DieRoten.pl
Reklama

Wypowiedzi: Nie spodziewałem się takiego wyniku

fot. Photogenica
Reklama

Serdecznie zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych. Bayern Monachium pokonał dziś na własnym podwórku Hamburger SV 8-0 i wywarł dobre wrażenie przed kolejnym pojedynkiem z Schalke 04 w Pucharze Niemiec.

Carlo Ancelotti: "To był po prostu perfekcyjny dzień, perfekcyjny mecz. Zagraliśmy bardzo dobrze z dobrym zaangażowaniem. Przed meczem powiedziałem moim chłopcom żeby zagrali dobre spotkanie z uwagi na mój jubileusz. Nie spodziewałem się jednak, że zagrają aż tak dobrze. Jestem bardzo szczęśliwy i mam nadzieję, że w następnym naszym spotkaniu zagramy z równie dobrym nastawieniem i tym samym duchem walki."

Thomas Mueller: "To była czysta przyjemność. W pewnym momencie trzeba było zadbać o siebie. Kiedy po tak ładnej pogodzie i znakomitej atmosferze wygrywasz 8:0, to możemy wszyscy być bardzo zadowoleni zarówno jako zespół, jako klub i jako kibice."

Markus Gisdol: "Dzisiejsza porażka bardzo boli i to nie bez powodu. Musimy to strawić i pogodzić się z tak dotkliwą porażką. Pod żadnym aspektem nie byliśmy dziś poważnymi rywalami. Bayern zagrał dziś bardzo dobrze, podczas gdy my zagraliśmy słabo. Byliśmy zbyt bardzo przejęci, co też wykorzystali nasi przeciwnicy bardzo dobrze."

Rene Adler: "Tak naprawdę w ogóle nie odnaleźliśmy się w tym spotkaniu i najprawdopodobniej nie wygraliśmy żadnego pojedynku w pierwszej połowie. Bayern zadał nam srogi cios. Sposób w jaki przegraliśmy nie tylko boli, ale jest po prostu nie do zaakceptowania."

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...