Z obozu rywala: Sensacyjna porażka AFC!

Sensacyjnym wynikiem zakończyło się spotkanie 23. kolejki angielskiej Premier League. Przeciwnik Bayernu Monachium w nadchodzących spotkaniach w ramach Ligi Mistrzów, Arsenal Londyn, uległ na własnym boisku Watford 1:2!

Nie minęło 15 minut, a już dwukrotnie piłkę z siatki musiał wyciagać bramkarz gospodarzy - Petr Cech. Podopieczni Arsene Wengera, który nie mógł dzisiaj poprowadzić swojej drużyny zza linii boiska, w pierwszej połowie byli zupełnie bezradni i nie potrafili znaleźć recepty na sktecznie grającą defensywę gości.

W drugiej części gry "Kanonierzy" pokazali się z dużo lepszej strony, ale ostatecznie strzelili tylko jedną bramkę (Iwobi po podaniu Sancheza) i musieli pogodzić się z sensacyjną porażką.

Arsenal zajmuje obecnie trzecią pozycję w lidzę tracąc do prowadzącej Chelsea 9 punktów.

Źródło: własne