DieRoten.pl

Wimmer: To był mecz walki

18.04.2022, 10:08:37
dieroten.pl

Wczorajszego późnego popołudnia swoje trzydzieste oficjalne spotkanie w tym sezonie ligowym rozegrali piłkarze klubu ze stolicy Bawarii.

Rywalem podopiecznych Juliana Nagelsmanna była ekipa Arminii Bielefeld, która od tygodni nie znajduje się w najwyższej formie. Bayern dopiął ostatecznie swego i zasłużenie pokonał rywala 3:0.

Jeśli mowa o bramkach, to na listę strzelców wpisywali się wczoraj Jacob Laursen (samobójcze trafienie), Serge Gnabry oraz Jamal Musiala. Warto zaznaczyć, że klub z Nadrenii Północnej-Westfalii miał kilka dogodnych okazji bramkowych, ale świetnie spisał się Manuel Neuer.

Po zakończeniu spotkania na SchuecoArenie, w strefie mieszanej dla dziennikarzy na pytania odpowiadali piłkarze oraz trenerzy obu klubów. W przypadku DSC – swoje zdanie wyraził między innymi utalentowany Patrick Wimmer.

− To był prawdziwy mecz walki, ale wszystkie trudne sytuacje obróciły się przeciwko nam w pierwszej i drugiej połowie spotkania – powiedział Wimmer.

− Jednakże możemy jeszcze zabrać coś ze sobą z tego meczu na najbliższe tygodnie! – podsumował z nadzieją pomocnik Arminii.

źródło: DSC

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)18.04.2022 12:33
Arminia się starała i momentami byli groźni, my wygraliśmy dzięki indywidualnością.