Wypowiedzi: Przegraliśmy zbyt wiele spotkań

Wczorajszego późnego popołudnia Bayern Monachium w spotkaniu o 3. miejsce towarzyskiego turnieju "Audi Cup" został pokonany przez Napoli 2:0.

Carlo Ancelotti:

Przegraliśmy zbyt wiele spotkań podczas letnich przygotowań, ale będziemy ciężko pracować na kolejne spotkania. Młodzi pokazali się dziś z bardzo dobrej strony, to był dla nich dobry test, nawet jeśli poziom był bardzo wysoki. Niklas Suele oraz Sebastian Rudy rozegrali dobre zawody. Teraz będziemy przygotowywać się do meczu z Dortmundem w sobotę i postaramy się go wygrać.

Hasan Salihamidzic:

Zagraliśmy dziś bardzo dobrze, zwłaszcza w pierwszej połowie. Nie byliśmy zbyt bystrzy przed bramką, ale dobrze się poruszaliśmy i płynnie wymienialiśmy piłkę. Napoli miało inteligentnych i doświadczonych zawodników, bezlitośnie wykorzystali swoje szanse. Nie przecenimy tego meczu. Wiemy co musimy teraz zrobić. Dodamy gazu i dobrze przygotujemy się do następnych kilku spotkań.

Joshua Kimmich:

Wcale nie graliśmy tak źle w pierwszej połowie. W głupi sposób straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry, ale mieliśmy kilka okazji. Nasi rywale kontrolowali spotkanie w drugiej połowie, nie byliśmy w stanie sprostać ich tempu gry. Bez wątpienia uczysz się więcej ponosząc porażki w okresie przygotowań, ale tracimy zbyt wiele bramek. Musimy temu jak najszybciej zaradzić.

Niklas Suele:

Zaczęliśmy dobrze, ale przespaliśmy, kiedy oni dośrodkowali piłkę i zdobyli pierwszą bramkę. Przy drugiej bramce byliśmy ustawieni zbyt wysoko, można powiedzieć, że byliśmy trochę zmęczeni. Jest jednak kilka pozytywów. Nie powinniśmy przeceniać rezultatu, nawet jeśli w Bayernie zawsze chodzi o wygrywanie. W sobotę czeka nas ważny mecz, musimy wtedy zagrać inaczej niż dziś.

Sebastian Rudy:

− Mieliśmy jedną czy dwie szanse w pierwszych 20 minutach. Byłoby inaczej gdybyśmy wtedy zdobyli bramkę. Momentami wyglądało to przyzwoicie w naszym wykonaniu, ale musimy być pewni tego, że będziemy wygrywać nasze spotkania.