Koniec spekulacji! Bayern Monachium dopiął swego i sprowadził nowego lewego obrońcę. Nathaniel Brown przenosi się do stolicy Bawarii z Eintrachtu Frankfurt.
Jak donosi Florian Plettenberg ze “Sky”,. Bayern Monachium doszedł do pełnego porozumienia zarówno z samym zawodnikiem, jak i Eintrachtem Frankfurt. Nathaniel Brown był zdecydowany i chciał grać tylko w Monachium. To właśnie dlatego odrzucił zakusy ze strony innych zainteresowanych klubów.
Według medialnych doniesień, Bayern zapłaci za 23-letniego lewego obrońcę 55 milionów euro. Sam defensor ma podpisać pięcioletni kontrakt, wiążąc się z “Die Roten” do 2031 roku.
Jak przypomina “Sky”, Brown tym samym stanie się piątym najdroższym transferem w całej historii Bayernu Monachium, wyprzedzając na tej prestiżowej liście m.in. Michaela Olise.
W obecnej chwili nowy nabytek Bayernu przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie wraz z reprezentacją Niemiec walczy na Mistrzostwach Świata.
Komentarze