie zagrał w ataku, lecz jako bramkarz i choć poradził sobie bardzo dobrze, to przepuścił jedną bramkę Francuza.

To nie koniec, albowiem kolejnym gościem specjalnym był tenisista Alexander Zverev, który kilka dni temu zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. 24-latek prywatnie jest fanem Bayernu i jak sam przyznał, był szczęśliwy mogąc towarzyszyć monachijczykom w prezentacji.

− To dla mnie wielki zaszczyt znaleźć się tutaj. Wielkie dzięki dla drużyny i całego Bayernu za to zaproszenie – powiedział podczas swojej przemowy Zverev.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)

reklama05.08.2021 09:06
Fanem tenisa nie jestem ale oglądałem finał na IO, Zverev jest kozakiem, różnorodność gry, piekielnie mocny serwis i duży spokój oraz pewność siebie. Oby w przełożeniu na atuty piłkarskie, Bayern grał tak samo :)
05.08.2021 08:46
Fajnie Bayern zachował się względem Zvereva.
05.08.2021 08:01