Wypowiedzi pomeczowe

Bayern rozpoczął mozolny proces odzyskiwania straconych punktów w Bundeslidze. Pierwszym krokiem było pokonanie Hannoveru na Allianz Arena 3:0. Bohaterem ptrzetrzebionego kontuzjami Bayernu został strzelec hat-tricka Mario Gomez.

"Mamy tylko 10 punktów straty, to można nadrobić. Najważniejsze było dzisiaj wygrać", mówił szkoleniowiec Bawarczyków Louis van Gaal.

Wypowiedzi pomeczowe:

Louis van Gaal: Nie graliśmy szczególnie dobrze w pierwszej połowie ale strzeliliśmy gola wykorzystując naszą pierwszą okazję, co zawsze jest dobre. Byliśmy dużo lepsi po wejściu Bastiana Schweinsteigera w drugiej połowie. Mario Gomez trafił dla drużyny narodowej, teraz zaliczył 3 bramki dla nas, jego pewność siebie powróci. Jestem przekonany, że przez najbliższe tygodnie będziemy oglądali bardzo dobrego Mario Gomeza.

Mario Gomez: Zawsze kiedy grasz pełne 90 minut masz więcej szans i okazji aby pokazać co potrafisz. Cieszę się, żę dzisiaj wszysto świetnie się udało. Zawsze wiedziałem na co mnie stać. Jeśli będę zdrowy, będę strzelał bramki i robił wszystko aby pomóc drużynie.To wszsytko miało miejsce dzisiaj, ale to po prostu efekt 3 znakomitych asyst.

Mirko Slomka: To był dobry wyjazdowy występ przez długie momenty, pierwsze 20 minut były udane. Ale zabrakło nam przekonania aby powalczyć o bramkę, nie stworzyliśmy realnych szans. Bayern skorzystał z naszego pierwszego błędu. Na drugą połowę wyszliśmy z planem bardziej ofensywnej gry, większego pressingu ale ich drugi gol wszystko zakończył.