DieRoten.pl
Reklama

Zaległa IX kolejka: Bayern II mierzy się z Augsburgiem

fot. DieRoten.pl
Reklama

Po intensywnych przygotowaniach, dziś o 19:00 do akcji powracają zawodnicy drugiej drużyny Bayernu Monachium, gdzie trenerem jest Holger Seitz.

FC Augsburg II vs FC Bayern II (19:00)

Po niedawnym pewnym i zasłużonym zwycięstwie nad SV Wacker Burghausen (4:1 dla FCB II), dziś wieczorem monachijczycy po krótkiej przerwie przystępują do kolejnego wyzwania w ramach bawarskiej ligi regionalnej.

Tym razem „Bawarczycy” rozegrają 1 z 4 zaległych spotkań, które zostały odwołane w ostatnich tygodniach z różnych przyczyn. Rywalem zespołu prowadzonego przez Holgera Seitza będzie FC Augsburg II. Początek starcia na Rosenaustadion zaplanowano dokładnie o 19:00.

− Chcemy pozostać w rytmie meczowym i ponownie kontynuować naszą grę. Wiemy jednak, że nie będzie łatwo, ponieważ znamy Augsburg. Chcemy wygrać i taki jest nasz cel – powiedział trener Seitz.

Jeśli mowa o Bayernie II w tabeli bawarskiej ligi regionalnej, to monachijczycy zajmują siódmą lokatę z dorobkiem 25 na 42 możliwych punktów (przypominamy ponownie, że FCB II ma jeszcze do rozegrania 4 zaległe mecze). Liderem jest Wuerzburger Kickers, który póki co zdobył 46 oczek.

Transmisja dzisiejszego starcia odbędzie się za darmo w klubowych mediach – stream będzie dostępny przede wszystkim na stronie „FCB.de”.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...