DieRoten.pl
Reklama

Zadrazil: Zawsze chcemy wygrywać

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Po bardzo krótkiej przerwie, do rywalizacji w fazie grupowej żeńskiej Champions League powracają dziś wieczorem zawodniczki klubu ze stolicy Bawarii.

Jak już informowaliśmy wcześniej, rywalkami FCB Frauen będą mistrzynie Portugalii, czyli ekipa SL Benfica. Początek wyjazdowego starcia zaplanowano o 21:00.

Przy okazji nadchodzącego starcia w Lidze Mistrzyń, w rozmowie dla klubowych mediów wypowiedziała się 29-letnia pomocniczka monachijek – Sarah Zadrazil – która podkreśliła, że celem zespołu Alexandra Strausa jest zwyciężyć i dopisać do swojego dorobku kolejne 3 punkty.

− Zawsze chcemy wygrywać, niezależnie od tego, w którym meczu. Udajemy się do Lizbony po zwycięstwo – powiedziała Sarah Zadrazil.

− W zeszłym roku z Benficą było ciężko, bo to bardzo dobry technicznie zespół. To portugalski futbol - z dobrymi technicznie zawodniczkami. Musimy tam pojechać, być pewne siebie, kontrolować grę. Wtedy zgarniemy trzy punkty – dodała.

− Ważne jest to, że tworzymy tak wiele szans, to też nie jest dane. W zasadzie to jest coś, w czym mamy potencjał, to jest proces. Ważne jest, abyśmy stały się bardziej konsekwentne przed bramką i zaufały, że jesteśmy na dobrej drodze – podsumowała Sarah Zadrazil.

Przypominamy zarazem, że przed rokiem piłkarki Bayernu najpierw zremisowały bezbramkowo na wyjeździe z Benfiką, po czym w spotkaniu rewanżowym pokonały na własnym podwórku portugalski klub 4:0.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...