Znowu wygrana - zwycięska passa rezerw trwa!

Podopieczni Erika ten Haga nie zwalniają tempa - rezerwy Bayernu Moachium pokonały dzisiaj na wyjeździe FC Memmingen 4:1 (1:1), notując tym samym siódme zwycięstwo z rzędu. Kolejne dopisane 3 punkty pozwoliły FCB II awansować na 3. miejsce w tabeli.

Okazały sukces swoich piłkarzy śledziło aż 500 fanów FCB. Jednak fani najpierw musieli się trochę podenerwować, bowiem prowadzenie gospodarzom dał Matthias Jocham w 18. minucie. Do wyrównania przed przerwą doprowadził Patrick Weihrauch (42.), zaś po zmianie stron na 2:1 trafił Nikola Jelisic. Później wynik podwyższył Lukas Gortler (66.), zaś w 86. minucie rezultat na 4:1 ustalił Ylli Sallahi.

FC Memmingen - FC Bayern II 1:4 (1:1)

FC Memmingen: Gruber - Nikolic, Schmeiser, Rupp, Meichelböck - Bonfert, Ernemann, Jocham (68. Ruiz) - Hoffmann, Mayer - Geldhauser (73. Kiral)

FC Bayern II: Zingerle - Paul, Steinhart, Buck, Sallahi - Weihrauch (84. Pantovic), Oikonomou, Basta, Jelisic - Wegkamp (37. Ribéry), Görtler (76. Schwarz)

Rezwerwowi: Müller, Puchegger, Strohmaier

Gole: 1:0 Jocham (18,), 1:1 Weihrauch (42.), 1:2 Jelisic (53.), 1:3 Görtler (66.), 1:4 Sallahi (86.)