DieRoten.pl
Reklama

Wraca Liga Mistrzyń: Monachijki podejmują Arsenal

fot. Merk Picture / Shutterstock.com
Reklama

Po niedawnym zwycięstwie w żeńskiej Bundeslidze, piłkarki Bayernu Monachium rozegrają dziś następne starcie w żeńskiej Lidze Mistrzów.

FC Bayern Frauen vs Arsenal

Tym razem w ramach pierwszego meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzyń, podopieczne Alexandra Strausa podejmą na własnym podwórku drużynę Arsenalu – początek starcia na Allianz Arenie w Monachium zaplanowano o 18:45 (na stadionie może zasiąść nawet około 20 000 kibiców).

Zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, jednakże Lina Magull i spółka są zdeterminowane, aby zwyciężyć i wywalczyć jak najlepszą zaliczkę przed rewanżem, który odbędzie się w Londynie w przyszłym tygodniu (29 marca o 21:00).

− Arsenal to zespół, który jest bardzo podobny do nas. Mają dużo indywidualnej jakości. Ich zawodniczki są dynamiczne i bardzo dobrze pracują w defensywie – powiedział Straus.

− Znajdziemy swoje sposoby i możliwości. Są jakościową drużyną, do której mamy szacunek, ale oni również mają szacunek do nas – podsumował Alexander Straus.

Transmisja dzisiejszego spotkania będzie możliwa na kilku różnych platformach – mowa chociażby o klubowych mediach Bayernu czy też darmowym streamie od niemieckiej stacji DAZN.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...